Zespól Blu Sky

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
cium26
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 16 lutego 2011, 22:19

Zespól Blu Sky

Post autor: cium26 »

Co sądzicie o tym zespole...
pysia21
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 22 września 2011, 20:04

Re: Zespól Blu Sky

Post autor: pysia21 »

Są fajnym zespołem , grali u mnie na weselu i u moich znajomych też.Polecam :)
Witka
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 00:06

Re: Zespól Blu Sky

Post autor: Witka »

Ten zespół grał u mnie na weselu i bardzo podobało mi się jak grają ale niestety gościom przeszkadzało ze mają za długie przerwy ale po za tym ok.
cium26
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 16 lutego 2011, 22:19

Re: Zespól Blu Sky

Post autor: cium26 »

a kwestia oczepin, sami coś wymyślają, czy trzeba im podsunąć swoje propozycje? ... i jeszcze jedna sprawa... jeśli któryś z chłopaków nie daj Boże się pochoruje to co wtedy ... katastrofa...?
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: Zespól Blu Sky

Post autor: onomatopeja »

rewelacyjni!!!
Awatar użytkownika
Nasti
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 19 listopada 2006, 17:58
Lokalizacja: jasło

Re: Zespól Blu Sky

Post autor: Nasti »

Grali też u nas na weselu, można ich polecić, tylko właśnie jedyny mankament to długie przerwy:/może można się dogadać, poza tym są na prawde świetni:)
baska2023
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 22 lipca 2012, 12:20

Re: Zespól Blu Sky

Post autor: baska2023 »

U mnie na weselu grał zespól Remedium z krosna. Fajne chłopaki i dziewczyna. Zagrali wyprowadzinny Panny Młodej z domu dzieki temu nie trzeba było najmować innego zespołu i pakowac sie w dodatkowe koszty. Bo niestety niektóre zespoły unikaja zagrania wyprowadzin z domu jak ognia , nie wiem dlaczego zwłaszcza te 2-3 osobowe. Zespól Remedium prowadzili zabawy i skecze na weselu, oraz konkursy także dla dzieci. Byli trzeżwi przez cała imprezę( poprostu nie pija wódki na weselu. Pełna kultura, za to dałam im 4 wódki do domu. Polecam. Moge podac konakt tel: 606697922
power
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 9 czerwca 2009, 22:53

Re: Zespól Blu Sky

Post autor: power »

u mnie na imprezie grał zespół VANESCO, dobrze grają, zwłaszcza gitarzysta i saksofonista, ale i bas i klawisze i perkusja nie odstają od normy jedynie wokal, ale to da się nadrobic..... maja atrakcyjne ceny i można sie dogadać, tylko trzeba się spieszyc bo nie maja za dużo wolnych terminów jak sie pytałem ostatnio o festyn to nie maja wolnego. Fajnie graja goście.
chomi85
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 23 lipca 2012, 20:29

Re: Zespól Blu Sky

Post autor: chomi85 »

Blue Sky będzie grał u mnie w przyszłym roku na weselu i pomimo że nigdy wcześniej ich nie słyszałam (jedynie będąc okazyjnie zaproszona przez zespół na wesele przed wyborem orkiestry) to nie obawiam sie że pojdzie cos nie tak bo chłopaki sa bardzo mili i kontaktowi a przecież to ważna rzecz bo jeśli fajni to wszytsko sie da załatwić :)
Endriu997
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 5 lipca 2010, 07:19

Re: Zespól Blu Sky

Post autor: Endriu997 »

... reklama zaczyna kwitnąć... :) ciekawe kto następny się zarejestruje i jaki zespół pochwali :) proponuję zakłady! :rotfl:
krizzB
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 26 listopada 2011, 09:58

Re: Zespól Blu Sky

Post autor: krizzB »

POLECAM. Tez grali u mnie... trzymają wyskoki poziom i bawią wszystkich gosci.....
mela
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 24 października 2011, 15:54

Re: Zespól Blu Sky

Post autor: mela »

A ile ten BLU SKY bierze za 1 dzień grania na weselu?
semekkk
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 28 października 2011, 12:59

Re: Zespól Blu Sky

Post autor: semekkk »

ja mam ich w przyszłym roku, i cena za jeden dzień 3500 zł, nie grają poprawin.
chomi85
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 23 lipca 2012, 20:29

Re: Zespól Blu Sky

Post autor: chomi85 »

To prawda 3.500 zl + 300 zl zaliczka i to prawda że nie grają poprawin, a szkoda....
ODPOWIEDZ