drużyna oks sobniów jasło

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: drużyna oks sobniów jasło

Post autor: geo »

Kompromitujesz się synu pisząc takie teksty o drużynie z Jasła. Sobie wystawiasz laurkę, daj spokój z pisaniem tak na miesiąc, dwa, może na zawsze, może ochłoniesz i wytrzeźwiejesz...

Pozdrawiam serdecznie chłopaków z OKSu Sobniów Jasło. Szacuneczek, że jesteście i walczycie.
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: drużyna oks sobniów jasło

Post autor: jaselko »

OKS Sobniów w poprzednim sezonie walczył o awans w obecnym sezonie pod konicec tabeli .Jedyne co się zmieniło w klubie to trener.Czy bardzo dobry zawodnik może sobie nie radzić jako trener? Życzę zwycięstw w następnych meczach ,bo zawsze kibicowałem i kibicuję Tej drużynie.
majk3l112
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 1 listopada 2011, 14:28

Re: drużyna oks sobniów jasło

Post autor: majk3l112 »

No i jak co rok drużyna wiosną jest w spaniałej dyspozycji zaliczają fantastyczną serię zwycięstw :p
Awatar użytkownika
maciek_11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 334
Rejestracja: 7 października 2009, 19:56

Re: drużyna oks sobniów jasło

Post autor: maciek_11 »

Rzeczywiście coś w tym jest, że Sobniów zawsze lepiej gra na wiosnę. Może lepiej przepracowują okres przygotowawczy zimą? Ten sezon nie jest wyjątkiem - po rundzie jesiennej bodajże 13/15 miejsce w lidze i widmo spadku. Teraz - sami popatrzcie (http://www.90minut.pl/liga/0/liga5746.html) - 7. miejsce w lidze i w miarę bezpieczny byt w A-klasie. Wciąż jednak czekamy na okręgówkę
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: drużyna oks sobniów jasło

Post autor: N_ »

Na okręgówkę trzeba już dużo większy budżet jak na A - klase a nie wydaje mi się żeby OKS Sobniów było stać na tą ligę.
Awatar użytkownika
maciek_11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 334
Rejestracja: 7 października 2009, 19:56

Re: drużyna oks sobniów jasło

Post autor: maciek_11 »

Nie przesadzajmy, klasa okręgowa znajduje się również na terenie okręgu krośnieńskiego, więc wyjazdy nie były by dużo dalsze niż obecnie (no, może poza Ustrzykami, choć nie wiem, czy jakiś zespół gra w tej grupie). Myślę, że nie ma też duże większych wymagań co do stadionu, poza ogrodzeniem od trybun, ale to nie byłoby sporo pracy.
Ale awans wiązałby się z dodatkowymi wpływami związanymi z:
* sponsorami - myślę, że udałoby się pozyskać jakiś z okolicznych firm i firmeczek
* wpływy z Urzędu Miasta - bądź co bądź zależą od klasy
majk3l112
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 1 listopada 2011, 14:28

Re: drużyna oks sobniów jasło

Post autor: majk3l112 »

Może w końcu się uda na jesień zdobyć więcej punktów :D
ODPOWIEDZ