Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: buła »

z tego co sie orientuje to transmisji meczu Wisły z Levadią nie bedzie. rowniez mecze w lidze europy nie będą pokazywane w tv.
w internecie na http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia
tez narazie tylko transmisja meczu Poloni , a z meczow Legii oraz Wisly relacje audio
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: buła »

a jednak mecz Wisła - Levadia bedzie w tv. na kanale polsat sport oraz tv4

http://wislakrakow.com/www/showarticle. ... leid=21372
Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1100
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: Czarny Lotos »

O TV4 to mnie cieszy :)
Corner
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 3 listopada 2008, 22:32

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: Corner »

jeśli TV4 to CORNER PUB godz. 20.30 mecz na dużym ekranie :hurra:
kibicjks

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: kibicjks »

Wisła Kraków zremisowała w pierwszym meczu II rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów z mistrzem Estonii - Levadią Tallin 1-1 (0-1). Gola dla gości zdobył Nikita Andriejew strzałem sprzed pola karnego w 40. minucie. Wyrównującą bramkę dla mistrzów Polski strzelił w doliczonym czasie gry Piotr Ćwielong.

Przez długi czas mistrzowie Polski nie potrafili skonstruować groźnej akcji. W 22. minucie Andraž Kirm podał do Patryka Małeckiego, ten zagrał do Pawła Brożka, jednak najskuteczniejszy strzelec Wisły niedokładnie przyjął piłkę i został uprzedzony przez Igora Morozova. W 30. minucie Nikita Andriejew otrzymał podanie od Konstantina Nahka i miał szansę zagrozić bramce krakowian, jednak piłka po jego strzale poszybowała obok słupka. Trzy minuty później doskonałą okazję do zdobycia gola po zagraniu Pawła Brożka miał Kirm, ale strzelił prawą nogą w poprzeczkę. W 37. minucie po niedokładnym wybiciu głową Mariusza Jopa piłka trafiła przed pole karne do Andriejewa, ale Rosjanin uderzył obok lewego słupka. Chwilę później goście objęli prowadzenie. Andriejew otrzymał piłkę przed polem karnym, ograł Jopa i strzałem lewą nogą pokonał Mariusza Pawełka. W 56. minucie Júnior Díaz strzelił głową w poprzeczkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, natomiast piłkę po dobitce Jopa obronił estoński bramkarz Martin Kaalma. Wyrównująca bramka dla mistrzów Polski padła w doliczonym czasie gry. Piotr Brożek dalekim wykopem zagrał piłkę w pole karne rywala, fatalny błąd Andreia Kalimullina wykorzystał Paweł Brożek, podając do Piotra Ćwielonga, który nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki w pustej bramce.
Źrodło 90minut

:wstyd:


Legia i Polonia Warszawa grają w czwartek mecze II rundy kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej. W stolicy Legia podejmuje gruzińskie Olimpi Rustawi. Polonia w San Marino spotka się z Juvenes/Dogana.
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: buła »

to co zagrala wczoraj Wisla mozna okreslic krotko : tragedia. z taka gra to sobie moga marzyc o fazie grupowej . tylko Kirm istnial.
licze dzis na warszawskie zespoly ze zaprezentuja cos lepszego.
kibicjks

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: kibicjks »

16 lipca 2009, 20:00 - Warszawa
Legia Warszawa 3-0 Olimpi Rustawi
Adrian Paluchowski 19, Tomasz Kiełbowicz 70, Sebastian Szałachowski 82

Brawa dla piłkarzy Legii, oby tak dalej :hurra:
lukasz9209
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 16:31

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: lukasz9209 »

Polonia też nie gorsza :ok:
WYGRAŁA NA WYJEŹDZIE 0-1
Awatar użytkownika
ACAB
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 26 czerwca 2008, 15:46

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: ACAB »

Wielkie brawa dla klubów ze stolicy :super:
kibicjks

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: kibicjks »

Legia i Polonia powinny spokojnie przejść swoich rywali, na dodatek mają dobre zaliczki z I meczów :cool:
Troche zawiódł mnie MISTRZ POLSKI Wisła która tylko zremisował ( i to po błędzie obrońcu) 1-1, teraz czeka ich trudna przeprawa :/
Ale mam nadzieję że Wisła pokaże klase i w rewanżu ogra estoński klub i zaawansuje :hyhy:

Dziś losowanie III rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów i Ligi Europy :cwaniak:
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: buła »

Dzisiaj o godzinie 12:00 w Nyonie odbyło się losowanie trzeciej rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów 2009/10. Mistrz Polski Wisła Kraków, jeśli przejdzie estoński FC Levadia Tallin, zagra w niej ze zwycięzcą rywalizacji pomiędzy Debreceni VSC (mistrz Węgier) - Kalmar FF (mistrz Szwecji). W pierwszym meczu na Węgrzech gospodarze wygrali 2-0.

(90minut.pl)
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: OBCY »

bardzo dobre info :ok: :super: :hurra:
kibicjks

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: kibicjks »

buła pisze:Dzisiaj o godzinie 12:00 w Nyonie odbyło się losowanie trzeciej rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów 2009/10. Mistrz Polski Wisła Kraków, jeśli przejdzie estoński FC Levadia Tallin, zagra w niej ze zwycięzcą rywalizacji pomiędzy Debreceni VSC (mistrz Węgier) - Kalmar FF (mistrz Szwecji). W pierwszym meczu na Węgrzech gospodarze wygrali 2-0.

(90minut.pl)
Chciałbym tylko dodać:
Rywalem Lecha będzie wicemistrz Norwegii - Fredrikstad FK. Legia w wypadku wyeliminowania Olimpi Rustawi zagra ze zwycięzcą rywalizacji pomiędzy trzecim zespołem Danii - Brøndbyernes IF a zdobywcą Pucharu i wicemistrzem Estonii - Florą Tallin. Z kolei Polonia, jeśli wyeliminuje rywala z San Marino, zagra z ósmym zespołem Holandii - NAC lub trzecim zespołem Armenii - Gandzasar Kapan.

Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1100
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: Czarny Lotos »

No i Wisła popłynęła :(
Szkoda liczyłem a zwycięstwo :( - i ten jeb... słupek w końcówce :(
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: lato »

Ot taka normalka jak co roku o tej porze :(
ODPOWIEDZ