Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
valdii81
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 13 czerwca 2012, 20:47

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: valdii81 »

lipa ze slaskiem ;/
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: serjtankian »

Śląsk mimo tych przegranych w Polish Masters prezentuje się naprawdę dobrze i solidnie co napawa optymizmem przed meczami w LE i pozwala wierzyć w awans do fazy grupowej :)
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: mario1562 »

NO i Śląsk pokazuje ze nie zasluguje na gre w LE a co dopiero w LM, skoro maja kłopoty z takimi rywalami...
Kaatje
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 6 czerwca 2006, 22:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: Kaatje »

Mecz jeszcze trwa, więc poczekajmy może do ostatniego gwizdka, he?
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: mario1562 »

Ż E N A D A . Pokaz wysokiej klasy nieudacznictwa . Spóźniony start do piłki , nieudolny odbiór podań , niedokładne podania , etc etc. Poziom amatorów z San Marino.

Jesli Dwaliszwili jak twierdzi chce grac w slasku bo chce grac w LM niech sie pośpieszy bo bedzie miał okazje załapac sie na dwa ostatnie mecze el. LM, gratuluje Szwedom najłatwiejszego rywala w 3 Rundzie.
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: carlo07 »

Niestety muszę się zgodzić, wiem że to głupie ale kiedy jakaś zagraniczna drużyna gra na tym stadionie z polską ekipą, to zawsze przegrywamy (Reprezentacja grała 2 mecze, 0:2 z Włochami, 0:1 z Czechami), 2 mecze Śląska w Polish Masters przegrane, dziś kolejna porażka. Z taką grą nie ma co niestety marzyć o LM, kolejny sezon stracony, może nastąpi jakieś olśnienie ale wątpię. Nic nie da nawet przyjście Jodłowca i Dwalishwiliego. Znowu będziemy musieli zadowalać się grą w LE :/
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: zychu9 »

Śląsk wczoraj rzeczywiście bardzo słabo, wydaje mi sie, ze piłkarze już przed meczem uważali, ze maja 3 runde w kieszeni, stąd taka bierna gra drużyny z Wroclawia.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: CYNGIEL »

zychu9 pisze:Śląsk wczoraj rzeczywiście bardzo słabo, wydaje mi sie, ze piłkarze już przed meczem uważali, ze maja 3 runde w kieszeni, stąd taka bierna gra drużyny z Wroclawia.
Jeśli uważali ,że mają 3 rundę w kieszeni to powinni grać na luzie i wyglądało by to inaczej.Niestety Śląsk jest poprostu słaby .
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: mario1562 »

Mysle ze sportowo w poprzednim sezonie to Ruch powinien byc mistrzem polski dzis udowodnił to w dwumeczu z Met. Skopje dwa ładne pewne zwysiestwa. Ale tak jest jesli drużyna (Śląsk) zdobywa mistrzoswto dzięki układą z przyjacielska druzyna ( wisła)
gratulacje dla Ruchu oby weszli do grupy LE
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: carlo07 »

Ruch zaskoczył dziś wszystkich pewnie wygrywając, widać że ta drużyna jest na prawdę poukładana. W III rundzie staną przed prawdziwym wyzwaniem, bo zagrają z ubiegłorocznym mistrzem Czech i uczestnikiem Ligi Mistrzów, Viktorią Pilzno. Szkoda tylko że nigdzie nie można zobaczyć chociaż bramek :/ Bramkę widziałem i to dosyć ładną w meczu Lecha z Azerami, skromne zwycięstwo, nie mam pojęcia jak mecz przebiegał ale Kolejorz zrobił swoje, duży plus także dla kibiców którzy po raz kolejny pokazują się ze świetnej strony w Europie. Legia gładko pokonała Metalurg, hat-trick Sagana, niby z łatwym przeciwnikiem, no ale kto wie, może odzyska formę z dawnych lat. Kompromitacji jak na razie nie ma, cała czwórka gra dalej i za tydzień znów czekają nas emocje.
PS: Niech wreszcie obudzą się polskie stacje i zaczną emitować mecze Lecha i Ruchu! Na taki krok posunęła się stacja Orange Sport i będą transmitować mecze Legii, czekamy na posunięcia innych nadawców.
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: mario1562 »

Ruch zagrał naprawde kapitalnie i wierze ze moga powalczyc z Victoria Pilzno. Legia tez pokazała ze jest wielkim zespołem i mozna na ich liczyc ze nie przyniosa wstydu tak jak dawniej i tak jak Śląsk, Lech tez pozytwnie, meczu nie widzialem ale wygrana jest wiec na plus
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: Tur »

CYNGIEL pisze:Niestety Śląsk jest poprostu słaby .
Tak masz racje.
lukasz9209
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 16:31

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: lukasz9209 »

Najlepszy napastnik Polski- MAREK SAGANOWSKI!!!
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: sasza »

Jeśli Ślask gra z kelnerami 5 obrońców u siebie to ja nie mam pytań.
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Polskie Drużyny W Europejskich Pucharach

Post autor: Winetou »

sasza pisze:Jeśli Ślask gra z kelnerami 5 obrońców u siebie to ja nie mam pytań.
I to jest opcja ofensywna Śląska. :rotfl:
ODPOWIEDZ