FC Barcelona

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
Pitter
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 29 marca 2006, 17:34
Lokalizacja: z kątowni

Re: FC Barcelona

Post autor: Pitter »

Kopcio ja tez lubie barce ale moze nie kocham. Jezeli TY kochasz barce to suuper bo jest fajna... piszcie dalej.... :)
matias
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 28 marca 2006, 16:34
Lokalizacja: Jasło

Barcelona

Post autor: matias »

No ja jestem kibicem Dumy Katalonii :D Jaki jest najlepszy piłkarz według Was w Barcelonie??Według mnie 3: Ronaldinho, Leo Messi, Samuel Eto'o.
Awatar użytkownika
Kopek
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 30 marca 2006, 08:50
Lokalizacja: Jasło

Re: FC Barcelona

Post autor: Kopek »

[shadow=red][/shadow]Ja uwielbiam ronaldinho a wy ? piszcie
Pitter
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 29 marca 2006, 17:34
Lokalizacja: z kątowni

Re: FC Barcelona

Post autor: Pitter »

Matias tylko 3?! ja uwielbiam ich wszystkich ale w szczegolnosci Roniego, Messiego,Eto,Deco i wielu wielu innych... BARCA!!!!
Awatar użytkownika
Kopek
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 30 marca 2006, 08:50
Lokalizacja: Jasło

Re: FC Barcelona

Post autor: Kopek »

tu był naprawde dziwny post nie wnoszący absolutnie nic do dyskusji user został o nim poinformowany i mam nadzieje że to był ostatni taki post bo jeżeli zobacze taki jeszcze jeden to będzie warn
Ostatnio zmieniony 30 marca 2006, 17:52 przez Kopek, łącznie zmieniany 2 razy.
Pitter
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 29 marca 2006, 17:34
Lokalizacja: z kątowni

Kopcio nie rozklejaj sie!!

Post autor: Pitter »

Kopcio nie rozklejaj sie na temat Roniego. To jest najlepszy zawodnik ale nie rozklejaj sie bo forum padnie z przeciarzenia. :) :P :)
BIALICZEK
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 30 marca 2006, 11:39
Lokalizacja: Jasło

Re: FC Barcelona

Post autor: BIALICZEK »

BARCA CIENKA JEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RONALDINHO TO KOŃ "IHHHHHHAAAAAHHHAA"


WSZYSCY WIEDZˇ ŻE CHELSEA NAJLEPSZ JEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
matias
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 28 marca 2006, 16:34
Lokalizacja: Jasło

Nie masz racji....!

Post autor: matias »

Wszyscy wiedzą że Barcelona jest najlepsza a nie Chelsea!!!!!!!!!!!!!!!Lampard to cienias!!!!
BIALICZEK
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 30 marca 2006, 11:39
Lokalizacja: Jasło

Re: FC Barcelona

Post autor: BIALICZEK »

BARCA CIENKA JESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gołąb edit: Temat jest o Barcelonie więc pisanie o Chelsea jest tutaj :offtopic: chcesz pogadać o tym klubie załóz o nim temat. Chcesz pogadać o najlepszym klubie na świecie to załóz taki temat to jest pierwsze ostrzeżenie kolejne będzie warn [/b]
Ostatnio zmieniony 30 marca 2006, 14:20 przez BIALICZEK, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dilematt
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 30 marca 2006, 19:01
Lokalizacja: z Domu

Re: FC Barcelona

Post autor: dilematt »

Barca jest z********, ale powiedzcie kto moze sprawic problem barsie w zdobyciu Pucharu ???

HMM RONALDINHO jest najlepszy do tego jeszcze Eto i Messi, a jak przejdzie do Barcy Therry z Arsenalu to juz całkiem wypas bedzie heh !!!!

nieiwem czy dobrze napisalem Therry !!!!!!!


falstaff edytka: Fajnie ze do nas zaglądnąłeś ale looknij na regulamin , to tak na przyszłość ;)

Gołąb edit: Thierry Henry tak się pisze nazwisko tego piłkarza pamętaj że jak piszesz tak na Ciebie patrzą a to jest forum a nie czat wiec można sprawdzić zanim się coś napisze
[/i]
Ostatnio zmieniony 30 marca 2006, 23:43 przez dilematt, łącznie zmieniany 3 razy.
Żyleta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 10 maja 2006, 16:44
Lokalizacja: W-wa

Re: FC Barcelona

Post autor: Żyleta »

no po opisie Gołębia zaczne używać polskich znaków a co do najlepszego gracza Barcelony to Xavi a zaraz po nim Puyol jeden jak wół pracuje w środku pola a drugi nieustepliwy obrońca i zawsze ale to zawsze gryzie trawe to są zawodnicy którzy mi imponują i których podziwiam pracujący na rzecz drużyny!!!
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: FC Barcelona

Post autor: sasza »

Ja jestem kibicem Realu ale rzeczywiscie Barca byla najlepsza druzyna w tym sezonie i gratulacje dla wszystkich jej kibicow
ODPOWIEDZ