Juventus Turyn, dyskusja na temat drużyny

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: Juventus Turyn, dyskusja na temat drużyny

Post autor: zychu9 »

Podejrzani:

Conte: piłkarz i trener Juventusu
Criscito: wychowanek juventusu
Milanetto: wychowanek juventusu
Sculli: wychowanek juventusu
Masiello: wychowanek juventusu

ciekaw jestem , dlaczego, wiekszosc osob, ktore sa podejrzane to byli lub obecnie sa przedstawicielami/pilkarzami juve?
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Juventus Turyn, dyskusja na temat drużyny

Post autor: ajaks1 »

Z pewnością juve fan zna odpowiedź na twoje pytanie to po pierwsze a po drugie politologu za piątkę nie mam na imię Krzysztof tylko Marcin, więc nie przyszywaj mi innego imienia
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Juventus Turyn, dyskusja na temat drużyny

Post autor: juve_fan »

zychu9 pisze:Podejrzani:

Conte: piłkarz i trener Juventusu
Criscito: wychowanek juventusu
Milanetto: wychowanek juventusu

Sculli: wychowanek juventusu
Masiello: wychowanek juventusu

ciekaw jestem , dlaczego, wiekszosc osob, ktore sa podejrzane to byli lub obecnie sa przedstawicielami/pilkarzami juve?
Wiadomo, że jako milanista może tego nie wiesz, ale Milanetto nie jest wychowankiem Juve tylko Genoi. W Turynie grał tylko jeden sezon. Podobnie jest z Criscito. Masiello jest wychowankiem Luchese. Nie kłam więc kolego.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2012, 18:39 przez juve_fan, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Juventus Turyn, dyskusja na temat drużyny

Post autor: serjtankian »

Równie dobrze można powiedzieć że Milanetto, Sculli, Cristico i Masiello to byli piłkarze Genoi.
I Co z tego że kiedyś tam byli związaniu z Juventusem? Każdy kto grał w Juve według Ciebie miał " lekcje kupowania meczy"? Milan w cale taki święty też nie jest. Żałosny argument.
Jak na razie żadnych dowodów na winę Conte nie ma. Są tylko słowa jednego piłkarza Sieny. A nawet jeśli coś udowodnią to nie cieszcie się bo Juventusowi nic nie grozi gdyż z tą sprawą nie ma nic wspólnego.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Juventus Turyn, dyskusja na temat drużyny

Post autor: juve_fan »

Identycznie można napisać o Kaladze, który przez 10 sezonów kopał w milanie.

Tak czy siak cała afera jest dobrym prognostykiem przed EURO 2012. Co więcej, zawsze kiedy Juve jest mocne zyskuje na tym reprezentacja.
Awatar użytkownika
maciek_11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 334
Rejestracja: 7 października 2009, 19:56

Re: Juventus Turyn, dyskusja na temat drużyny

Post autor: maciek_11 »

W całej tej aferze nie ma ani słowa o Juventusie, więc nie wiem po co taki temat i prowokacje z Waszej strony?

Z drugiej strony - jeśli cała ta szopka okaże się prawdziwa - cały świat będzie się znów z nas śmiał. Nie z Juventusu, lecz całej Calcio
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Juventus Turyn, dyskusja na temat drużyny

Post autor: serjtankian »

Dokładnie. Przykład Kaladze bardzo dobry.

A co do letniego okienka transferowego pojawiły się nowe plotki :P
- Cagliari jest zainteresowane Padoinem w kontekście transferu Nainggolana, lecz podobno Simone odmówił przeprowadzki.
- 30mln + Matri - taką ofertę za Cavaniego podobno odrzucił De Laurentis.
- Maxi Lopez i Gattuso łączeni przez media z Juventusem :rotfl:
- ponownie pojawiło się zainteresowanie Zapatą.
- kwestią czasu jest ogłoszenie że nowym piłkarzem Juve został Asamoah z Udinese.
Awatar użytkownika
Adi666
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 23 kwietnia 2007, 21:59
Lokalizacja: 38-200

Re: Juventus Turyn, dyskusja na temat drużyny

Post autor: Adi666 »

powiem krótko , jak się nie potrafi z Nami wygrać na boisku przez cały sezon (nie licząc finału z Napoli w Coppa Italia), to się szuka prowokacji poza nim...dawno tu nie widziałem takiego ruchu , szkoda tylko, że tak dużo jest tu fachowców teraz a nie w trakcie sezonu czy też zaraz po jego zakończeniu ,jak widać obrzucanie błotem jest dużo łatwiejsze niż prowadzenie merytorycznej rozmowy.
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: Juventus Turyn, dyskusja na temat drużyny

Post autor: zychu9 »

juve_fan pisze: Wiadomo, że jako milanista może tego nie wiesz, ale Milanetto nie jest wychowankiem Juve tylko Genoi. W Turynie grał tylko jeden sezon. Podobnie jest z Criscito. Masiello jest wychowankiem Luchese. Nie kłam więc kolego.
serjtankian pisze: I Co z tego że kiedyś tam byli związaniu z Juventusem? Każdy kto grał w Juve według Ciebie miał " lekcje kupowania meczy"? Milan w cale taki święty też nie jest. Żałosny argument.
Żałosny nie żałosny, ale prawdziwy, jakoś dziwnie się składa, że nikogo od Nas nie zawineli tylko zawsze i wszedzie się czepiaja nieskazitelnego Juve?
maciek_11 pisze:W całej tej aferze nie ma ani słowa o Juventusie, więc nie wiem po co taki temat i prowokacje z Waszej strony?
a kto tu prowokuje? pisze jak jest, a jeśli trener mistrza Włoch, jest zamieszany to chyba jasną, rzeczą jest, że dostanie się tez Juventusowi? A teraz te slowa na konferencjach prasowych, jak to sedziowie pomagaja Milanowi i robia wszystko żeby to „czyste „ Juve ponosilo porazki, nabiera innego odzwierciedlenia :hyhy:
serjtankian pisze:Maxi Lopez i Gattuso łączeni przez media z Juventusem :rotfl:
-
:hurra:
Adi666 pisze:powiem krótko , jak się nie potrafi z Nami wygrać na boisku przez cały sezon (nie licząc finału z Napoli w Coppa Italia), to się szuka prowokacji poza nim...dawno tu nie widziałem takiego ruchu , szkoda tylko, że tak dużo jest tu fachowców teraz a nie w trakcie sezonu czy też zaraz po jego zakończeniu ,jak widać obrzucanie błotem jest dużo łatwiejsze niż prowadzenie merytorycznej rozmowy.
Teraz taki madry jestes jak udalo wam się wygrac ( za co wam już gratulowałem), a gdzie fachowcu byles jak było 7 miejsce?
Jak wy mieliscie kontuzje i pol składu nie było, to zaraz adwokatów się znalazło tysiac i każdy swoje bzdety pisał, a jak w tym sezonie ACM miał taka sama sytuacje, a nawet gorsza bo gral na 3 frontach to szydera i wielkie Juve .
Adi666 pisze:powiem krótko , jak się nie potrafi z Nami wygrać na boisku przez cały sezon (nie licząc finału z Napoli w Coppa Italia),.
Jeśli się 1mecz wygrywa 1-2 i drugi konczy się wynikiem 2-1 to po co jest dogrywka jak wy przeciez wygraliscie obydwa?
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Juventus Turyn, dyskusja na temat drużyny

Post autor: juve_fan »

Hehe odpadli z CI i traktują ten mecz jako zwycięstwo:) Fajnie to świadczy o milanistach.
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Juventus Turyn, dyskusja na temat drużyny

Post autor: serjtankian »

Powiedz mi zychu9 za co Juventus ma być ukarany? Bo chyba w ogóle nie rozumiesz o co w tej aferze chodzi.

Ciekawe dlaczego jakoś nie komentujesz udziału w niej Kaladze. Tak samo grał w nieskazitelnym Milanie przez gruby okres czasu.

Co do meczu z Milanem federacja jasno określiła kto jest zwycięzcą.
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: Juventus Turyn, dyskusja na temat drużyny

Post autor: zychu9 »

serjtankian pisze:Powiedz mi zychu9 za co Juventus ma być ukarany?
a gdzie ja napisałem, ze Juve ma być ukarane, caly czas piszemy o osobach, które sa zatrzymane i co ciekawe są osoby które mieli luba maja duzo wspolnego z Juve!
juve_fan pisze:Hehe odpadli z CI i traktują ten mecz jako zwycięstwo:) Fajnie to świadczy o milanistach.
Tak odpadliśmy, ale to swiadczy fajnie o juventinach, którzy nawet nie potrafią przyznać, że po 90 minutach przegrali i dlatego była dogrywka.
serjtankian pisze: Co do meczu z Milanem federacja jasno określiła kto jest zwycięzcą.
Tak ja będę mowil i mysal to co mi TVN powie albo robil tak jak mi grzesiu lato karze!
We wszystkich krajach jakos uznaja mecz do 90 minuty i jeśli nie ma rostrzygniecia, wówczas jest dogrywka, a we Włoszech Juve wygrywa 2 mecze i jest dogrywka ( swietna interpretacja) !
Najlepiej będzie jak federacja przyzna wam jeszcze CI przeciez nie przegraliście z Napoli! Obrazek
Awatar użytkownika
Adi666
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 23 kwietnia 2007, 21:59
Lokalizacja: 38-200

Re: Juventus Turyn, dyskusja na temat drużyny

Post autor: Adi666 »

zychu9 pisze:
Adi666 pisze:powiem krótko , jak się nie potrafi z Nami wygrać na boisku przez cały sezon (nie licząc finału z Napoli w Coppa Italia), to się szuka prowokacji poza nim...dawno tu nie widziałem takiego ruchu , szkoda tylko, że tak dużo jest tu fachowców teraz a nie w trakcie sezonu czy też zaraz po jego zakończeniu ,jak widać obrzucanie błotem jest dużo łatwiejsze niż prowadzenie merytorycznej rozmowy.
Teraz taki madry jestes jak udalo wam się wygrac ( za co wam już gratulowałem), a gdzie fachowcu byles jak było 7 miejsce?
Jak wy mieliscie kontuzje i pol składu nie było, to zaraz adwokatów się znalazło tysiac i każdy swoje bzdety pisał, a jak w tym sezonie ACM miał taka sama sytuacje, a nawet gorsza bo gral na 3 frontach to szydera i wielkie Juve .
gdzie byłem ? w tym samym miejscu co jestem teraz ... czy Serie A czy Serie B na dobre i na złe nie znasz mnie to nie oceniaj.
zychu9 pisze:
Adi666 pisze:powiem krótko , jak się nie potrafi z Nami wygrać na boisku przez cały sezon (nie licząc finału z Napoli w Coppa Italia),.
Jeśli się 1mecz wygrywa 1-2 i drugi konczy się wynikiem 2-1 to po co jest dogrywka jak wy przeciez wygraliscie obydwa?
sprawa była wałkowana milion razy ...

http://www.legaseriea.it/c/document_lib ... upId=10192

Komunikat Lega Serie A organizatora rozgrywek. Wynik meczu 2-2 z zaznaczeniem, że po dogrywce. Oznacza to ni mniej ni więcej a tyle, że we wszystkich statystykach będzie on traktowany jako remis.
Nie ważne jakie przepisy cytaty czy inne rzeczy zostaną tu przytoczone, ten komunikat w którym jest 2-2 jest decydujący. Nie wiem dlaczego Cię to teraz tak dziwi po tym meczu we Włoszech sprawa była wielokrotnie objaśniana ...

wiem, że skończyły się rozgrywki a marcato dopiero od piątku, ale może warto poczekać na napiekę jak zostaną postawione konkretne zarzuty a nie jechać nie mając jeszcze jakichkolwiek podstaw...
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Juventus Turyn, dyskusja na temat drużyny

Post autor: serjtankian »

Napisałeś że Juventusowi też się dostanie. No to czekam na odpowiedź za co się dostanie bo nadal jej nie otrzymałem.

O Kaladze dalej ani słowa.

Jeszcze chwila i zaczniesz świętować Scudetto z Milanem i degradacje Juve do Serie C1 z tego sezonu jak Twoi koledzy kibice z tej strony: http://www.acmilan24.com/news/id/15394/ ... rzany.html
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Juventus Turyn, dyskusja na temat drużyny

Post autor: juve_fan »

Zostawcie chłopaka w spokoju. Nie wygrali nic, Włochy z nich szydzą, więc i te reakcje dziecinne. Spróbujmy zrozumieć milanistów.
ODPOWIEDZ