Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
mmmmmmmm
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, 11:32

Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Post autor: mmmmmmmm »

I wchodzimy w nowa ere Reprezentacja PZPN kolejny absurd jak oni takie rzeczy moga robic skandal.
Ultralekkie, dopasowane i wyprodukowane z materiałów powstałych w procesie recyklingu, czyli w zgodzie z naturą. Tyle, że bez zgody kibiców. Ci nie mogą darować PZPN, że na koszulkach reprezentacji godło zastąpili swoim logo.Nowe stroje reprezentacji nie będą mieć polskiego godła.Nowe stroje dla kadry piłkarskiej przedstawiono we wtorek. Kontrowersje wzbudziło znajdujące się na lewej piersi logo PZPN, złośliwie określane jako bohomaz. Symbol tylko z pozoru przypomina naszego orła z koroną na głowie. I choć producent utrzymuje, że białe koszulki z czerwonym pasem z przodu nawiązują do polskiej flagi, najważniejszego symbolu narodowego, dla kibiców brak "orzełka” to skandal.
– Drużyna narodowa nie jest własnością PZPN-u tylko naszą: kibiców, narodu. Jakim prawem usuwają z koszulek to, co należy do wszystkich Polaków? – pyta rozgoryczony
Ostatnio zmieniony 10 listopada 2011, 12:14 przez mmmmmmmm, łącznie zmieniany 1 raz.
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Post autor: N_ »

Piłkarze reprezentacji Polski przygotowują się do piątkowego meczu z Włochami. Na środowym treningu kadry przy Oporowskiej pojawili się kibice Śląska Wrocław, którzy zaprotestowali przeciwko braku orzełka na nowych strojach drużyny narodowej - donosi Orange Sport.

"Tradycja zobowiązuje - nowym strojom nikt nie kibicuje" - taki transparent wywiesili kibice podczas środowego treningu kadry Smudy. W ten sposób nawiązali do braku godła na nowych strojach reprezentacji.

Obrazek


http://www.youtube.com/watch?v=iEuSmKxI ... ture=share

http://euro2012.wp.pl/title,Kibice-juz- ... omosc.html


to już nie jest reprezentacja POLSKI :cisza: :cisza:







Obrazek
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Post autor: zychu9 »

Najciekawsze jest to, że w tych koszulkach, Polska Reprezentacja będzie grała przez najbliższe 2 lata.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Post autor: lato »

Na usta aż się ciśnie zdanie...Jaka reprezentacja taki orzełek..
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18464
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Post autor: dragoness »

Będzie można przynajmniej powiedzieć, że to mecz przerżnęła nie reprezentacja Polski, tylko PZPNu. A tak w ogóle to wstyd i żenada!
rondo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 210
Rejestracja: 28 maja 2011, 14:41

Re: Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Post autor: rondo »

Dokladnie , jeszcze niech Kolumbijczyka dokoptują i zamiast znaczka PZPN namaluja zielonego liscia . Zastanawia mnie jedno czy wyrzucenie Boruca i niechec do takich zawodnikow jak Małecki nie jest kierowane wlasnie pod takie sprawy ? Czyzby ktos od dawna wiedział ze beda takie zmiany i dla swietego spokoju nie powoluje sie zawodnikow ktorzy mogliby cos powiedzieć , a zostawia takich co powiedza jak Glowacki " orła bedziemy miec w sercu " ?
vice-prezes
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 19 lipca 2011, 09:26

Re: Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Post autor: vice-prezes »

Że Lacie włosy wyszły to wiem ,ale że rozum doszczętnie opuścił jego łepetynę!Ciekawe kto to wymyślił ? Może Kręcina lotnik z Dywizjonu 100x100 bez zakąski.IDIOTYZM.
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Post autor: carlo07 »

Jednym słowem tragedia, na taki durny pomysł tylko PZPN mógł wpaść, posrani egoiści myślą tylko jak na tym zarobić a nie martwią się tym, że nie szanują symboli swojego kraju. Dla mnie to jest skandal, myślę że poseł Tomaszewski może zareaguje ;)
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Post autor: juve_fan »

Obrazek

Po prawej reprezentacja PZPN, po lewej... spartak moskwa. Jak widać firmie najki zalegały w magazynach to trochę przerobili. Jak to mówiła rzecznik PZPN projekt jest "innowacyjny":)
rondo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 210
Rejestracja: 28 maja 2011, 14:41

Re: Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Post autor: rondo »

Ci z prawej to sie ustawili jakby trepaka mieli zatanczyć ... moze do tego sie nadają ? Przypomniała mi się bajka http://www.youtube.com/watch?v=icBXQ4DLfDs
Awatar użytkownika
Regulator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 417
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Post autor: Regulator »

Nie dość że brzydkie, to jeszcze bez orzełka. Nie jestem żadnym zwolennikiem tradycji, ale uważam, że orzełek powinien zostać. Chociaż mój sąsiad twierdzi, że i tak reprezentacja tylko wstyd przynosi, to może lepiej że nie ma herbu? Przynajmniej go nie sprofanują :zly:
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Post autor: luki666 »

hehehe ci z prawej to z kabaretu??
opcja jest naprawde pod kibicow ,ciekawi mnie tylko jaki gląb chce ich jeszcze bardziej wk..... !
hao
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 17 maja 2006, 15:57
Lokalizacja: Jasło

Re: Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Post autor: hao »

Chociaż nie lubię piłki nożnej, to jednak się uważam trochę za patriotę i nieco za tradycjonalistę. Patrząc na aktualne działania całej polskiej elyty, ciężko mi już wierzyć w dobre ich zamiary. To po prostu zaczyna coraz bardziej wyglądać jak próby odpolszczenia narodu! (kurde, i ja to piszę, były punk i anarchista:D). Moim zdaniem takie symbole jak "polski orzeł" czy inne, z pozoru, drobiazgi, powinny być jak najmocniej promowane w świecie. Tak, jak kiedyś - czerwony proporzec z orłem białym, niesiony przez husarię, powodował falę strachu na przeciwnikach. A dzisiaj? Granatowe koszulki, teraz jakieś czerwone paski, po prostu porażka albo wyjątkowo komunistyczo-lewacka mentalność. A może mecz jest już ustawiony i dlatego nie chcą kalać orła? ;-)

Taka myśl spiskowa; dzięki temu przecież społeczeństwo będzie się mniej buntować, skoro nie będzie czuć mocnej więzi z narodem ojczystym, prawda?

Ktoś tam wyżej ładnie napisał, że "to już nie jest reprezentacja POLSKI" (tylko PZPN).
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Post autor: oth »

Ja się bardzo cieszę że reprezentacja nie zagra z godłem.
Importowany 3/4 Francuz, Niemcopolacy, Brazylijczyk, Nigeryjczyk, zaraz będzie Żyd, czarny Kolumbijczyk, Serb i przedstawiciel ludności rdzennej rezerwatu Irokezów (Pędzaca Strzała, prawoskrzydłowy). Nie czuję że to jest polska drużyna, to jest zeszmacona kadra, w której ci wszyscy nowopolacy po babkach grają bo są za słabi żeby grać dla Francji czy Niemiec.
Niech ta pseudo repra 'Polski' dostanie po 0-6 z każdym i naród uzna że Polska kadra dla Polaków. Póki co nie powinni grać z żadnym narodowym symbolem na strojach.
aleczka
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 5 października 2010, 10:57

Re: Biało-czerwoni bez orła na piersi, ale z logo PZPN

Post autor: aleczka »

A ja nie rozumiem po co ta cała afera orzeł to godło polski a nie znaczek na koszulce i tak będzie lepiej że mają PZPN bo jak sromotnie przegrają to przynajmniej nie zbeszczeszczą naszego narodowego symbolu tylko głupi znaczek....a pewnie tak będzie :wstyd:
ODPOWIEDZ