Legia Warszawa

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Legia Warszawa

Post autor: jarkor2013 »

lekcja futbolu
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Legia Warszawa

Post autor: N_ »

Awans cieszy ale sami przyznacie że dwa ostatnie mecze im nie wyszły :hyhy:
Oprawa przyjemna dla oka :D
lukasz9209
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 16:31

Re: LEGIA WARSZAWA

Post autor: lukasz9209 »

lato pisze:....Myśle ,że temat jest bezsensu ten kto chodzi na Czarnych raczej nie powinnienem kibicować Legii...tos wypalił.Znam osobiście wielu sympatyków Legii i zarazem Czarnych zarówno z huty jak i pikników.Podobnie sprawa się ma z Wisłą czy Lechem,którego fanem np. ja jestem.
Co by nie mowic, to jednak ci z pod huty wolą polonie, na ktorą chodzi 3 tysiące osob, o wyjazdach nie wspomne :rotfl:
ja na szczescie obecnie jestem w STOLICY i nie musze juz dymac setki kilosow na Legie :hurra:
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Legia Warszawa

Post autor: oth »

Brawo Legoa 0-4. Ale Borysiuk zarąbał.
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: LEGIA WARSZAWA

Post autor: Messer »

lukasz9209 pisze: Co by nie mowic, to jednak ci z pod huty wolą polonie,

jeśli już to Polonię
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Legia Warszawa

Post autor: jarkor2013 »

http://www.rmf24.pl/raport-euro2012/fak ... nId,432476

Proponuje mecz otwarcia: urzednicy ratusza-policja lub schetyna team - tusk i jego drużyna orlikowa.
Chyba że odwołania coś pomogąv
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Legia Warszawa

Post autor: sasza »

Zarząd Legii chyba sam zrezygnował z mistrzostwa polski i starań aby pokonać sporting i awansować dalej. Z Legii w zimowym okienku odszedł już: Manu, Ohayon, Borysiuk, Rybus, do klubu został sprowadzony jeden zawodnik 18 letni Albert Bruce. Dziwna sytuacja w której druzyna grająca na 3 frontach zamiast się wzmacniać wyprzedaje swoich najlepszych graczy.
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Legia Warszawa

Post autor: Pemek94 »

Nie jestem fanem Legii, ale jej kibicuje bo pokazali, że potrafią grać na prawdę miłą dla oka i skuteczną piłkę, więc moim zdaniem godnie reprezentują Polskę w LE. Nie mogę jednak zrozumieć co Legia zrobiła przez zimę... Już nawet Skorża chciał się podać do dymisji bo sam nie mógł zrozumieć ruchów transferowych drużyny. Klub walczący o mistrzostwo, puchar i LE sprzedaje 2 podstawowych zawodników plus 2 rezerwowych przy tym sprowadza jednego młodego zawodnika. Ja się pytam kto mądry tak postępuje?! :dobani:
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: Legia Warszawa

Post autor: zychu9 »

Koledzy chyba zapomnieli, że Legia jest bardzo zadłużona ( a wszystko przez tak dobrze znaną grupe iti) tutaj Jóźwiak o tym mówi->
http://legionisci.com/news/46816_Jozwia ... Legii.html
Wiem, ze na innych portalach tez o tym trąbiono, lecz az tak bardzo w sprawach Legii nie siedze, wiec wiecej nie jestem w stanie napisać. Dodam tylko, że
Legia pokazała się bardzo dobrej strony w Europie, inne kluby z zagranicy w końcu zobaczyli jak zawodnicy z Warszawy prezentuja się w Europie a nie tylko na boiskach ligowych i zaproponowali wyższe cenny za pilkarzy. Miklas i spolka dlugo się nie zastanawiaja i opychaja kogo się da ( jeśli tylko oferta będzie ich usatysfakcjonowac).
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: Legia Warszawa

Post autor: mario1562 »

transfer Borysiuka potrafilem jeszcze zrozumiec, na jego miejsce jest Gol, Vrdoljak , mlodzi, ale sprzedanie Rybusa wieksze osłabienie bo nie zapominajmy ile on mial asyst w poprzednim sezonie, na lewej stronie nie zabardzo bedzie mial go kto zastąpic?? młody Kosecki?? hm jak mlody moze miec wahania formy, mysle ze teraz potrzeba pomocnika na lewą strone i napastnika, miklas po sprzedaniu Borysiuka obiecał nowego piłkarza byc moze jeszcze w tym tyg . Mam nadzieje ze nie byly to słowa puszczane na wiatr..
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Legia Warszawa

Post autor: jarkor2013 »

Rybus zagra jeszcze 3 mecze(Sprting x2 i Górnik Zabrze). Portugalski klub jest w dużym kryzysie, natomiast Legia - ciężko powiedzić. Szkoda że nie odbył się mecz o SUPERPUCHAR było by to dobre przetarcie dla LEGI i dla WISŁY. Jeżeli chodzi o runde wiosenną to dużo bedzie zależyć od młodzierzy jeżeli Wolski, Zyro, Kosa, odpala to bedzie dobrze bo to sa ofensywni gracze, Vdorliak Gol bardziej w defensywie pomogą o Ljuboje bym się nie martwił bo mimo zaległości treningowych nadrobi doświadczeniem. Rado wielki znak ? Początek napewno straci, ale kto wie czy tą kontuzje nie trzeba rozpatrywać w pozytywnych apektach mimo wszystko. Gdyby Radović był zdrowy może już by go przy Łazienkowskiej nie było.
Obrona i bramkarz - oby podtrzymali forme z jesieni i bedzie git.
Nowi zawodnicy potrzebni na "gwałt" tak jak Pan Miklas mówił odrazu do pierwszej 11.
Na czwartek sprzedło się już ponad 31 tys biletów.
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Legia Warszawa

Post autor: sasza »

jarkor2013 pisze:Rybus zagra jeszcze 3 mecze(Sprting x2 i Górnik Zabrze). Portugalski klub jest w dużym kryzysie, natomiast Legia - ciężko powiedzić. Szkoda że nie odbył się mecz o SUPERPUCHAR było by to dobre przetarcie dla LEGI i dla WISŁY. Jeżeli chodzi o runde wiosenną to dużo bedzie zależyć od młodzierzy jeżeli Wolski, Zyro, Kosa, odpala to bedzie dobrze bo to sa ofensywni gracze, Vdorliak Gol bardziej w defensywie pomogą o Ljuboje bym się nie martwił bo mimo zaległości treningowych nadrobi doświadczeniem. Rado wielki znak ? Początek napewno straci, ale kto wie czy tą kontuzje nie trzeba rozpatrywać w pozytywnych apektach mimo wszystko. Gdyby Radović był zdrowy może już by go przy Łazienkowskiej nie było.
Obrona i bramkarz - oby podtrzymali forme z jesieni i bedzie git.
Nowi zawodnicy potrzebni na "gwałt" tak jak Pan Miklas mówił odrazu do pierwszej 11.
Na czwartek sprzedło się już ponad 31 tys biletów.
Już jest 32 tys sprzedanych. Zanosi się na komplet!
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Legia Warszawa

Post autor: carlo07 »

Jestem ciekaw tych ruchów transferowych Legii, teraz jeszcze więcej szans powinni dostawać Wolski i Żyro. O tym zadłużeniu też słyszałem, na początku okna transferowego nawet Jóźwiak wypowiadał się że jeśli będą sprowadzać kogoś na Łazienkowską to tylko na podstawie wolnego transferu. No ale już jutro zobaczymy w jakiej Legia jest formie :)
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: Legia Warszawa

Post autor: mario1562 »

No ciekaw jestem jak jutro Legia zagra ze sportingiem hmm szkoda ze akurat przed tym meczem zmienili trenera bo chlopaki przy nowym trenerze moga byc lepiej zmotywowani. Ale mimo wszytko mam nadzieje ze jutro Legia zagra na najwyzszych obrotach i ogra portugalczyków
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Legia Warszawa

Post autor: carlo07 »

No i proszę, Nacho Novo piłkarzem Legii, zawodnik grający niegdyś w Primera Division w Gijon i 6 lat w Rangersach, bardzo znane nazwisko, w parze z Ljuboją powinni stworzyć fantastyczny duet :)
ODPOWIEDZ