Polska - Grecja 1:1

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: antykieckowy »

Nie jest źle :] Czechów ogramy, z Rosją zremisujemy i będziemy mieli szansę na spotkanie z Niemcami :cool:
Więc emocje będą na pewno.
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: Emily »

Z Rosją remis graniczy z cudem chyba...
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: carlo07 »

piotrek pisze:
szybki5151 pisze:Na każdym meczu są takie " chamskie gwizdy " i nikt się nie obrażą . Jak Ci się nie podoba to nie oglądaj lub wyłącz głos w TV .
Szczerze: nigdy czegoś takiego nie słyszałem. Te chamy nie potrafią mieć szacunku do przeciwnika. Debile i chamy. W hAmeryce jak widziałem na meczach był szacun dla obydwu drużyn - tu gwizdy. Dlatego że Grecy lepsi? Debile kibole.
Nie oglądałem więcej niż minutę, dwie - mnie wystarczy.
To przełącz sobie na siatkówkę, bo jest Liga Światowa i ten sport sobie oglądaj jak ci nie odpowiada! A co do postu wyżej kolegi to moim zdaniem nie była to wina obrońców tylko Szczęsnego który nie potrzebnie wychodził z bramki, gdyby tam został obronił by strzał. Wszyscy się cieszyli że mamy bramkarza klasy światowej, niestety ale Wojtek ostatnie mecze w Arsenalu także nie miał najlepsze i Smuda powinien to zauważyć. Najlepszą formę za granicą z bramkarzy prezentowali Boruc i Tytoń(choć był po kontuzji). Ciekawy jestem jak zachowa się Smuda, gdy Tytoń zagra dobry mecz z Rosją i kogo wystawi z Czechami.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18426
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: dragoness »

Mecz z Rosją będzie jak rosyjska ruletka... z tym że tylko jedna komora bedzie pusta. :(
The Nun

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: The Nun »

carlo07 pisze:Na plus, Lewy i przede wszystkim Piszczek, wzór bocznego obrońcy, gdy graliśmy w 10 musiał zabezpieczyć defensywę i już mniej go było widać. Minus dla Szczęsnego i Rybusa, Wojtek nie sprostał zadaniu, na takiej imprezie on ma być jak Boruc, który kiedy ma nas uratować, to nas ratuje, a nie pogarsza sprawę. Rybus kompletnie niewidoczny, chciałbym z Ruskimi zobaczyć Mierzejewskiego lub Grosickiego. No i najważniejsze pytanie, dlaczego Smuda nie robił zmian? Czy zapomniał że obok niego siedzi 12 świeżych graczy? Przed nami jeszcze 2 spotkania i wszystko jest możliwe, trzeba tylko wyciągnąć wnioski i nie popełniać tych błędów co dziś!
Trenerze Smuda, co u Pana?
- Bez zmian.
Wojtek popełnił jeden błąd, to był brak komunikacji z obrońcą czyli Wasilewskim. Czyli wina po połowie dla obydwu panów. Karny, trzeba rozpatrywać pod takim kątem, że 1- to nie wina bramkarza, że obrona dopuściła do sytuacji sam na sam. 2- jeżeli napastnik okazał się szybszy i NA PEWNO padła by bramka, to faul był taktyczny. Wojtek wiedział co robi, przeprosił napastnika dotykając go jak schodził z boiska, nie kłócił się z sędzią że "nic nie było", schodził z podniesioną głową. 3- bramka NIE PADŁA! trzeba mieć sporo odwagi żeby to założyć przed interwencją, ale Szczęsny uratował zespół przed stratą gola. Czasami karne nie wpadają prawda? Reasumując, gdyby Wojtek nie faulował, Grecy strzeliliby na 1:2 i było by gorzej. Wcześniej przez kilkanaście minut grając w przewadze nie mogliśmy nic wskórać, co gorsze graliśmy coraz gorzej i konsekwencją tego była właśnie ta sytuacja sam na sam. Zespół to czuje, szczególnie bramkarz, który widzi wszystkich cały czas i wie co się dzieje. W/g mnie Wojtek uratował Polskę przed porażką, wiedział, że na strzelenie bramki są marne szanse, że wszyscy są u kresu sił. Oczywiście jakby karny został wykorzystany, to wtedy moglibyśmy powiedzieć, że Szczęsny zawalił nam mecz. Ale tak się nie stało, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Dla mnie SZACUN Panie Wojtku!
LINK

I ja się pod tym podpisuję.
szybki5151
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 253
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 14:59

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: szybki5151 »

To ,że Czechy się nie popisały i stracili mecz nie znaczy ,że Polacy przewalą z Rosją , bo w pierwszej połowie graliśmy znacznie lepiej od nich ( Rosji ) .
Awatar użytkownika
pomelo
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 18:47

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: pomelo »

Nie jest źle,a to chyba nasza duma narodowa że jesteśmy spokojny naród i nie tak agresywny jak grecy(machali rękam co 5min. ) ruskie też wściekłe to mogą nam dokopać
Awatar użytkownika
darroman
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 3 września 2009, 11:54

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: darroman »

A dziś ksiądz w mojej parafii na kazaniu przywołał obraz Przemka Tytonia, który przed karnym ukląkł i się modlił, obronił karnego, po meczu znów się modlił "i schodził z boiska z podniesioną głową." :hyhy:
daro74
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 25 lutego 2010, 14:33

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: daro74 »

pieprzy ten kler on tylko wziął piłkę by ją poczuć chodzi o kontakt a nie modlił się czarna mafia:)
daniel3ech
Guru
Guru
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2010, 15:39

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: daniel3ech »

daro a jednak się mylisz;p

http://www.youtube.com/watch?v=5Jav1MaTP4Y

jak widać uklęknął
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: Winetou »

Ci 3wszyscy trenerzy z innych zespołów to jakieś głupki są ,bo zmiany zawodników robią. Tylko nasz Smuda jest debeściak i ora jedenastką.
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: Emily »

Czasem tak lepiej: chłopaki po kilkudziesięciu minutach są naprawdę zmęczeni, a inni wykorzystują pozostałe siły...
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: antykieckowy »

darroman pisze:A dziś ksiądz w mojej parafii na kazaniu przywołał obraz Przemka Tytonia, który przed karnym ukląkł i się modlił, obronił karnego, po meczu znów się modlił "i schodził z boiska z podniesioną głową." :hyhy:
http://nieklerykalny.pl/przeglad/tyton- ... zieki-jpii

:rotfl:
Emily pisze:Z Rosją remis graniczy z cudem chyba...
Oj tam od razy cud. . :P
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: Emily »

No jednak nie cud :D Ciekawe, co będzie w sobotę...
balerinki12
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 12 listopada 2012, 10:53

Re: Polska - Grecja 1:1

Post autor: balerinki12 »

Dobrze , że był remis :D
ODPOWIEDZ