Park Linowy

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
moHer
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 24 marca 2012, 09:27

Re: Park Linowy

Post autor: moHer »

Witam,
ponieważ inwestycja była sfinansowana ze środków UE nie może przynosić żadnych dochodów przez 5 lat.
Moim tylko skromnym zdaniem oznacz to również, że nie jest możliwe pobieranie opłaty za przeszkolenie, bez którego nie można skorzystać z parku.
Utrzymanie pracowników jest problemem miasta (podobnie jak orlik) i wiedziano o tym przed rozpoczęciem inwestycji.
Szalonym natomiast byłoby myśleć, że Pan Dyrektor ustala opłaty bez porozumienia z organem prowadzącym, czyli UM.
Proponuję za każdym razem poprosić o paragon lub inne pisemne potwierdzenie o pobraniu opłaty i później sprawę zweryfikować w Urzędzie Miasta Jasła.

A tak nawiasem mówiąc podjadę tam i sam się przekonam, a później postaram się coś napisać. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Park Linowy

Post autor: Mała_Miczitanka »

Nie ma już żadnej opłaty za korzystanie z parku.
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: Park Linowy

Post autor: greg@@ »

Nie ma opłaty ale park już w soboty i niedziele nie czynny. Dzisiaj ładna pogoda dzieciaki miały by frajdę a tu zamknięte .
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Park Linowy

Post autor: julia1978 »

Wzięłam dziś dziecko do tego parku linowego i "pocałowałam klamkę". Chętnych na wejście było dużo i wszyscy musieli odbić się o drzwi. Dla mnie to jakaś żenada i wstyd dla miasta, aby takie miejsce nie było czynne w weekend. Co to w ogóle ma być?? :dobani: :dobani:
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Park Linowy

Post autor: serjtankian »

Tu trochę na temat powodów zamkniętego dzisiaj parku linowego
https://www.facebook.com/t e r a z J aslo/posts/527315633997254
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Park Linowy

Post autor: kociamberek »

nieczynne bo błoto, ale ciekawe dlaczego nie zrobili wyżwirowanych ścieżek, wstyd dla miasta że urzędasy nie myślą, pewnie należało by to zgłosić do instytucji finansującej może się temu przyjrzy
antidotum
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 8 września 2008, 21:30

Re: Park Linowy

Post autor: antidotum »

Re: Park Linowy

przez julia1978 » 5 maja 2013, 20:05
Wzięłam dziś dziecko do tego parku linowego i "pocałowałam klamkę". Chętnych na wejście było dużo i wszyscy musieli odbić się o drzwi. Dla mnie to jakaś żenada i wstyd dla miasta, aby takie miejsce nie było czynne w weekend. Co to w ogóle ma być??
Park normalnie był czynny przez długi majowy weekend tylko,że budujący park nie wzieli pod uwagę opadów deszczu,które spowodowały że nawieziona glina zrobiła się mokra i lepka i całość tego błota została by przeniesiona na elementy parku na wysokości.Stwarza to dodatkowe niebezpieczeństwo dla korzystających .
Tip Top
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 28 kwietnia 2013, 09:41

Re: Park Linowy

Post autor: Tip Top »

niebezpieczeństwo to po pierwsze, ale Pani Julia pewnie nie wziela pod uwage ze mogla sobie pobrudzić swoje buciki i to powyżej kostek ;>
i z pewnością z miłą chęcią przyszłaby że ściereczką żeby wszystkie podesty i platformy wyczyścić (za wyczyszczenie toalet postawie Pani duzego browara :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: bo żeby zrobić tam kupe nie starcza mi powietrza i czasu na jednym wdechu ) ;)

P.S. hmm ja bym tam klamki nie całował bo ostatnio bylem w WC i trzymałem się tej klamki, a tam niestety nie ma gdzie rączek umyc ;] :zalamany: :zalamany:
Tip Top
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 28 kwietnia 2013, 09:41

Re: Park Linowy

Post autor: Tip Top »

kociamberek pisze:nieczynne bo błoto, ale ciekawe dlaczego nie zrobili wyżwirowanych ścieżek, wstyd dla miasta że urzędasy nie myślą, pewnie należało by to zgłosić do instytucji finansującej może się temu przyjrzy
:piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo:
antidotum
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 8 września 2008, 21:30

Re: Park Linowy

Post autor: antidotum »

antidotum
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 8 września 2008, 21:30

Re: Park Linowy

Post autor: antidotum »

Czy będą opłaty za Park Linowy ? Artykuł twojejaslo.pl
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Park Linowy

Post autor: rkoh »

Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Park Linowy

Post autor: serjtankian »

Musicie rozdzielić link spacjami bo to forum blokuje linki od innych jasielskich portali....
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Park Linowy

Post autor: jaselko »

Bylem w sobote na tym parku-sam park bardzo fajna sprawa ,tylko wydaje mi się ,że instruktorów powinno być więcej ,bo na instruktarz trzeba bylo czekać prawie godzinę.No i te kibelki i kosz na śmieci na samym wejściu to lipa,czy przy tak dużej inwestycji nie można bylo wybudować toalet.Mam tylko nadzieje ,że na nowo wybudowanym basenie będą kibelki ,bo budowanie obiektów w Jaśle bez kibelków staje się już normą.
antidotum
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 8 września 2008, 21:30

Re: Park Linowy

Post autor: antidotum »

Wrócić do opłaty bo to skandal ,żeby stać w kolejce 2,5 godziny.
ODPOWIEDZ