Piłka Ręczna

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Piłka Ręczna

Post autor: Woytec »

Co myślicie o tym sporcie? Moim zdaniem jest to najbardziej emocjonujący sport oprócz piłki nożnej. Ostatnio odbywają się MŚ w piłce ręcznej. Nasza drużyna polska pokonała silną grupę Rosji 24:22, także Tunezję 31:27, potem Danię 32:28, Serbię 35:23 gdzie zachowała szanse do półfinału i nasza oczekiwana Norwegia bardzo silny zespół ale dla nas nie stanowił przeszkody i wygraliśmy mecz, który przesądził, że weszliśmy do półfinału 31:30 ostatnia bramka padła w ostatnich 13 sekundach rzucona przez całe boisko .
Ostatnio zmieniony 31 stycznia 2009, 14:53 przez Woytec, łącznie zmieniany 11 razy.
enzo
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 7 listopada 2008, 20:02

Re: Piłka Ręczna

Post autor: enzo »

Norwegia grała dobrze ale Polska miała szczęście pod koniec :D
Awatar użytkownika
paulaaa
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 17 grudnia 2007, 14:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Piłka Ręczna

Post autor: paulaaa »

jestem wielką fanką piłki ręcznej i żałuję, że to nadal dość mało popularny sport. Ligę mamy w Polsce, a tu o niej dość cicho.
OBSERWATOR1987
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 22 grudnia 2008, 01:13

Re: Piłka Ręczna

Post autor: OBSERWATOR1987 »

Piłka Ręczna jest bardzo ciekawym sportem. Mecze są ciekawe i zacięte. Jest to napewno sport w którym nie trudno o urazy bo jest grą kontaktową.
A jak myślicie Polska w piątek wygrą z gospodarzem turnieju Chorwacją??
Wczorajsze zwycięstwo z Norwegią było niesamowite ostanie sekundy meczu i bramka zresztą kto oglądał ten wie...
Ale troche mnie zawiedli bo po wygranyc z Danią i Serbią mecz z Norweią powinien być łatwy lecz byliśmy za dużo nieskuteczni ale szczęscie sie uśmiechnęło do nas i jesteśmy w półfinale Mistrzostw Świata.
Oby tak dalej. Osobiście czekam z niecierpliwością na piątkowy mecz...
POLSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hurra:
Corner
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 3 listopada 2008, 22:32

Re: Piłka Ręczna

Post autor: Corner »

Na półfinał zapraszam do Cornera.
MECZ NA PROJEKTORZE !
Awatar użytkownika
sieno
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 432
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 19:37
Lokalizacja: Jasełko

Re: Piłka Ręczna

Post autor: sieno »

Gdzie znajduję się ten Corner? Bo może bym się wybrał!
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: Piłka Ręczna

Post autor: GCN »

Tak się składa, że grałem długie lata w Jaśle w piłkę ręczna na pozycji kołowego. Był taki klub, który nazywał się Olimpia. Jak na małe miasto, jakim jest Jasło miał spore osiągnięcia. Dużo dobrych zawodników przewinęło się przez klub jak i trenerów. Z klubu wywodzą się reprezentanci polski oraz lig polskich i zagranicznych. Jednak brak sponsorów jak i wymiarowej hali sportowej rozłożył klub na łopatki a według mnie przy odrobinie szczęścia mogła być w Jaśle nawet pierwsza liga. Pozdrawiam wszystkich byłych zawodników, trenerów i działaczy Olimpii oraz Iglopolu.
Aniusia
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 10 lutego 2007, 15:28
Lokalizacja: Z okolic

Re: Piłka Ręczna

Post autor: Aniusia »

Piłka ręczna to jest bardzo fajny sport tylko łatwo w nim o kontuzję..;/
Szkoda, że w Jaśle nie ma jakieś drużyny szczypiornistów/szczypiornistek!
Myślę, że Polska wygra piątkowy mecz i będzie walczyć o złoto. :)
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Re: Piłka Ręczna

Post autor: Woytec »

Corner jest koło ronda koło szpitala. Nie raz się tam siedziało fajnie tam jest może się wybiore bo do tej pory nie wiedzialem ze tam sa wyswietlane MŚ w piłce ręcznej. Polska miala duzo szczescia we wczorajszym spotkaniu z Norwegia ale ta ostatnia bramka była po prostu soczysta xD Artur Siódmiak jest genialny to jemu to zawdzięczamy! Z Chorwacja wygrają na 100% !

Nie wiem dlaczego wlasnie o pilce ecznej tak malo sie rozmawia przeciez to świetny sport. Niestety przez 3 lata w liceum zagralisy moze 5 razy w reczna i to w takich warunkach ze żal! Przydalo by sie w jaśle jakas fajna hala ;p do cwiczen w PR!
dupcio
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 stycznia 2009, 18:48

Re: Piłka Ręczna

Post autor: dupcio »

Tak się składa , że Rafał Bernacki z Jasła to bramkarz reprezentacji Polski przez długie lata . To jego w bramce zastąpił Sławek Szmal - więc my Jaslanie mozmy byc z tego dumni . Tylko mało kto o tym fakcie wie ... a szkoda .
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Re: Piłka Ręczna

Post autor: Woytec »

Zapraszam na mecz. Wygramy na 100% ;p myśle pozytywnie!
enzo
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 7 listopada 2008, 20:02

Re: Piłka Ręczna

Post autor: enzo »

słabo słabo porażka
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Piłka Ręczna

Post autor: Pemek94 »

No niestety, ale porażka i to 6 bramkami :( trudno, ale trzeba przyznać że nasi zagrali o wiele słabiej niż w poprzednich meczach, a moim zdaniem Malcher lepiej bronil niz Szmal... Zabrakło dobrego bramkarza, bo gdy nasz bramkarz się obudził to było 13:14 do przerwy. Po przerwie jakby wyszedł całkiem inny zespół, jakby oduczyli się grać w ręczną, Chorwaci szybko napykali bramek i poźniej można było tylko pomarzyć o finale :( Najbardziej mnie zbulwersowała ta sytuacja z wykładziną... to jest po prostu niesamowite jak na MŚ może klej puszczać... A przypomnę że ta hala jest nowiuteńka... Także sędziowie w paru sytuacjach grali dla Chorwatów ale to nie zmienia faktu że nasi zagrali o wiele słabiej. Teraz pozostaje podnieść się i wygrać mecz o 3 miejsce z Danią. :)
TWPC
Guru
Guru
Posty: 110
Rejestracja: 8 listopada 2008, 20:22
Lokalizacja: JAsło

Re: Piłka Ręczna

Post autor: TWPC »

od nowa niech zagrają :hyhy: bo wykładzina mnie wkur*** :mur:
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Re: Piłka Ręczna

Post autor: Woytec »

bez komentarza
ODPOWIEDZ