Kolarstwo szosowe

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
Lelum
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 26 lipca 2010, 07:59

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: Lelum »

Nie mogę / nie umiem ;) edytować swojego poprzedniego postu, więc piszę nowy.

Istnieje strona www.bikemap.net - widzę, że bardziej znana niż poprzednia i można tam znaleźć mnóstwo tras w naszych okolicach.
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: Pemek94 »

Mogę polecić bikemap.net, na prawdę dobra stronka, planujesz trasę, możesz dać opis, dostajesz profil tej trasy, na prawdę dobra rzecz ;) Sam z niej korzystam, najpierw planuje trasę a potem jadę, oczywiście na spontana też jeżdżę, ale zdarza mi się to coraz rzadziej ;)
rycja
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 20 czerwca 2011, 18:53

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: rycja »

szosa88 pisze:Wreszcie coś ruszyło z tematem i bardzo dobrze :)

Po raz wtóry zachęcam do spotkania się w któryś piękny dzień i przejechania wspólnie jakiejś trasy :)
W grupie raźniej ;)

pozdrawiam
Popieram:P
malinek10
Guru
Guru
Posty: 132
Rejestracja: 2 lutego 2010, 20:30

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: malinek10 »

Chętnie dołączył bym do Waszej grupy, ale brak sprzętu mi na to nie pozwala, może ktoś z Was ma na sprzedaż używaną kolarzówkę w dobrym stanie - chętnie kupię???
Awatar użytkownika
szosa88
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 2 lipca 2010, 10:19

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: szosa88 »

Musisz śledzić aukcje na allegro, a napewno na coś trafisz :)

tak jak ja ;)
malinek10
Guru
Guru
Posty: 132
Rejestracja: 2 lutego 2010, 20:30

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: malinek10 »

Tak wiem ale śledzę aukcję już od 3 tygodni ale do tej pory nie trafiłem na maszynę która by mnie zainteresowała.
Wiem że lepiej byłoby kupić części i samemu złożyć rower, ale ja kompletnie się na tym nie znam. Więc nie pozostaje mi nic innego jak czekać na allegro na jakąś kolarzówkę.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: Pemek94 »

Zależy ile możesz pieniędzy wydać bo to bardzo ważna kwestia. Czasami na allegro się trafiają perełki i można na prawdę super sprzęt kupić za małe pieniądze, ale trzeba mieć cierpliwość i szczęście. Ja osobiście za 200 zł kupiłem bardzo fajny sprzęt jak na początek, co z tego że ma prawie 30 lat, śmiga jak nówka :D Pare części wymieniłem więc wyszło mnie razem około 250zł i nie narzekam, oczywiście to nie jest to co dzisiaj można kupić, ale na początek w sam raz :)
malinek10
Guru
Guru
Posty: 132
Rejestracja: 2 lutego 2010, 20:30

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: malinek10 »

Kwota jaką mogę wydać to około 450 zł. Szukam na allegro bo nic mi innego nie pozostało, tak jak kolega wyżej muszę po prostu uzbroić się w cierpliwość ...i szukać dopóki nie znajdę ...
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: Pemek94 »

Nie chciałem zakladać nowego tematu, choć można by było, gdyby znaleźli się chętni na TdP dla amatorów :) Jest ktoś chętny, a może ktoś był już w tamtym roku? I może powiedzieć coś więcej na temat organizacji i tamtejszych tras? :) Jak wiadomo w tym roku jest tylko jedna trasa z kilkoma podjazdami w tym pod Gliczarów, który jest wymagający, a więc ponawiam pytanie: czy wybiera się ktoś z Jasła na tę imprezę? :)
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: buła »

jedzie ktoś konkretny w tym wyścigu solidarności, ktoś z pierwszej setki rankingu UCI ?
Awatar użytkownika
szosa88
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 2 lipca 2010, 10:19

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: szosa88 »

Może znajdzie sie ktos chetny na wycieczke dzisiaj po 17 ?
wodzu
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 283
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 19:35

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: wodzu »

w jakie rejony, skad i wogule?
Awatar użytkownika
szosa88
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 2 lipca 2010, 10:19

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: szosa88 »

Około 17:45 będę na rynku razem z kumplem. Trasa jest do ustalenia.
kamikaze

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: kamikaze »

Pemek94 pisze:Nie chciałem zakladać nowego tematu, choć można by było, gdyby znaleźli się chętni na TdP dla amatorów :) Jest ktoś chętny, a może ktoś był już w tamtym roku? I może powiedzieć coś więcej na temat organizacji i tamtejszych tras? :) Jak wiadomo w tym roku jest tylko jedna trasa z kilkoma podjazdami w tym pod Gliczarów, który jest wymagający, a więc ponawiam pytanie: czy wybiera się ktoś z Jasła na tę imprezę? :)
Wiem że kolega się wybiera - sprawdz liste startową.
rycja
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 20 czerwca 2011, 18:53

Re: Kolarstwo szosowe

Post autor: rycja »

Widzę,że coś ucichło :( Może ktoś ma ochotę za tydzień na przejażdżkę? Gamrat->Wróblowa->Lipnica->Bączal>-Opacie-> Trzcinica-> Jareniówka ? Mam nadzieję,ze pogoda w końcu pozwoli na jazdę...
ODPOWIEDZ