Międzyszkolny Klub Narciarski

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
kibic24
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 14 lipca 2008, 16:38

Międzyszkolny Klub Narciarski

Post autor: kibic24 »

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was należy do tego klubu ? I jaki jest koszt ? Ponieważ nie moge otworzyć strony która podana jest na plakacie http://www.jaslo4u.pl/plakaty?img=/img/ ... d93609.jpg , a chciałbym się coś więcej na ten temat dowiedzieć.
madżaf
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 13 października 2010, 23:36

Re: Międzyszkolny Klub Narciarski

Post autor: madżaf »

ja też już od dłuższego czasu chcę się coś dowiedzieć na temat tego klubu ale ta strona jest niedostępna
jaslanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 231
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 14:25

Re: Międzyszkolny Klub Narciarski

Post autor: jaslanka »

Hej.
Niestety stara strona też nie istnieje. Z tego co wiem to ceny nie są wygórowane. Teraz jest przygotowanie na sucho do sezonu. Każdy kto ma ochotę niech zaglądnie na małą salę do I LO w podane na plakacie dni i wszystkiego się dowiecie od prowadzących. Zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy znajdzie się tam miejsce. Nie wiem jak teraz /ale przypuszczam, że tak/ organizowany jest obóz narciarski zarówno dla dzieci i młodzieży, a nawet grupy dorosłych się zbierają. MKN organizuje również wyjazdy na narty do atrakcyjnych ośrodków narciarskich oraz zawody w slalomie. Ale jak napisałam wcześniej najlepiej podejść i dopytać się u źródła.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ