Gdzie na tenisa ziemnego?

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
Awatar użytkownika
kamileek96
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 28 października 2008, 16:29
Lokalizacja: ok . Jasła

Re: Gdzie na tenisa ziemnego?

Post autor: kamileek96 »

maciek_11 pisze:Najprawdopodobniej wybiorę się na Rafinerię zobaczyć. Skoro mówicie, że to jest pełnowymiarowy kort.
Na orliku byłem, ale raczej nie chciałbym zajmować we dwójkę całego boiska dzieciakom

Ps. kamilek - wybuduj parę miejsc pracy w tej Twojej Sieklówce bo wysokie bezrobocie

O co Ci chodzi? Jak nie wiesz kim jestem , to lepiej się nie udzielaj. Chciałem pomóc , a Ty wyskakujesz z miejscami pracy , weź się opanuj chłopie i jeszcze Ci powiem że Twoje domysły wcale nie są trafne.
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: Gdzie na tenisa ziemnego?

Post autor: johny3050 »

maciek_11 pisze:Nie wiem co sugerujesz... Ale jeśli weźmiemy pod uwagę, że za ok 20 zł można wynająć tor do gry w kręgle, to jest to zdecydowanie za drogo. Biorąc pod uwagę, że wynajmuję tor, którego utrzymanie jest droższe, oraz sprzęt. Na jasielskim MOSiRZe płacę jedynie za kort. A jedyne czym oni się tam przejmują to żeby był suchy ..
Tak jak jeden z kolegów napisał: 7,5 na łebka to dużo ? Porównujesz grę w tenisa do gry w kręgle ? To tak jakbym ja porównał godzinę gry w tenisa do godziny spędzonej na basenie. Zapłacisz tyle samo, a patrząc na koszty utrzymania, to basen ma zdecydowanie większe. Budowa jednego odkrytego kortu kosztuje około 40 - 50 tysięcy, więc kiedyś trzeba to odrobic, a za kwotę 15 zł/h potrwa to wiele lat, patrząc na to że kort jest otwarty tylko przez kilka miesięcy w roku, do tego większośc dni jest deszczowa. Po za tym niech ci się nie wydaje, że utrzymanie ceglanego kortu jest takie proste. Trzeba go odpowiednio nawadniac, uzupełniac ubytki mączki ceglanej (cena około 250 zł/tona). To też trochę kosztuje. 15 zł/h to bardzo mało. Porównaj sobie ceny w innych miastach. Nigdzie taniej nie znajdziesz. Zawsze można pójśc na orlika na boisko do siatki ;) Myślę że to dobre rozwiązanie, szczególnie dla początkujących. Sam zacząłem grac w tym roku i tak właśnie chodziłem.
Awatar użytkownika
maciek_11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 334
Rejestracja: 7 października 2009, 19:56

Re: Gdzie na tenisa ziemnego?

Post autor: maciek_11 »

kamileek96 pisze:
maciek_11 pisze:Najprawdopodobniej wybiorę się na Rafinerię zobaczyć. Skoro mówicie, że to jest pełnowymiarowy kort.
Na orliku byłem, ale raczej nie chciałbym zajmować we dwójkę całego boiska dzieciakom

Ps. kamilek - wybuduj parę miejsc pracy w tej Twojej Sieklówce bo wysokie bezrobocie

O co Ci chodzi? Jak nie wiesz kim jestem , to lepiej się nie udzielaj. Chciałem pomóc , a Ty wyskakujesz z miejscami pracy , weź się opanuj chłopie i jeszcze Ci powiem że Twoje domysły wcale nie są trafne.
Spokojnie, bez nerwów. Chodzi mi o Twój opis pod postami :)
kamilmilus11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 277
Rejestracja: 27 lipca 2010, 17:21

Re: Gdzie na tenisa ziemnego?

Post autor: kamilmilus11 »

W Kołaczycach na orliku ;)
pawel1556
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 15 lipca 2013, 21:22

Re: Gdzie na tenisa ziemnego?

Post autor: pawel1556 »

We Frysztaku na basenie darmowy kort, tylko trzeba zapłacić za wejście na basen. Jest też darmowy w Chrząstówce.

http://www.ermail.pl/klik/V3ZTZmsB
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: Gdzie na tenisa ziemnego?

Post autor: Magladenka »

Koło rafinerii, w Jaśle.
teraz
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 29 listopada 2012, 08:08

Re: Gdzie na tenisa ziemnego?

Post autor: teraz »

Z tego co się orientuję to w Osieku można grać za darmo.Trzeba tylko wcześniej zarezerwować.
ODPOWIEDZ