Piłka ręczna

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
bartek
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 18 listopada 2006, 13:58
Lokalizacja: Jasełkoo

Piłka ręczna

Post autor: bartek »

Witam ! Temat jest dla tych ktorzy chcieli by zacząć przygodę z tym sportem. Jeśli jesteś zainteresowany , chcialbyś spróbowac swoich sił w "szczypiorniaku" proszę o kontakt GG # 4704710 bądz w tym temacie. Pozdrawiam ! :)
Awatar użytkownika
Edyta
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 23 marca 2007, 14:34
Lokalizacja: Jasło

Re: Piłka ręczna

Post autor: Edyta »

O właśnie o tym sporcie brakowało tematu. A ja myślę że polska drużyna jest najlepsza!!!

[ Dodano: 25 Marzec 2007, 12:50 ]
O właśnie o tym sporcie brakowało tematu. A ja myślę że polska drużyna jest najlepsza!!!!
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Piłka ręczna

Post autor: marcin »

Jasełko miało kiedyś dość spore sukcesy w tym sporcie.Lecz nie miało gdzie rozgrywać meczy gdyż nasz hala nie była wymiarowa i tak powoli wszystko umierało, aż umarło na dobre. Jak ktoś ma ochotę na próbę reaktywacji tej dyscypliny sportu to chwała mu za to i życzę powodzenia. :ok: :ok: :ok:
bartek
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 18 listopada 2006, 13:58
Lokalizacja: Jasełkoo

Re: Piłka ręczna

Post autor: bartek »

no niestety narazie wszystko stoi w miejscu z powodu problemów z brakiem hali czy choćby małej sali gimnastycznej :kwasny: myślę jednak ze od wakacji ostro weźmiemy sie do pracy a trenowac można na otwartym boisku ;)
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Piłka ręczna

Post autor: marcin »

Pewnie że tak, jak się tylko chce to można trenować.Mam pytanko?.Macie jakiegoś trenera czy tak sami sobie będziecie trenować?
bartek
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 18 listopada 2006, 13:58
Lokalizacja: Jasełkoo

Re: Piłka ręczna

Post autor: bartek »

powiem tak...będą chętni do uprawiania tego sportu (ok 15 osób) to i trener sie znajdzie ;) :) POZDRAWIAM miłośników piłki ręcznej !
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Piłka ręczna

Post autor: Czoper »

Teraz jest hala, tylko bogata tradycja szczypiorniaka w Jaśle umarła... :rozpacz: ach... pamiętam jak za [...] walczyło się o miejsce pod tablicą wyników na czwórce, i nawet trybuna tam była, dwurzędowa... Umarło to wszystko przez brak hali... lokalni bohaterowie tych spotkań, Olimpi i Iglopolu zapuścili brzuszki ich następcy następcy nie przetrwali transformacji systemowej i rozpadło się to wszystko a szkoda. Sam rzucałem troszkę tą piłeczką w czwórce i chemiku i nie było na nas mocnych w starym województwie lecz makroregion już baty, lecz po walce do upadłego, bo czym tu walczyć, trenerzy z Krakowa, Tarnowa, Przemyśla płakali że mają tylko 40 meczów w sezonie a my mieli aż ...6 i do tego brak hali. Pozdrowienia dla ówczesnych władz miasta, gdy w Gorlicach powstawał basen my nie mieliśmy nawet na zmodernizowanie socrealistycznej sali gimnastycznej zwanej szumnie Halą Sportową. :mur:
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Piłka ręczna

Post autor: jaselko »

Mam pytanie. Czy nowa hala w Gimn. nr. 1 posiada wymiary aby rozgrywać na niej mecze ligowe?
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Piłka ręczna

Post autor: Czoper »

Wydaje mi się że tak...
Hejowiec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 6 lipca 2006, 11:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Piłka ręczna

Post autor: Hejowiec »

No i co z tym szczypiorniakiem ? Nowa sala na Czackiego na bank sie nadaje...
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Piłka ręczna

Post autor: jaselko »

No i dyscyplina ta urosła i myślę ,że zyskała popularność po zdobyciu przez nasz zespół wice-mistrzostwa świata.
ODPOWIEDZ