Siłownia MOSiR

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
Awatar użytkownika
Papuga
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 18 lipca 2011, 20:53

Siłownia MOSiR

Post autor: Papuga »

Witam, chciałem zasięgnąć informacji/opinii na temat jasielskiej siłowni na MOSiRze. A mianowice:
- czy warto zacząć ją odwiedzać? chodzi mi o atmosferę, sprzęt itd
- czy można indywidualnie ustalać treningi z kimś, kto ma o tym pojęcie?:)
- czy nie wydają Wam się zbyt drogie wejściówki?

A może po prostu jest to monopol który nie ma konkurencji i dyktuje warunki po swojemu?
Warto byłoby otworzyć siłownię/fitness club w Jaśle?

Zapraszam do dyskusji,
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: Messer »

Papuga pisze:Witam,
Warto byłoby otworzyć siłownię/fitness club w Jaśle?
kilka lat temu była druga siłka na Wyspiańskiego. jak widać nie utrzymała się długo. więc chyba nie warto.
Awatar użytkownika
Papuga
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 18 lipca 2011, 20:53

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: Papuga »

A to nie kojarze/nie pamiętam.

W każdym razie nadal proszę o opinie tej istniejącej:) [chyba że już był taki temat to wybaczcie:)]
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: Messer »

Papuga pisze: proszę o opinie tej istniejącej:) [chyba że już był taki temat to wybaczcie:)]

był podobny: viewtopic.php?f=110&t=6597&p=98943&hili ... nia#p98943
Awatar użytkownika
Papuga
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 18 lipca 2011, 20:53

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: Papuga »

Dzięki:)
Jednak skończyło się na pytanie o instruktorów bez odpowiedzi.
Także jeśli można to ponawiam to pytanie: czy są na naszej siłowni jakieś osoby pomagające przy doborze treningu do indywidualnych cech danej osoby?
Ktoś wtedy napisał że rowerek zepsuty i trudno dostać się na bieżnię jak jest kumulacja ćwiczących.
Czyli decydując się np na ćwiczenia 3x w tygoniu ale tylko z samego rana lub całkiem wieczorem może się zdarzać że będzie tyle osób że będzie wolny np sprzęt na którym nie zamierzamy ćwiczyć? :/
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: ananasek »

Ja nie polecam. Mało sprzętu, a jak już jest to połowa zepsuta: urwane pedało przy rowerku, zepsuta bieżnia (nie wiem jak teraz, jak ja chodziłam tak było). Ceny karnetu z kosmosu, jak na taką siłownie to powinien byc połowe tańszy. :rotfl: Na tej "damskiej" mało sprzętu, a jak chce się zrobic jakieś cwicznia na "męskiej" to patrzą na Ciebie jak na nienormalnego.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: ananasek »

Nie wiem jak teraz, ale jak ja chodziłam to nie było osoby, ktora by doradziła, jest jeden trener, ale pobiera opłaty za porady ;) Jak pójdziesz rano to jest dużo starszych osób, które spacerują sobie po bieżni i gadają o nowych przepisach kulinarnych :D a wieczorem jeszcze więcej młodych.
cekinek
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 21 lutego 2012, 21:14

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: cekinek »

doszły mnie słuchy, że będzie nowa siłownia w strasznym dworze nad biedronką ;> w miejsce szmateksu, który zlikwidowali ;> coś ktoś może wie na ten temat? :)
Awatar użytkownika
Papuga
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 18 lipca 2011, 20:53

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: Papuga »

Przydałby się taki klub z prawdziwego zdarzenia - siłownia, instruktorzy, nie wiem, kilka worków bo boksowania, klimatyzacja, restauracja, sklepik z odżywkami itd, takie coś ściągnęłoby masę ludzi... Fajny budynek postawili na Rafinerii ale pewnie tam będzie apteka, bank albo restauracja-.-
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: ananasek »

Papuga pisze:Przydałby się taki klub z prawdziwego zdarzenia - siłownia, instruktorzy, nie wiem, kilka worków bo boksowania, klimatyzacja, restauracja, sklepik z odżywkami itd, takie coś ściągnęłoby masę ludzi... Fajny budynek postawili na Rafinerii ale pewnie tam będzie apteka, bank albo restauracja-.-
W Jaśle w ciągu najbliższych 10 lat napewno czegoś takiego nie będzie :D
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: scand »

mosir to porażka, stary sprzęt, karnet 85 zeta..od 18 do 20 w pon, śro, i piątki 10 osób na 1 metr kwadratowy, ciasnota, smród w ubikacji sam nie wiem, jak ktoś się może kąpać w takich warunkach..


jak masz z dużo tysi na zbyciu na zainwestowanie w tego typu interes to zachęcam jestem twoim pierwszym klientem:) i za przeproszeniem sr***m na MOSIR;/
Awatar użytkownika
Papuga
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 18 lipca 2011, 20:53

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: Papuga »

Niestety zdaję sobie z tego sprawę. Całe życie mieszkam w Jaśle, co prawda mam pracę na którą nie narzekam ale to miasto leci na łeb na szyje pod względem rozwoju, infrastruktury, gospodarki, racjonalnego planowania itd...
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: julia1978 »

ananasek pisze:
Papuga pisze:. Fajny budynek postawili na Rafinerii ale pewnie tam będzie apteka, bank albo restauracja-.-
Albo kolejny szmateks :rotfl:
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: scand »

Papuga pisze:Niestety zdaję sobie z tego sprawę. Całe życie mieszkam w Jaśle, co prawda mam pracę na którą nie narzekam ale to miasto leci na łeb na szyje pod względem rozwoju, infrastruktury, gospodarki, racjonalnego planowania itd...

jest taki koleś na silce z pojęciem się wydaję i z tego co wiem, kołował kasę z urzędu miasta na zasadzie dotacji na otworzenie fitness clubu z prawdziwego zdarzenia..z jego planów wynikało, że około 400 tyś. trzeba by mieć aby zacząć myśleć o takim biznesie..ale największym problemem było nie to, że miasto nie chciało dotować z unijnej kasy tylko brak lokacji, kubaturowo odpowiadającej;/ wiem, że myślał o sali nad dawną knajpą willa rosa na rejtana, ale tam jest szkoła tańca..i nie było opcji..i idea padłą;/
rabiosa91
Guru
Guru
Posty: 167
Rejestracja: 30 lipca 2011, 12:33

Re: Siłownia MOSiR

Post autor: rabiosa91 »

Jak dla mnie ceny sa ok. Wystarczy pojechac do wiekszego miasta Krk,Wroc, Warszawa a ceny karnetow zaczynaja sie od 100zl w gore za podobnie uposazone silownie. Sprzetu tez jest sporo jak na tyle miejsca ile tam jest. Atmosfera rowniez fajna, Ja tam nie zamienilbym MOSIR-u na inna silownie ... Jeden minus to przeludnienie lekkie ok 18-20 ale idzie wytrzymac :)
ODPOWIEDZ