Co zrobić po stracie pracy?

Poleć ciekawe strony WWW, zaproś na swoją prywatną witrynę itp. Opisz stronę internetową i zachęć użytkowników do wejścia na nią.

Moderatorzy: paul_proteus, President

alka34
Guru
Guru

Co zrobić po stracie pracy?

Post autor: alka34 » 30 września 2018, 09:50

Otóż właśnie dowiedziałam się że zostałam zwiolniona. Narazie nie znam szczegółów jednak myślę że z powodu likwidacji stanowiska.
Teraz muszę szukać czegoś nowego ale gdzie z moim wykształceniam coś dobrego znajdę... eh jestem załamana...

erosek
Guru
Guru

Re: Co zrobić po stracie pracy?

Post autor: erosek » 1 października 2018, 10:26

alka34 pisze:Otóż właśnie dowiedziałam się że zostałam zwiolniona. Narazie nie znam szczegółów jednak myślę że z powodu likwidacji stanowiska.
Teraz muszę szukać czegoś nowego ale gdzie z moim wykształceniam coś dobrego znajdę... eh jestem załamana...
Spokojnie, pracy jest dużo.Jesli masz trochę czasu,polecam zorientować się jakie mają kursy dla osób bezrobotnych w urzędzie miasta. Wiele kursow jest równiez refundowanych w ramach programow od Unii Europejskiej.Zdobędziesz nowe kwalifikacje, ktore pomogą Ci znaleźć dobre zatrudnienie.

Druga opcja to sprzedaż kosmetyków:
www.agnieszkakowal.pl

Na stronie możesz spróbować swoich sił w sprzedazy kosmetyków Oriflame.

szmittek
Debiutant
Debiutant

Post autor: szmittek » 15 kwietnia 2019, 16:09

Może to dziwnie dla Was zabrzmi, ale jak mnie z etatu zwolnili zainwestowałem w siebie, zacząłem chodzić na kursy takie jak https://totalexpert.pl/szkolenie/kedzierzyn-kozle/ po kilku takich szkoleniach biznesowych postanowiłem zarobić własny biznes i po 2 latach moge powiedzieć że... to była najlepsza decyzja w moim zyciu, bez watpienia :)

carter
Debiutant
Debiutant

Post autor: carter » 16 kwietnia 2019, 14:06

Przekwalifikowac sie.

ODPOWIEDZ