Fajny sklep internetowy z meblami

Poleć ciekawe strony WWW, zaproś na swoją prywatną witrynę itp. Opisz stronę internetową i zachęć użytkowników do wejścia na nią.

Moderatorzy: paul_proteus, President

Awatar użytkownika
kater
Guru
Guru

Re: Fajny sklep internetowy z meblami

Post autor: kater » 1 kwietnia 2014, 09:50

Mnie natomiast zainteresowały w ostatnim czasie dodatki do kuchni. Ciekawe noże widziałem tutaj: ostry sklep noże - szczególnie eleganckie noże w bloku. Zastanawiam się czy nie zamówić sobie takiego kompletu do kuchni ;) Powinien się ładnie prezentować na blacie kuchennym.

Awatar użytkownika
Koroniak
Bywalec
Bywalec

Post autor: Koroniak » 21 kwietnia 2014, 12:18

Ogólnie sklepów internetowych z meblami to jest cała masa i jeszcze trochę. Tutaj masz przykład bardzo fajnych mebli na wymiar do kuchnii, swoją drogą osobiście zdecydowanie preferuje taki styl, aniżeli kupowanie kolejnych oklepanych mebli z jakiś sieciówek. Oczywiście wszystko zależy od tego kto co preferuje bo czasami można znaleźć coś fajnego natomiast nie lubię jak zostają mi jakieś szczeliny gdzieś pomiędzy meblami a ścianą więc wymiar zdecydowanie jest lepszym rozwiązaniem.

bezrobotny
Debiutant
Debiutant

Post autor: bezrobotny » 22 kwietnia 2014, 18:12

Ja znalazłem fajny sklep z markowym obuwiem, mają nawet bardzo duże rozmiary
http://1but.pl/ to chyba największa taka oferta w polskim internecie

Maras122
Debiutant
Debiutant

Post autor: Maras122 » 24 kwietnia 2014, 02:25

Bardzo fajna kolekcja sklepów od siebie dodałbym, choć nie związany z meblami, http://www.erotycznefantazje.pl, by w tych 4 ścianach wypełniło nieco więcej niż tylko meble ;-)

dorota1
Debiutant
Debiutant

Post autor: dorota1 » 11 czerwca 2014, 19:17

Ja chyba nie kupiłabym mebli przez internet , chyba że zdecydowałabym sie na przesłanie pieniedzy przez http://bezpiecznyprzelew.pl/ . Teraz niedawno dowiedziałam sie ze powstał właśnie taki serwis. Bo jakieś małe kwoty można przesyłać a za meble to już jest pokaźna sumka wiec lepiej w jakiś sposób się zabezpieczyc.

agnetta
Guru
Guru

Post autor: agnetta » 29 lipca 2014, 15:27

Jeśli miałabym się decydować na zakup mebli przez internet szukałabym nie tylko sklepu, w którym kupię najtaniej. Zwracałabym uwagę na opinie kupujących oraz warunki gwarancji. Dostawa w sumie też ważna - lepiej żeby nie kosztowała połowę mebla. ;-)

SylwiaL
Debiutant
Debiutant

Post autor: SylwiaL » 19 września 2014, 13:01

To ja się pochwalę ;) Kupiłam niezwykłą komodę w mahoniu w tamtym tygodniu ;-) Udało się takie cudo znaleźć na stronie www.meblownia.net. To sklep z meblami w Opolu, ale prowadzą też sprzedaż online. Mają dużo rzeczy od marki Habufa, która jest rozchwytywana zwłaszcza w krajach Beneluxu. Styl, ale wcale nie za jakieś ogromne pieniądze.

kowallo
Debiutant
Debiutant

Post autor: kowallo » 8 października 2014, 21:46

Świetne meble można kupić na http://www.seart.pl/. Mam meble z tej firmy od 2 lat i lepiej wybrać nie mogłem. Zdecydowanie polecam.

Ronaldo7
Początkujący
Początkujący

Post autor: Ronaldo7 » 23 października 2014, 14:30

Ja przeglądałem ostatnio kilka stron z meblami i chyba najbardziej w pamieci utkwiły mi meble z tego sklepu www.lissy.pl/ . Podobają mi się bardzo te zestawy do jadalni.Fajne jest też to , że w razie potrzeby moga wykonać dla nas meble na wymiar.

iwonn777
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: iwonn777 » 28 października 2014, 13:02

Kupowałam kiedyś kanapę w takim sklepie internetowym.. Okazała się fatalna, i problem miałam z oddaniem, przyjmowali tylko reklamacje, ale po 4 reklamacjach stwierdziłam że mam dość, i sprzedałam ją innym ludziom za połowę taniej i mam nauczkę na całe życie, że póki nie zobaczę, nie dotknę i nie usiądę to nie kupię!

misiek82
Weteran
Weteran
Kontakt:

Post autor: misiek82 » 17 listopada 2014, 16:08

To prawda, że dobrze jest na takim meblu usiąść przed zakupem :)

kratrun
Mistrz
Mistrz

Post autor: kratrun » 18 listopada 2014, 15:21

zdecydowanie.Można jednak po prostu najpierw zobaczyć w sklepie, a potem zamówić, jeśli jest taniej

ulka187
Debiutant
Debiutant

Post autor: ulka187 » 11 maja 2015, 10:08

Fajny sklep internetowy to moim zdaniem meble-bogart.pl cieszy się od dużą profesjonalnością i właśnie dlatego często robię w nim zakupy. Zawsze dostałam to co zakupiłam i atmosfera podczas wyboru była naprawdę miła. Dostawa bezproblemowa , meble dobrej jakości .Polecam.

ewelina546
Bywalec
Bywalec

Post autor: ewelina546 » 15 lipca 2015, 12:47

Zależy jakich mebli szukasz, ale jeśli interesują Cię stylowe mebelki, które wykorzystać można praktycznie w każdym pomieszczeniu, to rzuć okiem na ofertę Versanis https://www.versanis.pl/produkty,7,Meble . Mają spory wybór, a metalowe stelaże ich mebli robią ogromne wrażenie.

ukili
Początkujący
Początkujący

Post autor: ukili » 21 lipca 2015, 09:42

Przyda sie taki zestaw stron.

ODPOWIEDZ