Jaka firma do pozycjonowania strony?

Poleć ciekawe strony WWW, zaproś na swoją prywatną witrynę itp. Opisz stronę internetową i zachęć użytkowników do wejścia na nią.

Moderatorzy: paul_proteus, President

misiek82
Weteran
Weteran
Kontakt:

Re: Jaka firma do pozycjonowania strony?

Post autor: misiek82 » 19 lutego 2015, 15:55

Pozycjonowanie samemu to jest dobra rzecz, jak ktoś ma do zainwestowania swój czas, a nie ma funduszy. Myślę, że śmiało można powiedzieć, że 90% firm pozycjonujących zastanawia się tylko jak wyciągnąć kasę, nic więcej.

abelo
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: abelo » 15 grudnia 2016, 15:10

Ja ostatnio korzystałem z firmy www.web-marketing.pl

Awatar użytkownika
KarinaKondraczuk
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: KarinaKondraczuk » 16 grudnia 2016, 19:09

Widzę, że co niektórzy bardzo umiejętnie prowadzą marketing szeptany :)

Jayowski
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: Jayowski » 24 stycznia 2017, 16:10

Ja też zastanawiam się nad znalezieniem jakiejś firmy która pomogłaby mi w promowaniu strony http://rentfriend.pl/. Na razie robię to sam :)

Awatar użytkownika
sylwek1
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: sylwek1 » 10 marca 2017, 01:36

misiek82 pisze:Pozycjonowanie samemu to jest dobra rzecz, jak ktoś ma do zainwestowania swój czas, a nie ma funduszy. Myślę, że śmiało można powiedzieć, że 90% firm pozycjonujących zastanawia się tylko jak wyciągnąć kasę, nic więcej.
Jestem tego samego zdania, znajomy podpisał umowę z pewną bardzo znaną agencją, to nie dość, że koszty za ten ich abonament duże to w dodatku zamiast frazy się piąć to mu spadły w google.
Teraz ma dylemat czy zerwać umowę i zapłacić 3 miesięczne wypowiedzenie czy płacić jeszcze przez rok. Teraz ciężko znaleźć uczciwą firmę pozycjonującą strony bo za dużo cwaniaków za to się wzięło.

alek_malicki
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: alek_malicki » 16 marca 2017, 20:48

Bo najlepiej kupować sobie konkretne pakiety a nie podpisywać umowę w sumie nie wiadomo na co

paracetamol
Debiutant
Debiutant

Post autor: paracetamol » 24 kwietnia 2017, 11:50

Też właśnie szukamy (narzeczony ma małą firmę ;)). Ale piszcie OPINIE o tych, kogo polecacie do pozycjonowania, a nie tylko linki, bo co nam po tym. Nam znajomy dostarczył namiary na http://www.premesso.pl/pozycjonowanie-zawiercie.html ale to Zawiercie, chcemy kogoś od nas. Więc podrzućcie coś jeszcze

jola22
Debiutant
Debiutant

Post autor: jola22 » 7 lipca 2017, 09:21

Polecam http://bitevil.com/ !!!! :)

Awatar użytkownika
Kofi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: Kofi » 1 sierpnia 2017, 15:26

Jeżeli chodzi o promocję sklepu to możesz spróbować AdWordsa - kampanii produktowej. Uważam, że to fajna rzecz i jako użytkowniczka często zdarza mi się kupować produkty wystawione w ten sposób w Google. AdWordsy można robić samemu, pozycjonowanie już trudniej. Co do firm to faktycznie nie ma to większego znaczenia, skąd firma jest. Np. agencja interaktywna kraków może zaproponować spotkanie na skype, a jeżeli zajdzie taka potrzeba to nie jest to tak duży dystans, żeby nie móc się spotkać osobiście. Może się okazać, że taka firma okaże się nawet lepsza niż firma lokalna. Ja mam do czynienia z firmą SOLV od 2 lat i jestem bardzo zadowolona z nich usług, choć początki nie były zadowalające. Niestety pozycjonowanie trwa, a ja chciałam efekty widzieć "już, teraz, natychmiast". Ale wytłumaczyli mi, że takie działania tylko zaszkodzą mojej działalności. No i po prawie 5 miesiącach doczekałam się wzrostu pozycji, które utrzymują się do dziś - oczywiście te działania są nadal prowadzone, nie zrezygnowałam z pozycjonowania, bo wiem, że mój biznes by na tym ucierpiał.

centurion45
Debiutant
Debiutant

Post autor: centurion45 » 31 sierpnia 2017, 10:01

Pozycjonowanie strony jest ważne, najlepiej poszukać w internecie jakichś ofert. Ostatnio słyszałam o e-hermer.pl podobno dobrze pozycjonują

hendiger
Bywalec
Bywalec

Post autor: hendiger » 11 września 2017, 12:01

Cóż, ja mogę Ci polecić tą firmę http://fabrykamarketingu.pl/audyt-seo-strony-www/ , poczytaj sobie o nich opinie zobacz co oferują i czy Ciebie to satysfakcjonuje, no mnie przekonali i to zdecydowanie.

jedrzej23
Debiutant
Debiutant

Post autor: jedrzej23 » 15 września 2017, 15:56

Jeśli szukasz kogoś do pozycjonowania to po co szukać koniecznie w Jaśle? Możesz wziąć kogo chcesz w całym kraju. Ja znam Virtual Development są ok ale nie chce rekomendować bo najlepiej będzie sprawdzic samemu.

hendiger
Bywalec
Bywalec

Post autor: hendiger » 18 września 2017, 22:30

firmy konkretnie Ci nie polecę, ale mogę polecić jeśli coś Ci to pomoże ciekawy blog o takiej tematyce marcinkordowski.com/ahrefs/ Facet piszę spójnie i zrozumiale, także wiele zrozumiesz nawet jeśli język pozycjonowania jest dla Ciebie niezrozumiały. A nawet jeżeli sam nie będziesz chciał sobie tego ogarnąć, bo będziesz wiedział czego oczekiwać od usługi.

biedroska
Początkujący
Początkujący

Post autor: biedroska » 22 listopada 2017, 10:36

Żeby wszystko dobrze działało, to najpierw musisz sobie firmę dobrze nazwać :) http://jak-nazwac-firme.pl/jak-skutecznie-nazwac-firme/

Radekrak
Początkujący
Początkujący

Post autor: Radekrak » 25 listopada 2017, 10:28

Cześć, nie korzystałem z tej opcji, ale za to z social media i jestem zadowolony z ilości klientów, których w ten sposób pozyskałem. Może i spróbuj Ty tak rozreklamować swój biznes. ;) Tak jak pisałem, mi się udało i z kolei szukam dobrego polecenia, jeśli chodzi o optymalizację procesów w moim przedsiębiorstwie. Zdarza się, że popełniane są znaczne błędy przy dostawach, wydawaniu z magazynu, albo i w kadrach. Rzutują one na dalsze funkcjonowanie danego działu. Chciałbym je wyeliminować. W Internecie znalazłam adres www firmy http://www.primesoft.pl/ , czy będzie ona odpowiednia? Może ktoś z Was z nimi współpracował i opisze mi cały ten system w praktyce? :)

ODPOWIEDZ