Ulotki i nie tylko

Poleć ciekawe strony WWW, zaproś na swoją prywatną witrynę itp. Opisz stronę internetową i zachęć użytkowników do wejścia na nią.

Moderatorzy: paul_proteus, President

cado
Debiutant
Debiutant

Ulotki i nie tylko

Post autor: cado » 9 lutego 2016, 16:34

Jeśli chcesz naprawdę dobrze prezentować się wśród swoich klientów a także zdobywać nowych, powinieneś koniecznie zainwestować w dobrą reklamę swojej firmy. My chętnie Ci pomożemy drukując Ci i projektując idealne ulotki, bannery i nadruki na koszulki czy czapki. Zaufaj nam, zapraszamy http://www.uslugireklamowe.pl/

monsoon
Doświadczony
Doświadczony

Re: Ulotki i nie tylko

Post autor: monsoon » 10 marca 2016, 15:18

Też zamierzam zainwestować w tradycyjne formy reklamy i wydrukować kilka rzeczy. Zastanawiam się jednak, czy lepiej będzie jeśli zamówię tradycyjne wizytówki, czy może karty plastikowe, które są dostępne tutaj http://www.viperprint.pl/produkt/bk011 . Karty na pewno są o wiele nowocześniejsze i wydaje mi się, że sprawiają dużo lepsze wrażenie, ale nie jestem tego pewien. A Wy co o tym sądzicie? Co wolelibyście dostać wizytówkę, czy taką plastikową kartę?

Awatar użytkownika
krala77
Debiutant
Debiutant

Post autor: krala77 » 14 marca 2016, 10:37

Karty na pewno są dużo bardziej wytrzymałe ale prawie wszędzie dostaje się karty stałego klienta w formie plastikowej, do tego dokumenty, karty płatnicze - w portfelu zaczyna brakować miejsca nawet na te najważniejsze a co dopiero na wizytowke plastikowa ;)

krystyna123
Debiutant
Debiutant

Post autor: krystyna123 » 11 kwietnia 2016, 08:36

Takie karty to dobry pomysł. W ogóle jestem zwolenniczką takich form reklamy - czy to ulotek, czy kart czy wizytówek. Z tym, że zadbałabym o to, by wybrać materiały, jak najlepszej jakości, a taką jakość zapewnia druk cyfrowy, który znajduje się w tej ofercie www.printextra.pl/druk-cyfrowy. Dobry wybór dla firm, które dbają o reklamę.

kommentator
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: kommentator » 13 września 2016, 08:45

A ja korzystam z internetowej drukarni wielkoformatowej i jest najwygodniej. Szybko i tanio, zawsze na czas. Wizytówka plastikowa to troszkę przesadzony pomysł, jak wspomniał już przedmówca, za dużo rzeczy nosi się w portfelu żeby dokładać kolejne bloczki plastikowe. Zdecydowanie lepsze są zwykłe wizytówki, zaprojektować fajny design i puszczać w świat :D a najtaniej jest pakować się w marketing internetowy, ale na rynkach lokalnych mija się to z celem. Polecam firmę druk-ara, dobre ceny i miła obsługa :)
Obrazek

viki88
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: viki88 » 10 listopada 2017, 11:57

Znam i polecam również :)

x_n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: x_n » 9 lutego 2018, 09:22

Aktualnie firma OPenprint również ma tego typu promocję
https://www.openprint.pl/

Mianowicie przy zamowieniu u nich pierwszy raz ulotki czy wizytówki projekt możecie dostać całkowicie za darmo.Dzięki temu nie będziecie musieli meczyć się samodzielnie z zaprojektowaniem. Albo będziecie mogli zaoszczedzić na grafiku.
Sama drukarnia naprawdę porządna. Wiele razy zamawiałem tam coś do pracy.

igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: igom » 16 maja 2019, 11:47

Ulotki działają dobrze, ale na niewielkim obszarze, raczej też lokalnie. Poza tym trzeba pamiętać, że większość klientów ma dość negatywne nastawienie do ulotek jako zbędnej zaśmiecającej makulatury

ODPOWIEDZ