Samochód zastępczy

Poleć ciekawe strony WWW, zaproś na swoją prywatną witrynę itp. Opisz stronę internetową i zachęć użytkowników do wejścia na nią.

Moderatorzy: paul_proteus, President

karol83
Bywalec
Bywalec

Re: Samochód zastępczy

Post autor: karol83 » 30 maja 2017, 23:41

Od EuCOcar można wziąć auto zastępcze z oc sprawcy wypadku. Nie jest to żadna tajemnica.

igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: igom » 11 lipca 2017, 11:42

Z samochodami zastępczymi nie powinno być problemu, a informacje o tym można łatwo znaleźć

tadzikoskar
Debiutant
Debiutant

Post autor: tadzikoskar » 3 grudnia 2017, 21:12

Ja byłem miło zaskoczony, kiedy miałem stłuczkę na A4 i musiałem wezwać pomoc drogową, którą znalazłem pod adresem: www.autolawetawroclaw.pl, bo jak się okazało, to ta firma wszystko załatwiła za mnie, czyli jeszcze tego samego dnia dostałem auto zastępcze z OC sprawcy. Jak fajnie, że są takie firmy i czasy zmieniają się na korzyść kierowców.

mawro
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: mawro » 10 maja 2018, 13:55

Tak, to prawda. Na przykład w wypożyczalni samochodów W Rzeszowie:
https://car-rental.pl
w której zdarzyło mi się kiedyś wynajmować busa na wakacjach mieliśmy ze znajomymi drobną kolizję. Nie ponieśliśmy z tego tytułu żadnych kosztów i przysługiwało nam auto zastępcze. Tyle, że trochę musieliśmy poczekać.

bisko9
Początkujący
Początkujący

Post autor: bisko9 » 18 października 2018, 13:43

Mi raz była potrzebna pomoc drogowa i kontaktowałem się z nimi http://holowanie-zgorzelec.pl

Silke
Obyty
Obyty

Post autor: Silke » 24 października 2018, 11:10

Same reklamy. Ludzie, opamiętajcie się :) Z samochodami zastępczymi nie jest tak kolorowo. Jak sobie człowiek fury nie wywalczy, to jej nie dostanie, albo dostanie rupiecia :)

kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: kamil3 » 29 października 2018, 18:31

to zależy gdzie bierzesz autko ja jezdziłem duzoma zastępczakami :D i jazdami próbnymi droga sprawa ale daja dobra klasa zalezy od serwisu np w Rismocie w jasle mieli fajne VOLVO i JAGUARA ale teraz inna firma i nie mają zadnego autka pozdrawiam :D

Teresek
Debiutant
Debiutant

Post autor: Teresek » 1 kwietnia 2019, 18:32

Również ostatnio dużo pomogło mi ubezpieczenia auta jak podczas drobnej stłuczki musiałam wymienić kilka części w aucie. Na szczęście sprawnie i dość szybko załatwiłam akumulator z https://akustrefa.pl/gdzie-kupic-akumul ... ia-gora,65 , który dotarł do mnie w tempie ekspresowym. Resztę części załatwił mi już znajomy mechanik dzięki czemu nie straciłam milionów.

dziesietnik
Debiutant
Debiutant

Post autor: dziesietnik » 5 kwietnia 2019, 18:31

Najlepiej chyba wychodzi skorzystanie z opcji jakie daje nam dealer u ktorego kupujemy samochod. Kiedys widzialem taki kalkulator w ktorym mozna bylo wyliczyc sobie raty to wlasnie w przypadku powyzszej opcji bylo sporo taniej. Sam zakup samochodu to nie latwe zadanie .. szczegolnie jak spojrzymy na to co ma do zaoferowania rynek wtorny. Bez znania sie na mechanice w stopniu zaawansowanym nie ma sie nawet za co zabierac. Zostaje jedynie znalezienie kogos chetnego do pomocy w wyborze (koszt kilkuset zloty) oraz wizyta na stacji diagnostycznej z potencjalnym zakupem. Zanim znajdziemy cos co spelni nasze oczekiwania to sporo czasu minie. Szczerze to rozejrzalbym sie za czyms nowym .. teraz dealerzy tacy jak Dacia maja naprawde dobre warunki jesli chodzi o finansowanie zakupu. Do tego ich produkty ciesza sie dobra renoma .. wystarczy spojrzec chociazby na ten model - https://www.dacia.pl/samochody/pelna-ga ... epway.html by przekonac sie o tym. W przypadku poszukiawania uniwersalnego samochodu do jazdy po miescie, jak i w dalsze podroze - sprawdzi sie idealnie.

Alex76
Debiutant
Debiutant

Post autor: Alex76 » 15 kwietnia 2019, 10:37

W razie problemów z samochodem przy granicy z Niemcami można skorzystać z pomocy drogowej np. https://holowanie-aut-zgorzelec.pl , a samochód zastępczy z ubezpieczalni.

didi12
Początkujący
Początkujący

Post autor: didi12 » 2 maja 2019, 11:05

Z tego co ja się orientuje to jeśli sprawca jest ubezpieczony, możesz bezpłatnie skorzystać z wynajmu samochodu zastępczego. Sama tak załatwiałam bo mieliśmy stłuczkę na wyjeździe i ogarnęłam zastępcze auto z wypożyczalni Ready to Go.. Od ręki, bez problemów - naprawdę dobry sposób

ODPOWIEDZ