Imprezy okolicznościowe- gdzie?

Poleć ciekawe strony WWW, zaproś na swoją prywatną witrynę itp. Opisz stronę internetową i zachęć użytkowników do wejścia na nią.

Moderatorzy: paul_proteus, President

KarolinaFEL
Debiutant
Debiutant

Imprezy okolicznościowe- gdzie?

Post autor: KarolinaFEL » 18 marca 2019, 18:56

Cześć
Zastanawiałam się czy jesteście w stanie podać fajne miejsca, gdzie można zorganizować imprezę okolicznościową (ślub, komunia, konferencja biznesowa). Mam wrażenie, że pomimo tego, że na rynku jest bardzo dużo tego typu lokali, to wciąż istnieje problem z rezerwacjami. Dla przykładu, ostatnio organizowaliśmy konferencję firmową (zjechały się wszystkie działy na podsumowanie wyników) i muszę przyznać, że bardzo długo szukaliśmy odpowiedniego miejsca. Co prawda organizacja faktycznie była "na ostatnią chwilę" i koniec końców znaleźliśmy świetne miejsce- Stara Garbarnia we Wrocławiu (website), jednak naprawdę trzeba było się nieźle naszukać.
Jakie miejsca Wy polecacie?

Shizmo
Debiutant
Debiutant

Re: Imprezy okolicznościowe- gdzie?

Post autor: Shizmo » 19 marca 2019, 10:57

A może po prostu zrobić coś takiego w domu

Julia28
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: Julia28 » 20 marca 2019, 11:30

Ja mam komunię w tym roku i ani mi się śni organizować tego w domu!
Za dużą mam rodzinę i za dużo roboty byłoby przy tych przygotowaniach.
Mam na oku restaurację: http://www.rozdroze.pl/ , gdzie mają dwie opcje menu na takie przyjęcie.
Mają doświadczenie w tego typu przyjęciach, gotują smacznie, więc nie ma powodu,
żebym sama w domu zarzynała się z gotowaniem dla tylu ludzi!

maniurek
Debiutant
Debiutant

Post autor: maniurek » 29 marca 2019, 18:53

Jak na kawalerskie to polecam jechać do Warszawy i odwiedzić New Orleans Club, w życiu nie byłem na takiej imprezie. Kolega mój wzioł nas na weekend do Warszawy na swoje kawalerskie, balowaliśmy właśnie w tym klubie. Prestiżowy club,piękne tancerki, a jaki wybór alkoholi...mnóstwo tego było. Smaczne steki, no po prostu raj na ziemi http://bit.ly/NewOrleansPromocje

igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: igom » 6 maja 2019, 09:41

Jakoś to do mnie nie przemawia, szczególnie pomysł z klubem nocnym. Serio? Kawalerskie z oglądaniem półnagich tancerek? Słabo!

ODPOWIEDZ