Niezły bajzel ;)

wszystkie sprawy dotyczące forum, skargi, uwagi oraz zażalenia
Awatar użytkownika
davey
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 22 lipca 2007, 12:26
Lokalizacja: Jasło

Niezły bajzel ;)

Post autor: davey »

Jestem tu nowy, ale od razu zauwazylem pewną kwestie, która wyróznia forum w porównaniu do innych for. Panuje tu straszliwy burdel ;). Jest wiele staaaaarych tematów, jak np. o tym, że ktoś chce sobie kupić bilet na impre do europy (post z lutego ;)). Chyba przydałoby się poszerzyć grono moderatorów, albo tych jakoś bardziej zmobilizować :P.
Nebris
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 2 maja 2007, 22:10
Lokalizacja: Jasło

Re: Niezły bajzel ;)

Post autor: Nebris »

:zawstydzony: Dzieki za Twoją opinię ale jeśli jesteś zainteresowany porównywaniem for to może jakiś konkretny przykład zadbanego fora. Jeśli forum miało by być moderowane na twardo to masa ludzi lubująca się w swobodnym wyrażaniu myśli po prostu nie zaglądała by tutaj. Forum (a pewnie także i to) ma być miejscem dla wszystkich zarówno dla tych pedantycznych obrońców łądu jak i tych którzy lubią swoje śmieci...
A propo's jeśli mowa o forach to zapraszam także na www.forum.jaa.pl tam dopiero (jak myślę) będziesz mógł powiedzieć o "burd..." bo choć to rodzime forum moje to jednak stało się forum przyjacielskim niemoderowanym ;) Pozdrawiam
P.S. Proszę nie traktować mojej wypowiedzi jako głosu przedstawicieli forum gdyż nie pełnie tutaj takowej funkcji!
Awatar użytkownika
Gołąb
VIP
VIP
Posty: 514
Rejestracja: 27 marca 2006, 05:22
Lokalizacja: Your worse nightmare

Re: Niezły bajzel ;)

Post autor: Gołąb »

Po pierwsze wybacz nebris ale ja doskonale widzę że jesteś tutaj administratorem.

Po drugie dobre forum to porządne forum, takie jak np. www.aqq.eu/forum (nie chwaląc się jestem tam adminem)

Moderatorzy byli, niestety z pewnych względów (ja również) zrezygnowaliśmy dwa miesiące temu z pracy na rzecz Jaslo4u.

W dodatku syf robi się również z prostego powodu NABIJANIA POSTÓW, fakt jest kilka durnych tematów w których można pisać co się chce ale co reszta to już przegięcie.
Od porządku jest w tej chwili jeszcze trzech adminów: Reebel, kolkrak i Nebris oraz dwóch moderatorów Korek i Szfastu (reszta to już nuta przeszłości Randall Memphis i Lsr - to ci co odeszli).
Dodatkowo są jeszcze specjalni moderatorzy działów i o ile Mikasa dobrze radzi sobie w dziale UKS o tyle w Czarnych jest trochę namieszane ale to tylko i wyłącznie z powodu absencji Vikinga, na szczęście jest jeszcze Acer który tam czyści ludzi z Korupcji ;)

Reasumując niezły się tu burdel zrobił. Zarówno w tematach jak i w profilach userów. No cóż szkoda.
Nebris
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 2 maja 2007, 22:10
Lokalizacja: Jasło

Re: Niezły bajzel ;)

Post autor: Nebris »

Obrazek

TEN BAJER POKAZUJE AKTUALNY STAN DNI GODZIN I SEKUND DO KOŃCA TEJ FARSY!
Jeśli np. chcecie poprawić sobie nastrój to odświeżcie sobie stronę... i już trochę mniej...

Wszystkie posty usera NEBRIS wyrażają jego prywatne opinie i poglądy i nie stanowią głosu portalu jaslo4u.pl lub też głosu redakcji.

Gołąbku, raz na wozie raz pod wozem kiedy nadawałeś mi uprawnienia admina byłeś superAdminem którego Cie pozbawili, kwestia dni kiedy ktoś zauwazy i takze moje czasy sie skonczą... Za to obydwoje mamy inne "własne" miejsca gdzie czujemy się najlepiej. A co do tego forum to ludzi mniej, ekipy mniej a ja dziś pierwszy raz od 3 miesięcy jestem na jaslo4u :) więc to chyba tyle. A co do chwalenia no cóż robisz to cały czas :)
Awatar użytkownika
Gołąb
VIP
VIP
Posty: 514
Rejestracja: 27 marca 2006, 05:22
Lokalizacja: Your worse nightmare

Re: Niezły bajzel ;)

Post autor: Gołąb »

Co do obrazka to polityki w to nie mieszaj.

W kwestii moich uprawnień to sam zrezygnowałem z bycia zarówno redaktorem naczelnym jak i administratorem tej strony.

Co do działania Twojego na Jaslo4u nic nie mam bo wiem że nie działasz ale tutaj na forum jesteś adminem więc czegoś można od Ciebie wymagać. Ja nim byłem i pracowałem na rzecz tego forum. Co do innych miejsc to fakt mam ich kilka, chciałbym jednak aby i to forum nim dalej było niestety przy obecnej formie pracy administracji będę tu co raz mniej zaglądał.

btw. nie interesuje mnie jak często i gdzie zaglądasz
Nebris
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 2 maja 2007, 22:10
Lokalizacja: Jasło

Re: Niezły bajzel ;)

Post autor: Nebris »

Niegrzeczny ton a mimo to odpowiem.
Gołąb pisze:Co do działania Twojego na Jaslo4u nic nie mam bo wiem że nie działasz ale tutaj na forum jesteś adminem więc czegoś można od Ciebie wymagać. Ja nim byłem i pracowałem na rzecz tego forum
Nie działam ale to musiała by być rozmowa prywatna a na forum takich rzeczy ja nie praktykuje w przeciwieństwie do Ciebie (800 postów :oczami: )
WIęc nie będę rozwijał tematu i okoliczności w których to Gołąb :cisza: wydał osąd w mojej sprawie :) i tak zostało... miało być pięknie i kolorowo oboje wiemy jak jest dziś... A co do wymagań i polityki... to jak już zaznaczałem moje posty reprezentują i mówię o tym głośno wyłącznie moje własne zdanie. Śmiertelnie zakochany we własnym dziecku :serce: zdajesz się nie dostrzegać nowych okoliczności. No ale skoro tak wolisz to..... :mur: skacz, skacz jak Adam Małysz... ;)
Awatar użytkownika
Gołąb
VIP
VIP
Posty: 514
Rejestracja: 27 marca 2006, 05:22
Lokalizacja: Your worse nightmare

Re: Niezły bajzel ;)

Post autor: Gołąb »

Może o niegrzecznym tonie to lepiej nic nie mów bo sam na tym forum mnie w sposób dość mocny obraziłeś.

Co do liczby postów to wiesz nigdy nie nabijałem najczęściej były to odpowiedzi i tematy w dziale w którym jest i ten temat.

A skoro nie działasz to dlaczego masz uprawnienia ? Ja pisząc te słowa nie chcę nikogo atakować lubię jednak wiedzieć czarno na białym jak to jest. Jest admin a nic nie robi wręcz pomaga w robieniu bajzlu na forum, a regulamin jest i wg. niego tak nie wolno.

Zresztą nie, olewam sprawę "nie mój koń nie mój wóz" bawcie się dobrze.

bez odbioru
Nebris
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 2 maja 2007, 22:10
Lokalizacja: Jasło

Re: Niezły bajzel ;)

Post autor: Nebris »

A teraz coś związanego z tematem poruszonym przez davey'a - - burdelem można by nazwać tylko pro-spamerską praktykę i zapewnę praktykę w której wykreowaniu (na potrzeby własne) uczestniczył sam Gołąb - a mowa o umożliwieniu dodawania dosłownie wszystkiego do opisów... Każdy kto "przeleci" to forum z padaczką padnie przed deserkiem tyle reklam i śmieci, strony uruchamiają się jak schorowane żółwie a wszystko to żeby pare propozycji Szefa, moderatorów i spamerów jak również kilkunasto linijkowe spamy Gołębia czy teraz także Nebrisa :) mogły ujżeć światło dzienne... I Ty Gołąb pytasz mnie czemu twoje banerki nie migają na www.forum.jaa.pl??? A no włąśnie z tego jednego powodu.. ja tam nie chcę wspomnianego "burdelu"

P.S. Gołąb nie zadajesz głupiego pytania tylko beznadziejne... jak możesz pytać i zastanawiać się nad moimi uprawnieniami skoro to TY, TY WŁAŚNIE TY dałeś mi uprawnienia o które ja nie prosiłem... Regulamin znam natomiast ja tu nie pracuje a jeśli tak to omija mnie pensja :) A poza tym jeśli mowa o tym że czegoś tam nie wolno to wysokość spamu w opisach mamy identyczną :)))))) Pozdrawiam nie gotuj się Gołąbku... ii jeszcze jedno ??? Gdzie niby to ja Cie obraziłem... yyyyyy :szok:

Pozdro! i rozkoszujcie się reklamą :) :wstyd:
Awatar użytkownika
davey
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 22 lipca 2007, 12:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Niezły bajzel ;)

Post autor: davey »

No tak, kilku modów odeszło, ale myśle, że jest wiele osób na forum godnych zaufania. A co do tej twardej ręki, to ja rozumiem, ze swoboda jest wygodna, ale syf jest srednią wygodą ;). Wystarczy godzinka poswiecona przez jakiegos admina, moda, żeby przelecial działy, popatrzyl na topici sprzed roku, albo pół, i je po prostu powywalał.
Tak samo można zmniejszyć ilośc działów. Po co sam dział 'Przywitaj sie!'. Wystarczy przecież jeden temat ;). Każdy sie bedzie w nim witał nowy, i juz. A tak to jest tam ze 30 topów z przywitaniem, req kogoś i tyle. I leżą takie topy miesiącami :P. Tak samo powiedzmy o sporcie. Robimy temat Piłka nożna-Anglia, i nie ma co rozdrabniac sie np o Kuszczaku, Arsenalu, Piersiach Abramowicza ;).
Awatar użytkownika
Gołąb
VIP
VIP
Posty: 514
Rejestracja: 27 marca 2006, 05:22
Lokalizacja: Your worse nightmare

Re: Niezły bajzel ;)

Post autor: Gołąb »

Powiem tylko tyle, chciałbym aby osoba która przyznała mi uprawnienia moda bez poinformowania mnie o tym się ze mną skontaktowała.
Proszę o kontakt admina który mi przyznał te uprawnienia, jak i ściągniecie mi tych uprawnień.
Nie lubię bawić się w "ciuciu babkę".



PS.
Wystarczyło napisać wcześniej - " Jak jesteś taki kozak to masz moderatora i zrób tu porządek" nie róbcie ze mnie wariata


Pozdrawiam
Nebris
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 2 maja 2007, 22:10
Lokalizacja: Jasło

Re: Niezły bajzel ;)

Post autor: Nebris »

:] No solidnnie... Jak widzieliśmy dziś na załączonymn obrazku istnieją tu jednak moderatorzy i administratorzy gdyż ktoś Gołębiowi jednak dał uprawnienia [od czego ja rączki umywam] Może problem tkwi w tym że administratorzy lubią napis na dole forum o ilości istniejących postów, może cenią sobie PR a może po prostu nie mieli dobrych przykładów i za forum jaslo4u wzięli się ni z gruszki ni z pietruszki... wyjaśnień jest wiele... My z Gołębiem żreć się możemy, żadnemu z nas korona nie spadnie (niżej)
PS.
Wystarczyło napisać wcześniej - " Jak jesteś taki kozak to masz moderatora i zrób tu porządek" nie róbcie ze mnie wariata
No to w sumie prawda skoro ktoś to zrobił miło by było żeby troszkę mniej oficjalnie zwalał problem na kogoś kto już raz z funkcji tych zrezygnował a to wyglądało akurat w tym poście trochę tak ciulasto. Jak gest zmiłowania. hahaha Swoją drogą to śmiech jakby conajmniej Gołąb nie umiał sobie bez tego ze mną poradzić.

A co do usuwania tego postu to zgodne z Gołębiem NIE... uczcie się :) :rotfl: pa
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Niezły bajzel ;)

Post autor: wuju »

PAX Panowie!!
Awatar użytkownika
Gołąb
VIP
VIP
Posty: 514
Rejestracja: 27 marca 2006, 05:22
Lokalizacja: Your worse nightmare

Re: Niezły bajzel ;)

Post autor: Gołąb »

PAX jest :P tylko dlaczego ja dalej mam moderatora ?!?!
Nebris
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 2 maja 2007, 22:10
Lokalizacja: Jasło

Re: Niezły bajzel ;)

Post autor: Nebris »

jest PAX ;) po całej nocy w Nocturamie. Gołąb odgryzł się wywalając mnie z pędzącego auta, co prawda nie mam ręki i nogi, ale pokój musi kosztować. Nie ma nic za darmo
Awatar użytkownika
Gołąb
VIP
VIP
Posty: 514
Rejestracja: 27 marca 2006, 05:22
Lokalizacja: Your worse nightmare

Re: Niezły bajzel ;)

Post autor: Gołąb »

No nie przesadzaj :P tę nogę to załatwił Ci Dybaś z Anią :P ja podpisuje się własnoręcznie pod ręką :hyhy:
Zablokowany