NOWY MODERATOR NA MIEJSCE WOJTMENA

wszystkie sprawy dotyczące forum, skargi, uwagi oraz zażalenia
czxxcz
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 11:17

NOWY MODERATOR NA MIEJSCE WOJTMENA

Post autor: czxxcz »

Myślę że najwyższy czas zmienić moderatora w dziale drużyny czarnych Jasło. Obecny Wojtmen nie jest zbyt lubiany przez forumowiczów, zamiast uspokajać to sam prowokuje innych. Na tym stanowisku powinna być osoba bezstronna, odpowiedzialna. Wojtmen taki nie jest, pierwsze sam zacznie dyskusje a jak ktoś mu napisze parę słów, i podważy jego zdanie to od razu kasuje posty i daje BAN naprawdę za nic, tylko na to go stać. Sam dostałem BANa za to że napisałem, by Wojtmen i colo zorganizowali wyjazd do ustrzyk. TYLE NAPISAŁEM, ponieważ Wojtmen tylko krytykuje osoby które organizują oprawy, wyjazdy itd. wyzywa od bandytów chuliganów itd. wrzuca wszystkich do jednego wora! Więc jeśli wie wszystko najlepiej potrafi krytykować, zaproponowałem żeby zorganizował wyjazd do ustrzyk, by ogarnął liste, autokari itd i wykazał się nie tylko na forum ale w "realu"... i za to dostałem miesięcznego BANa i głupie teksty z pogróżkami że już więcej na to forum nie wejde itd. myślę że sprawy prywatne powinno załatwiać się poza forum i internetem, jeżeli Wojtmen ma do kogoś problem, chce sie wykazać niech to zrobi poza internetowym światem i nie udaje Boga przez zbanowanie kogoś. Nie podoba mi sie to że on wybiera sobie kto może pisać na forum a kto nie. Bardzo proszę rozpatrzeć tą sprawę i znaleźć normalnego moderatora, bo według mnie forum jest dla wszystkich a nie dla osób wybranych przez wojtmena. :mad:
Prosze o nie kasowanie tego postu tylko..
Ostatnio zmieniony 7 czerwca 2009, 12:59 przez czxxcz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
CZ_1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 352
Rejestracja: 5 czerwca 2009, 13:13

Re: NOWY MODERATOR NA MIEJSCE WOJTMENA

Post autor: CZ_1910 »

POPIERAM W 1000000% KOLEGĘ WYŻEJ!!
Awatar użytkownika
sieno
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 432
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 19:37
Lokalizacja: Jasełko

Re: NOWY MODERATOR NA MIEJSCE WOJTMENA

Post autor: sieno »

Popieram.
Mi dał ostrzeżenie za to że napisałem że złamał regulamin i od razu usunął mi post.
Loko
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 9 września 2006, 10:04
Lokalizacja: Jasło

Re: NOWY MODERATOR NA MIEJSCE WOJTMENA

Post autor: Loko »

Również popieram. :ok:
kibic0010
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 7 czerwca 2009, 16:26

Re: NOWY MODERATOR NA MIEJSCE WOJTMENA

Post autor: kibic0010 »

mnie 3razy wyrzucił z forum.. oszołom..
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: NOWY MODERATOR NA MIEJSCE WOJTMENA

Post autor: jaselko »

Myślę ,że Wojtmen się poprawi i zrozumie ,że nie jest alfą i omegą na tym forum i potrafi się przyznać do błędów ,bo jak nie to ..................
Wojtmen

Re: NOWY MODERATOR NA MIEJSCE WOJTMENA

Post autor: Wojtmen »

czxxcz pisze:Myślę że najwyższy czas zmienić moderatora w dziale drużyny czarnych Jasło. Obecny Wojtmen nie jest zbyt lubiany przez forumowiczów, zamiast uspokajać to sam prowokuje innych. Na tym stanowisku powinna być osoba bezstronna, odpowiedzialna. Wojtmen taki nie jest, pierwsze sam zacznie dyskusje a jak ktoś mu napisze parę słów, i podważy jego zdanie to od razu kasuje posty i daje BAN naprawdę za nic, tylko na to go stać. Sam dostałem BANa za to że napisałem, by Wojtmen i colo zorganizowali wyjazd do ustrzyk. TYLE NAPISAŁEM, ponieważ Wojtmen tylko krytykuje osoby które organizują oprawy, wyjazdy itd. wyzywa od bandytów chuliganów itd. wrzuca wszystkich do jednego wora! Więc jeśli wie wszystko najlepiej potrafi krytykować, zaproponowałem żeby zorganizował wyjazd do ustrzyk, by ogarnął liste, autokari itd i wykazał się nie tylko na forum ale w "realu"... i za to dostałem miesięcznego BANa i głupie teksty z pogróżkami że już więcej na to forum nie wejde itd. myślę że sprawy prywatne powinno załatwiać się poza forum i internetem, jeżeli Wojtmen ma do kogoś problem, chce sie wykazać niech to zrobi poza internetowym światem i nie udaje Boga przez zbanowanie kogoś. Nie podoba mi sie to że on wybiera sobie kto może pisać na forum a kto nie. Bardzo proszę rozpatrzeć tą sprawę i znaleźć normalnego moderatora, bo według mnie forum jest dla wszystkich a nie dla osób wybranych przez wojtmena. :mad:
Prosze o nie kasowanie tego postu tylko..
Co konkretnego masz mi do zarzucenia ? Usuwane były posty nie na temat a wiesz po co ? A po to żeby na forum był porządek. Moderator nie ma być lubiany.. moderator ma dbać o to aby forum wyglądało schludnie aby użytkownik który wejdzie pierwszy raz na forum mógł przeczytać w danym temacie rzeczową dyskusje właśnie na ten temat. Nieprawda.. nigdy nie daje bana od razu.. najpierw ostrzegam... jeśli ta osoba nie rozumie tego co się do niej pisze... wtedy zasługuje na odpoczynek.. Jeśli chodzi o kibiców to wyjaśniłem to odpowiedniej osobie.. która zresztą ze mną się zgodziła.. jeśli chcesz pogadać na ten temat zapraszam na PRIV.

Forum dla wszystkich ? To w takim razie po co jest regulamin ?
Mam pozwalać, żeby ktoś mnie obrażał.. lub kogo innego ?
Chciałem aby to forum było kulturalne... jeśli to komuś przeszkadza... trudno..
czxxcz
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 11:17

Re: NOWY MODERATOR NA MIEJSCE WOJTMENA

Post autor: czxxcz »

czyli według Ciebie zrobiłeś zgodnie z regulaminem banując kogoś za to, że zwrócił Ci uwagę, że złamałeś regulamin? Mogłeś najwyżej skasować tego posta a za co BAN?
Po drugie, jeżeli mówisz że usuwasz posty nie na temat, ok jestem za, ale czy sprawa organizowania wyjazdu do Ustrzyk na mecz w temacie CZARNI - USTRZYKI nie jest na temat? Bardzo ciekawe...bo myślałem że akurat po to między innymi ktoś założył ten temat. Więc jeżeli można to proszę abyś napisał co według Ciebie jest na temat bo ja się głowię i nie mam pojęcia.
Za to że zaproponowałem kulturalnie bez żadnych wulgaryzmów itd żebyście razem z Twoim przyjacielem "colo" zorganizowali wyjazd daliście mi BANa. To jest według Ciebie złamanie przezemnie regulaminu? I za takie coś BAN??

Nie wiesz co piszesz, sam nie znasz regulaminu.
Dobrze napisałeś moderator nie jest po to żeby go lubić, ale nie zapominaj że nie jest też po to żeby prowokował, napinał, krytykował innych ludzi, kibiców którzy organizują doping wyjazdy oprawy!! Bo robią o wiele więcej od Ciebie! Siedzisz przed komputerem pierdzisz w stołek i piszesz bzdety na forum i podniecasz sie że znasz Węgrzyna i jesteś członkiem klubu. Widać jak Twoje członkostwo pomaga klubowi......

Nie nadajesz sie na moderatora i tyle, jesteś jednym z wielu szarych dzieci neo.
Jaslo4u to dobry portal, jak najbardziej mi sie podoba poza Tobą.
Forum powinno być przyjazne dla ludzi a większość ludzi wchodząc na forum i widząc Twój login czuje odraze.
Wojtmen

Re: NOWY MODERATOR NA MIEJSCE WOJTMENA

Post autor: Wojtmen »

czxxcz pisze:czyli według Ciebie zrobiłeś zgodnie z regulaminem banując kogoś za to, że zwrócił Ci uwagę, że złamałeś regulamin? Mogłeś najwyżej skasować tego posta a za co BAN?
Po drugie, jeżeli mówisz że usuwasz posty nie na temat, ok jestem za, ale czy sprawa organizowania wyjazdu do Ustrzyk na mecz w temacie CZARNI - USTRZYKI nie jest na temat? Bardzo ciekawe...bo myślałem że akurat po to między innymi ktoś założył ten temat. Więc jeżeli można to proszę abyś napisał co według Ciebie jest na temat bo ja się głowię i nie mam pojęcia.
Za to że zaproponowałem kulturalnie bez żadnych wulgaryzmów itd żebyście razem z Twoim przyjacielem "colo" zorganizowali wyjazd daliście mi BANa. To jest według Ciebie złamanie przezemnie regulaminu? I za takie coś BAN??

Nie wiesz co piszesz, sam nie znasz regulaminu.
Dobrze napisałeś moderator nie jest po to żeby go lubić, ale nie zapominaj że nie jest też po to żeby prowokował, napinał, krytykował innych ludzi, kibiców którzy organizują doping wyjazdy oprawy!! Bo robią o wiele więcej od Ciebie! Siedzisz przed komputerem pierdzisz w stołek i piszesz bzdety na forum i podniecasz sie że znasz Węgrzyna i jesteś członkiem klubu. Widać jak Twoje członkostwo pomaga klubowi......

Nie nadajesz sie na moderatora i tyle, jesteś jednym z wielu szarych dzieci neo.
Jaslo4u to dobry portal, jak najbardziej mi sie podoba poza Tobą.
Forum powinno być przyjazne dla ludzi a większość ludzi wchodząc na forum i widząc Twój login czuje odraze.
Nigdy nie zbanowałem nikogo za to, że mi zwrócił uwagę.. Jeśli ktoś ma racje to potrafię się przyznać do błędu.. Aby dostać bana trzeba naprawdę na to zasłużyć.. lub być głuchym na ostrzeżenia.

Jeśli chodzi o temat to zobacz jest dział o Drużynie Czarnych, poniżej jak domyślam się zauważasz jest temat o KIBICACH! Czarnych.. już teraz łapiesz jak to działa ?

Nie krytykowałem nikogo osobiście.. wypowiedziałem zdanie na temat pseudokibiców którzy takim zachowaniem jak w meczu z Karpatami niszczą klub zz prawie 100 letnią tradycją.. i tak to są bandyci.. zero szacunku dla nich.

Aby oceniać kim jestem i co robię musiałbyś mnie poznać.. to co wypisujesz to istne bzdury.. wyssane z palca.

No i widzisz ta wstawką z dzieckiem neo pokazujesz jaki to święty jesteś.. Według Ciebie nikogo nie obrażasz personalnie ?

Swoje zdanie na ten temat napisałem.. i dla mnie to jest EOT.
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Re: NOWY MODERATOR NA MIEJSCE WOJTMENA

Post autor: Woytec »

:wstyd:
Awatar użytkownika
sieno
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 432
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 19:37
Lokalizacja: Jasełko

Re: NOWY MODERATOR NA MIEJSCE WOJTMENA

Post autor: sieno »

Wojtmen pisze: Forum dla wszystkich ? To w takim razie po co jest regulamin ?
Regulamin jest po to aby go przestrzegać, a to że jesteś moderatorem nieznaczy ze Cię regulamin nie obejmuje!!!
A to ze ci zwróciłem uwagę nieznaczy ze masz mi dawać od razu ostrzeżenie.
Widocznie się nie nadajesz na moderatora.
Jakoś tylko do ciebie jako moderatora są zarzuty. Do innych moderatorów nie ma. Więc zastanów się dobrze.
Wojtmen

Re: NOWY MODERATOR NA MIEJSCE WOJTMENA

Post autor: Wojtmen »

sieno pisze:
Wojtmen pisze: Forum dla wszystkich ? To w takim razie po co jest regulamin ?
Regulamin jest po to aby go przestrzegać, a to że jesteś moderatorem nieznaczy ze Cię regulamin nie obejmuje!!!
A to ze ci zwróciłem uwagę nieznaczy ze masz mi dawać od razu ostrzeżenie.
Widocznie się nie nadajesz na moderatora.
Jakoś tylko do ciebie jako moderatora są zarzuty. Do innych moderatorów nie ma. Więc zastanów się dobrze.
Poszukaj sobie postów o moderatorze Kapusta Kiszona.. chociażby..
Wszędzie tam gdzie będą działania moderatora będzie ogólne zniechęcenie..
Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że moderatorem jest również colo.. ale co tam najlepiej przywalić się do jednej osoby..

Szkoda, ze nikt nie potrafi docenić jaki porządek jest teraz na forum a jak było wcześniej... Piszcie do głównego admina.. jeśli on podejmie decyzję.. to odejdę.. Chciałem tylko aby forum Czarnych Jasło.. było kulturalnych czystym uporządkowanym forum..

Sienio dostałeś ostrzeżenie.. nie bana.. ale kolega czxxcz twierdzi inaczej..
Ostrzeżenie dostałeś za post nie na temat.. a nie za zwrócenie uwagi. Bodajże chodziło o to by nie pisać posta pod postem. Miałeś rację poprawiłem się.
czxxcz
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 11:17

Re: NOWY MODERATOR NA MIEJSCE WOJTMENA

Post autor: czxxcz »

Aby oceniać kim jestem i co robię musiałbyś mnie poznać.. to co wypisujesz to istne bzdury.. wyssane z palca.
chętnie Cię poznam.
Aha i napisałeś że nie dajecie banów za nic. Więc czekam na wyjaśnienia za co ja dostałem.
Dostałem Bana na miesiąc i wiadomość prywatną od Ciebie albo COLA już nie pamiętam. O treści "gżejesz mnie" "Ż" (ortografia się kłania)
Kolkrak
Administrator
Administrator
Posty: 18
Rejestracja: 2 października 2006, 12:39
Lokalizacja: Jaslo

Re: NOWY MODERATOR NA MIEJSCE WOJTMENA

Post autor: Kolkrak »

Wojtmen to dobry moderator.
Nie obrażajmy się nawzajem.
Wszelkie uwagi na PW.
Temat do zamknięcia
Zablokowany