Mniej Reklam na Jasło4u !!!

wszystkie sprawy dotyczące forum, skargi, uwagi oraz zażalenia
czxxcz
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 11:17

Mniej Reklam na Jasło4u !!!

Post autor: czxxcz »

droga redakcjo czy nie przesadzacie z reklamami na Jaslo4u?
Jest ich coraz więcej zajmują więcej miejsca niż artykuły, są denerwujące, migające!
Kiedyś na tej stronie było ciepło i przyjemnie a teraz można oczopląsu dostać!

Czy nie sądzicie że to przesada?:

Obrazek

chyba trochę za dużo reklam, wchodzę żeby poczytać co ciekawego dzieje się w moim mieście a nie po to żeby zamykać reklamy :dobani: :cisza: :dobani:
brzuhu
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 28 kwietnia 2007, 23:51
Lokalizacja: jasło

Re: Mniej Reklam na Jasło4u !!!

Post autor: brzuhu »

popieram poprzedni post
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Mniej Reklam na Jasło4u !!!

Post autor: kasiuńcia »

Szczerze mówiąc, ta "mobilna" reklama tez mi przeszkadza.
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Mniej Reklam na Jasło4u !!!

Post autor: Anuskaaa18 »

Popieram czxxcz w 100%. Co za dużo to niezdrowo :zdegustowany:
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: Mniej Reklam na Jasło4u !!!

Post autor: lenkamii »

popieram mnie szlag trafia jak widzę tą ruchomą reklamę!!!!!!!!
Awatar użytkownika
sieno
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 432
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 19:37
Lokalizacja: Jasełko

Re: Mniej Reklam na Jasło4u !!!

Post autor: sieno »

Mi również przeszkadzają co poniektóre reklamy, ale prowadzenie takiego serwisu troche kosztuje i pieniędzy i czasu. A jak wiadomo za umieszczenie reklamy się płaci, więc trzeba być wyrozumiałym.
Awatar użytkownika
PrO.
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 19 lipca 2008, 15:55
Lokalizacja: Krajowice/Jasło

Re: Mniej Reklam na Jasło4u !!!

Post autor: PrO. »

mnie denerwuje ten paragraf! :mur:
czxxcz
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 11:17

Re: Mniej Reklam na Jasło4u !!!

Post autor: czxxcz »

rozumiem, że prowadzenie serwisu kosztuje, ale może poszukać innych sposobów zamiast zaśmiecania go? :zalamany:
Kiedyś była już taka reklama na 4u w której denerwująco dzwonił telefon, którego nie dało się wyłączyć, wtedy przez jakiś czas wogóle nie wchodziłem na portal.
Teraz pojawiła się reklama tego "paragrafu" jest strasznie denerwująca. Nie czepiam się już tak bardzo tych reklam które są na stałe w swoim miejscu i nie latają po całym ekranie, choć i tak ich jest za dużo. Można by zrobić np z lewej strony małą tabelkę z reklamami i tam zamieszczać banery reklamujących się firm, będzie to dobrze widoczne i nikomu nie będzie przeszkadzać.
A co do kosztów prowadzenia portalu, dlaczego np nie stworzycie jakiejś infolini, np wysyłało by się smsa pod nr 72xx który kosztuje 2.44
sam chętnie kilka razy w miesiącu takiego smsa bym wysłał, i myślę, że wielu użytkowników i odwiedzających też przynajmniej raz w miesiącu wysłało by takiego smsa. Mam nadzieję, że droga redakcja weźmie pod uwagę nas odwiedzających portal, i odrobinę zmniejszy ilość reklam, bo to w końcu dla nas, czytelników jest ten portal... ;)
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Mniej Reklam na Jasło4u !!!

Post autor: Pemek94 »

Ja też popieram, reklam jest za dużo, przynajmniej można usunąć tę mobilną reklamę bo to jest naprawdę wkurzające.
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: Mniej Reklam na Jasło4u !!!

Post autor: Insomnia »

Ja nie widzę problemu...
Portal musi zarabiać na swoje utrzymanie.
Ściągnijcie sobie program ADBLOCK PLUS z internetu, o np. stąd (o ile masz przeglądarkę mozilla firefox)... Kilknij aby pobrać
Po zainstalowaniu programu, przy każdej reklamie pojawia się przycisk "zablokuj". Klikasz, dodajesz filtr i więcej reklama się nie pojawia..
Tak samo zrobiłam, jak dzwonił telefon...
Kolkrak
Administrator
Administrator
Posty: 18
Rejestracja: 2 października 2006, 12:39
Lokalizacja: Jaslo

Re: Mniej Reklam na Jasło4u !!!

Post autor: Kolkrak »

Informacje ciekawe i przydatne. Weźmiemy je pod uwagę.
Co do samej reklamy paragrafu: wyskakuje raz na 2 godziny, więc nie powinna być, aż tak bardzo uciążliwa. Jeżeli u kogoś działa to inaczej to proszę, o info w tym temacie.
czxxcz
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 11:17

Re: Mniej Reklam na Jasło4u !!!

Post autor: czxxcz »

co 2 godziny? U mnie jak już się ta reklama włączy to działa przy każdym odświeżeniu strony. Mam przeglądarke Mozilla 3.0.7 i Adobe Flash Playera 10.0.32.18
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: Mniej Reklam na Jasło4u !!!

Post autor: natalijka »

U mnie to samo co u czxxcz jeśli chodzi o tę reklamę :)
Wiadome, portal sobie zarabia na reklamach, ale uszanujcie też użytkowników ;] To naprawdę drażniące!
Awatar użytkownika
LEximax
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 17 stycznia 2008, 22:02

Re: Mniej Reklam na Jasło4u !!!

Post autor: LEximax »

ustawione jest żeby reklama wyświetlała się co 2h, i tak się dzieje na dobrze działających komputerach tak rzeczywiście jest wyświetlana. Problem zapewne jest z plikami cookies, można spróbować je wyczyścić, być może to pomorze. Być może chodzi też o dodatki dołączone do przeglądarek które powodują jakieś problemy.

Kod: Zaznacz cały


    * Nieprawidłowo zaprojektowane lub niekompatybilne rozszerzenia mogą spowodować problemy z przeglądarką, w tym jej awarie, spowolnienie wyświetlania stron itp. Jeśli występują problemy z niedziałającymi częściami przeglądarki, nieuruchamianiem się programu, dziwnym wyglądem okien, spowolnieniem działania itd., możliwe, że problem ten powoduje rozszerzenie lub motyw. Należy wówczas uruchomić przeglądarkę w trybie awaryjnym. W Windows należy skorzystać ze skrótu „tryb awaryjny” w menu Start lub uruchomić polecenie firefox.exe -safe-mode. W systemie Linux należy uruchomić ./firefox -safe-mode, a w Mac OS X:

      cd /Applications/Firefox.app/Contents/MacOS/
      ./firefox-bin -safe-mode
      Po uruchomieniu w trybie awaryjnym, wszystkie rozszerzenia są wyłączone, a przeglądarka korzysta z domyślnego motywu. Należy wyłączyć lub usunąć rozszerzenie/motyw sprawiające problemy i uruchomić przeglądarkę normalnie.
    * Jeśli po odinstalowaniu rozszerzenia zainstalowanego w profilu użytkownika (np. zainstalowanego ze strony WWW) użytkownik zamierza instalować to rozszerzenie dla wszystkich profili przy pomocy flagi -install-global-extension w linii poleceń, należy jednorazowo uruchomić przeglądarkę ponownie, by wyczyścić bazę danych rozszerzeń ze śladów tamtego rozszerzenia przed globalną instalacją. W przeciwnym wypadku wpis na liście rozszerzeń może zostać uszkodzony i globalna instalacja może nie być możliwa.
    * W razie wystąpienia niespodziewanych problemów z zakładkami, pobieraniem plików, umiejscowieniem okien, paskami narzędzi, historią lub innymi ustawieniami, zaleca się przed zgłoszeniem błędu sprawdzenie, czy problem nie występuje na nowym profilu. Aby utworzyć nowy profil, należy uruchomić Firefoksa z przełącznikiem -P w linii poleceń i wybranie przycisku „Utwórz nowy profil...”. Należy pojedynczo przenosić pliki ustawień (zakładki, zachowane hasła itd.), każdorazowo sprawdzając, czy problem ponownie się pojawia. Jeśli istotnie przyczyną problemu był plik danych profilu, prosimy o dołączenie go do zgłoszenia błędu.

co 2 godziny? U mnie jak już się ta reklama włączy to działa przy każdym odświeżeniu strony. Mam przeglądarke Mozilla 3.0.7 i Adobe Flash Playera 10.0.32.18
od wersji 3.0.7 do obowiązującej 3.5.2 znaleziono sporo błędów krytycznych (http://www.mozilla.org/security/known-v ... refox3.0.8), ale jeżeli nie boisz się żadnego z tych zagrożeń bezpieczeństwa, używaj dalej nieaktualnego oprogramowania.
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Mniej Reklam na Jasło4u !!!

Post autor: yorker »

widzę, ze temat jest na wierzchu, pan Admin forum odpowiada na temat reklam, to moze będzie tez łaskaw odpowiedzieć; dlaczego pod artykułem o wizycie p. Pawła Wypycha od wczorajszego wieczoru nie opublikowaliście żadnego komentarza ????

czyżby cenzura? :cisza:
ODPOWIEDZ