Nabijanie postów przez użytkownika "php_symfony2"

wszystkie sprawy dotyczące forum, skargi, uwagi oraz zażalenia
kwadratowy_arbuz
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 22:27

Nabijanie postów przez użytkownika "php_symfony2"

Post autor: kwadratowy_arbuz »

Droga administracjo, zbanujcie z łaski swojej tego trolla, o nicku "php_symfony2". Zarejestrował się dzisiaj i już zdążył nabić ponad 60 postów na bezsensownych odpowiedziach praktycznie w każdym temacie. Czyta zawsze ostatni post w danym temacie i nie ma w ogóle pojęcia o czym pisze. Zwróćcie uwagę :) Jego odpowiedzi nie dość, że nie trzymają się kupy, to są przeważnie kopią wypowiedzi użytkownika wyżej :). Masakra. Jak ktoś przeczytał kilka jego wypowiedzi, to wie o czym mówię. Ja wiem, że mamy wolność słowa i że na forum może się wypowiadać każdy, ale za takie nabijanie postów powinien być odpoczynek od forum.

W dodatku, z tego co zdążyłem wyczytać, to mamy do czynienia z bardzo wykształconą osobą, gdyż wybiera się już chyba do wszystkich możliwych szkół, które mają swoje wątki na tym forum :)
moskiter

Re: Nabijanie postów przez użytkownika "php_symfony2"

Post autor: moskiter »

Zgadza się, kiedyś wszedłem na stronę Jaslo4u a tam na dole, gdzie są wyświetlane ostatnie posty na forum, wszystkie 30 z góry do dołu napisane właśnie przez tego użytkownika w odstępach 1-2 minutowych. Sprawdziłem niektóre, wszystkie nie wnoszące zupełnie nic, puste jednolinijkowe zdania.

To tylko pokazuje wadę rubryki "ilośc postów". Ta rubryka powinna zniknąć, żeby nie było takich sytuacji, że ludzie piszą żeby pisać, nawet jak nie mają nic do powiedzenia. Rybryka "dołączył" w zupełności wystarcza, żeby odczytać staż użytkownika na forum, a wyścigi na posty działają negatywnie na jakość.
Awatar użytkownika
LEximax
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 17 stycznia 2008, 22:02

Re: Nabijanie postów przez użytkownika "php_symfony2"

Post autor: LEximax »

dziękujemy za informację, posty tego użytkownika zostały usunięte, a konto zostało zbanowane.
ODPOWIEDZ