Pytanie do załozycieli portalu

wszystkie sprawy dotyczące forum, skargi, uwagi oraz zażalenia
paździoch
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 24 marca 2007, 09:54
Lokalizacja: mars

Pytanie do załozycieli portalu

Post autor: paździoch »

witam,

jak wiecie jaslo posiada jeszcze dwie tak duze strony interentowe, i teraz mam pytanko własnie do zalozycieli, akurat tej strony bo wydaje mi sie najwieksza ;-) czy nie lepiej byłoby sie połączyć i z tych trzech stron zrobić jedną naprawde duzą strone??


z góry dziekuje za odpowiedź, pozdrawiam :)
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Pytanie do załozycieli portalu

Post autor: N_ »

Właśnie chyba na początku była tylko jedna strona i sie rozdzielili :?:
paździoch
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 24 marca 2007, 09:54
Lokalizacja: mars

Re: Pytanie do załozycieli portalu

Post autor: paździoch »

własnie dlatego pytam zalozycieli portalu? przykro mi N ale twoja odpowiedź mnie nie usatysfakcjonowała ;) czekam nadal :)
Awatar użytkownika
Gołąb
VIP
VIP
Posty: 514
Rejestracja: 27 marca 2006, 05:22
Lokalizacja: Your worse nightmare

Re: Pytanie do załozycieli portalu

Post autor: Gołąb »

paździoch'u pytanie to raczej powinieneś skierować, do ludzi z tego drugiego portalu ponieważ on pojawił sie jako drugi, w dodatku stworzyli go ludzie którzy, wykonywali dla Jaslo4u.pl teksty, zdjęcia, pomagali w konfiguracji tego forum itp., itd...
paździoch
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 24 marca 2007, 09:54
Lokalizacja: mars

Re: Pytanie do załozycieli portalu

Post autor: paździoch »

aha to nie wiedziałem o tym, teraz juz wiem, dzieki za odpowiedz, ide pytan na drugi portal bo mnie to bardzo ciekawi, wydaje mi sie poprostu ze lepiej by było gdyby istniał jeden duzy portal a nie kilka małych, jeszcze raz dzieki pozdrawiam,
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Pytanie do załozycieli portalu

Post autor: marcin »

Ja mam pytanie do ludzi którzy administrują stronę i forum.Dzis ukazał sie tekst o nie jakim zawodniku Włodarskim który pokazał obrażliwy gest w stronę kibiców, trenera oraz ławki rezerwowych.Ku mojemu zdziwieniu chcąc zobaczyć komentarze teraz okazało się że ta informacja znikła.Więc mam pytanie dla czego ktoś sobie robi jaja?,uważam to posunięcie za nie taktowne.Chyba że któryś z panów się po prostu przestraszył,albo? może ktoś kazał to z ciągnąć?.Jeśli się puszcza jakieś info to powinno ono być! :wsciekly: :!:
JAKUZA
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 marca 2007, 21:00
Lokalizacja: z nikąd:)

Re: Pytanie do załozycieli portalu

Post autor: JAKUZA »

nierozumiem oco ci chodzi marcin jak otwieram strone to artykuł o "paluchu" :rotfl: jest komentarze też sa zdjęcie jest więc poco takie pytanie :)
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Pytanie do załozycieli portalu

Post autor: marcin »

JAKUZA pisze:nierozumiem oco ci chodzi marcin jak otwieram strone to artykuł o "paluchu" :rotfl: jest komentarze też sa zdjęcie jest więc poco takie pytanie :)
Słuchaj, ja wiem co piszę.Nie było tego tekstu i tyle, nie wiem czy sobie ktoś go zapuścił po tym jak to napisałem.Wali mnie to lecz zaczyna mnie to powoli wk... Więc nie wal(cie) w kulki.
Tyle w tym temacie.
Awatar użytkownika
Gołąb
VIP
VIP
Posty: 514
Rejestracja: 27 marca 2006, 05:22
Lokalizacja: Your worse nightmare

Re: Pytanie do załozycieli portalu

Post autor: Gołąb »

Przepraszam za całe zamieszanie z tekstem, pragnę wyjaśnić że tekst nie został usunięty tylko przez jednego z redaktorów przypadkowo przesunięty do archiwum.

Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie.
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Pytanie do załozycieli portalu

Post autor: marcin »

Gołąbku, ja wiem nie stety co jest grane i osobiście bez urazy w twoją stronkę, ale wiesz jak jest i ja nie pozwolę na walenie w kulki choć bym miał iść na wojnę z diabłem.Więc albo ktoś się opamięta albo trudno bedzie musiał szukać gdzie indziej sensacji.Może za granicą..
ODPOWIEDZ