Dlaczego zmazano grafitii przy obwodnicy?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
antid99999
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 5 sierpnia 2012, 23:06

Re: Dlaczego zmazano grafitii przy obwodnicy?

Post autor: antid99999 »

A mnie tam i tak bardziej szkoda tego portretu dzieciątka na ul. 3 maja który ostatnio został zasłonięty jakimś plakatem :( :(
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Dlaczego zmazano grafitii przy obwodnicy?

Post autor: T135 »

deminel pisze:
T135 pisze: Nie ma jak zamknąć kogoś za puszkę z farbą :ok:


jak taki kretyn dewastuje nowe budynki przystanki[...] gupimi bazgrołami to jak najbardziej trzeba zamykać
NAUCZ SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM. Nie bronię osoby dewastujące przystanki i nowe budynki pisząc przekleństwa i malując bazgroły, ale bronię tych, którzy są artystami i malują w takich miejscach, że wpada to w oko przejeżdżającym... Większości się podoba, ale miastu nie i trzeba zamazać :) Porażka...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18418
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Dlaczego zmazano grafitii przy obwodnicy?

Post autor: dragoness »

copACABana pisze:jak tak czytam te wasze wypociny tych co tak pieprza o zamykaniu za puszke farby to wy może wlasna rodzine też sprzedacie bo namaluja cos puszka na miescie :D:D banda kretynów i nikt wiecej:) piszcie na klawiaturze bo tylko to potrafie bo w realnym swiecie jestescie pizdeuszami.
Takimi tekstami wystawiasz sobie świadectwo, niestety. Takim, co smarują na murach durnowate CZARNI PANY, tatuowałabym taki tekst na czole. Co komu przeszkadzało graffitti na ekranie, nie wiem. Obiektywnie rzecz ujmując, było mało czytelne, bo dopiero dziś się dowiedziałam, co tam bylo naprawdę napisane. A może artyści - graficiarze poszliby do UM, czy gdzie tam ten ekran przynależy z projektem i propozycją ozdobienia ekranu, czy innych ponurych miejskich ścian, zamiast paprać świeżo otynkowane elewacjE tekstami PAMIĘTAJ O HONORZE? Bo o honorze to jak widać autor tego napisu goowno wie.
amivisage
Guru
Guru
Posty: 125
Rejestracja: 26 maja 2011, 00:03

Re: Dlaczego zmazano grafitii przy obwodnicy?

Post autor: amivisage »

Mnie tylko dziwi jak mogło dojść to namalowania takich bazgrołów ilu kretynów w tym uczestniczyło i ile potrzebowali czasu na malunek tego bohomaza i że przez cały ten czas nikt nie widział i nie zareagował i nie poszczuł psami z wścieklizną bo napewno nie działo się to legalnie za zgodą służb drogowych i porządkowych.
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Dlaczego zmazano grafitii przy obwodnicy?

Post autor: T135 »

bazgroły to wy tu wypisujecie.
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Dlaczego zmazano grafitii przy obwodnicy?

Post autor: obiektywnyObserwator »

No i odezwało się środowisko kibiców broniące napisu...
Powtarzam, jak się Wam tak podoba to malujcie sobie to na własnych domach a nie
w przestrzeni publicznej.
Ekrany powinny być czyste, ewentulanie z tymi ptaszkami
i tyle! Oczywiście wyzywanie ludzi tu piszących od tego kim kto jest w necie a kim kto
w świecie jest już wałkowane na całym forum od lewa do prawa i spowrotem. I ogólnie
na tym opiera się cała linia obrony środowiska kibiców. Ja też darował bym sobie podchodzenie
do kilku zamaskowanych delikwentów bo szkoda zdrowia, a jak już zdążyliśmy się w innym
wątku dowiedzieć (nie będę przywoływał w jakim) środowisko jest mocno bojowe ;)
Jak chłopaki macie takie zacięcie artystyczne to bodajże w MDKu są zajęcia z rysunku :hyhy:
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Dlaczego zmazano grafitii przy obwodnicy?

Post autor: Jagoda Fioletowa »

dragoness pisze:Takimi tekstami wystawiasz sobie świadectwo, niestety. Takim, co smarują na murach durnowate CZARNI PANY, tatuowałabym taki tekst na czole. Co komu przeszkadzało graffitti na ekranie, nie wiem. Obiektywnie rzecz ujmując, było mało czytelne, bo dopiero dziś się dowiedziałam, co tam bylo naprawdę napisane. A może artyści - graficiarze poszliby do UM, czy gdzie tam ten ekran przynależy z projektem i propozycją ozdobienia ekranu, czy innych ponurych miejskich ścian, zamiast paprać świeżo otynkowane elewacjE tekstami PAMIĘTAJ O HONORZE? Bo o honorze to jak widać autor tego napisu goowno wie.
Podpisuję się po tym.
Awatar użytkownika
deminel
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 6 sierpnia 2012, 19:53

Re: Dlaczego zmazano grafitii przy obwodnicy?

Post autor: deminel »

T135 pisze:
deminel pisze:
T135 pisze: Nie ma jak zamknąć kogoś za puszkę z farbą :ok:


jak taki kretyn dewastuje nowe budynki przystanki[...] gupimi bazgrołami to jak najbardziej trzeba zamykać
NAUCZ SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM. Nie bronię osoby dewastujące przystanki i nowe budynki pisząc przekleństwa i malując bazgroły, ale bronię tych, którzy są artystami i malują w takich miejscach, że wpada to w oko przejeżdżającym... Większości się podoba, ale miastu nie i trzeba zamazać :) Porażka...
masz chyba z głową coś nie tak "NAUCZ SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM" z twojego wcześniejszego postu nie można wywnioskować tego co napisałeś w tym poście , po drugie przeczytaj mój pierwszy post i wtedy się wypowiadaj.
szatan
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 6 grudnia 2010, 23:00

Re: Dlaczego zmazano grafitii przy obwodnicy?

Post autor: szatan »

To raczej nie kibice oni mają problemy z koordynajcą ruchową a co dopiero z pisaniem :hyhy:
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Dlaczego zmazano grafitii przy obwodnicy?

Post autor: julia1978 »

Żeby nazwac te bochomazy "pieknym graffiti" , trzeba mieć albo bardzo wybujałą wyobraźnię, albo niezwykle indywidualne podejście do piękna :rotfl: Dobrze, że ktoś to usunął.
Awatar użytkownika
Motór
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 15 września 2012, 13:05

Re: Dlaczego zmazano grafitii przy obwodnicy?

Post autor: Motór »

copACABana pisze:jak tak czytam te wasze wypociny tych co tak pieprza o zamykaniu za puszke farby to wy może wlasna rodzine też sprzedacie bo namaluja cos puszka na miescie :D:D banda kretynów i nikt wiecej:) piszcie na klawiaturze bo tylko to potrafie bo w realnym swiecie jestescie pizdeuszami.
Pomaluj sobie elewacje na SWOIM domku , jeśli mamusia ci pozwoli :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
nielegalny1910
VIP
VIP
Posty: 598
Rejestracja: 4 maja 2010, 10:06
Lokalizacja: SZOPENA

Re: Dlaczego zmazano grafitii przy obwodnicy?

Post autor: nielegalny1910 »

Mnie dziwi tylko jedna rzecz.. graffiti sobie było i nikomu nie przeszkadzało jakieś dobrego parę lat. Teraz je ruszyli..to skoczyli tutaj obrońcy. Jak ruszycie się gdzieś do większego miasta jest to na porządku dziennym.. I nie mówię tutaj o ludziach typu , którzy wypisują rzeczy jakie były wymieniane wcześniej. Nie trzeba sięgać daleko w tył kiedy dawna "dziewiątka" była pokryta cała w graffiti i też jakoś nikt nie krzyczał. A to przecież miejsce edukacji było i jak to wyglądało ! Bez spinki oczywiście. Powstanie za pewne jeszcze większe znając życie i ciekawe ile osób z tego tematu stanie w obronie i wytrąci waszym zdaniem "Tym bandytą" puszkę z dłoni. ;)
Awatar użytkownika
add
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 26 lutego 2008, 17:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Dlaczego zmazano grafitii przy obwodnicy?

Post autor: add »

Jeżeli już kogoś się oskarża o coś to trzeba wiedzieć kogo.

Obwodnica Jasła jako Droga Krajowa nr 28 podlega pod zarząd (razem m.in. z ekranami dźwiękochłonnymi) Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad a nie pod Urząd Miasta. Dlatego też usuwano graffiti na ekranach w Gorlicach i wielu innych miastach - one też są pod zarządem tej samej instytucji. Najbliższy oddział GDDKiA (pod który podpadamy) znajduje się w Rzeszowie.

Pozdrawiam :)
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Dlaczego zmazano grafitii przy obwodnicy?

Post autor: kociamberek »

[/quote]
żenadzisz...
szkoda mam nadzieję, że powstaną nowe;)[/quote]
żenadą jest Twoja nadzieja na nowe bohomazy :piwo:
Awatar użytkownika
copACABana
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 25 września 2012, 12:54

Re: Dlaczego zmazano grafitii przy obwodnicy?

Post autor: copACABana »

dragoness - w [...] mam to co o mnie ktoś myśli, wiec nie pisz mi o jakimś świadectwie bo nie znasz ty mnie ani ja ciebie, jedynie wiem jak wygladasz hahah:)

Motór - chłoptasiu z wioski nie jestem tobą bym sie mamusi pytał o takie coś :) wez sie lepiej za nauke a nie zawracaj dorosłym osobą uwagi skoro [...] wiesz.

a reszte co tak narzeka to coś was boli skoro ze mamy grafy na scianach to wiecie co pies robi jak sie nudzi? to sie tym tez zajmijcie:)
piona !:))
ODPOWIEDZ