Dyskoteka Małopolska

Wydarzenia i komentarze z Jasła
deejay9991
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 3 stycznia 2013, 18:59

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: deejay9991 »

Już dziś totalnie zakręcona impreza disco polo retro i eska party !! musicie być razem z nami
DO 21 wstęp 0 zł !!
deejay9991
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 3 stycznia 2013, 18:59

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: deejay9991 »

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater
Udostępniamy i Zapraszamy !! Sobota (26,01) Gooooooo!!
Amy30
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 8 listopada 2011, 22:21

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: Amy30 »

Wczorajsza impreza.. muzycznie ok ale inne kwestie... Ja wiem, że właściciel idzie na ilość i kasę i nie ma żadnych ograniczeń wiekowych ale bez przesady... dzieci 14-15-16 lat! i to wszystko z piwem! Nie ma żadnego problemu z zakupieniem.. Przykład - wczoraj, siostra znajomej, lat 16, normalnie zakupiła piwo przy barze... Jeżeli kiedyś jakiejś pijanej małolacie coś się tam stanie to nie zazdroszczę właścicielowi...
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: wilhelm »

No wlasnie czyli wszystko sie potwierdza! jak wroce do jasla i pojde tam a faktycznie wlasciciel bedzie szedl na ilosc a nie na jakosc to osobiscie zadzwonie po policemanow. No sory ale zasady jakies musza byc. Znow zrobia burdel z nastepnego lokalu w jasle. Nic juz tam nie ma.
Anna Wal
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 09:15

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: Anna Wal »

Byłam na imprezie wczoraj. Ludzi pełno. Ja byłam od początku i jak tylko podeszłam po piwo to beżczelnie kelnerka poprosiła mnie o dowód. Nawet znajomym mówiłam, że to chyba pierwszy lokal w Jaśle gdzie coś takiego ma miejsce. Trochę jestem zdziwiona powyższymi komentarzami. Tak się zastanawiam czy to jaj tylko tego doświadczyłam czy konkurencja Małopolski atakuje?
Pan Woytek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 20 stycznia 2013, 18:26

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: Pan Woytek »

Mnie też o dowód pytano, grzecznie pokazałem i luz :P Fajna impreza, zamierzam wybrać się ponownie
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18468
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: dragoness »

jak tylko podeszłam po piwo to beżczelnie kelnerka poprosiła mnie o dowód.
A dlaczego bezczelnie? Ma takie prawo, a nawet obowiązek, a Ty zamiast się cieszyć, że Cię wzięła za młodszą, to się oburzasz. Za parę latek za czymś takim zatęsknisz :hyhy: I bardzo dobrze że sprawdzają. Powinni od razu przy wejściu, żeby wyeliminować małolatów, ale cóż...
Awatar użytkownika
Kamyk
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 17:50
Lokalizacja: Jasło

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: Kamyk »

Niestety nie sprawdzają, a powinni. :cisza:
strenght
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 28 stycznia 2013, 12:47

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: strenght »

lubie chodzic do Małopolskiej. Dobra muzyka i mila obsluga a to, ze sprawdzaja dowod, to normalne. Przestrzegaja zasad
Amy30
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 8 listopada 2011, 22:21

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: Amy30 »

No to sprawdzają wybiórczo.... Problem byłby rozwiązany gdyby już przy wejściu ochrona sprawdzała dowody..
Awatar użytkownika
Kamyk
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 17:50
Lokalizacja: Jasło

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: Kamyk »

Pewnie nie będą sprawdzać przy wejściu, bo stracą jakieś 70% klientów.
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: Fps »

Czytam regularnie ten temat, i stwierdzam ze jedynie bronią tej knajpy ci co maja po 5 postów, albo i mniej ciekawa sytuacja :cwaniak:
Awatar użytkownika
Kamyk
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 17:50
Lokalizacja: Jasło

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: Kamyk »

Fps pisze:Czytam regularnie ten temat, i stwierdzam ze jedynie bronią tej knajpy ci co maja po 5 postów, albo i mniej ciekawa sytuacja :cwaniak:
To jest normalne zachowanie tutaj. Niejeden taki temat powstawał i pozytywne opinie były z reguły pisane tylko przez nowych użytkowników (z których 90% tłumaczyło się, że założyli konto po to, żeby chwalić) :krzeslem:
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: wilhelm »

czyzby wlasciciel przestraszyl sie konsekwencji??? moze nareszcie pomysli juz teraz zamin to miejsce zamieni sie w kolejna meline w jasle.
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: Dyskoteka Małopolska

Post autor: scand »

sory ale nie wiem co się tak czepiacie.. coś upadło.. ktoś inwestuje kasę, chce dać Wam możliwość przyjścia i pobawienia to każdemu coś nie pasi..
bo sprawdzają/niesprawdzają dowody os. bo ludzi mało/za dużo, bo komentarze piszą pochlebne a to podejrzana sprawa dopiero...
dajcie na luz z takimi komentami.. nic one nie wnoszą a tylko rozwijają w Was zawiść..
ktoś pisze wyżej, że na psy zadzwoni następnym razem jak mu coś nie będzie pasić..no weź i zadzwoń a nie strasz na forum..może wniesiesz coś w rozwój/upadek tego miejsca a przy okazji rozwiniesz w sobie obowiązek reagowania na złe występki właścicieli...that's all..

co za kraj co za ludzie...
ODPOWIEDZ