POLICYJNE miasto

Wydarzenia i komentarze z Jasła
MarioPuccini
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 13 listopada 2012, 20:32

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: MarioPuccini »

M1910B pisze:I proszę :) Tak wychwalana tutaj przez co niektórych forumowiczów Jasielska policja pokazała na co ją stać i że zawsze są tam gdzie potrzeba i w ODPOWIEDNIM MIEJSCU ;)
A tutaj wstawiam zdjęcia zrobione osobiście przeze mnie dziś około godziny 14:30 pod Kauflandem :) (połowa miejsc parkingowych wolna)

http://i45.tinypic.com/2zyagqp.jpg
http://i47.tinypic.com/21ne0oz.jpg

Pewnie nieliczni dalej staną w ich obronie, że może to była "nagła interwencja" itp, itd :] Bo przecież "Od tego oni są, od tego są oni..." :mur:
Robią w tym mieście co im się podoba, a Wy dalej im przyklaskujcie ;)
Akurat Policja była faktycznie wtedy wezwana do kradzieży...Jeszcze stanęli dalej za wjazdem żeby nie zawadzać tym, którzy chcą wejśc do sklepu z parkingu. Na prawde nie widziśz w tym logiki ??? Gdzie mieli stanąć żeby Cie zadowolić??? Na Kotlinie, pod parkingiem szpitalnym ???
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: kuba1975 »

MarioPuccini pisze:
M1910B pisze:I proszę :) Tak wychwalana tutaj przez co niektórych forumowiczów Jasielska policja pokazała na co ją stać i że zawsze są tam gdzie potrzeba i w ODPOWIEDNIM MIEJSCU ;)
A tutaj wstawiam zdjęcia zrobione osobiście przeze mnie dziś około godziny 14:30 pod Kauflandem :) (połowa miejsc parkingowych wolna)

http://i45.tinypic.com/2zyagqp.jpg
http://i47.tinypic.com/21ne0oz.jpg

Pewnie nieliczni dalej staną w ich obronie, że może to była "nagła interwencja" itp, itd :] Bo przecież "Od tego oni są, od tego są oni..." :mur:
Robią w tym mieście co im się podoba, a Wy dalej im przyklaskujcie ;)
Akurat Policja była faktycznie wtedy wezwana do kradzieży...Jeszcze stanęli dalej za wjazdem żeby nie zawadzać tym, którzy chcą wejśc do sklepu z parkingu. Na prawde nie widziśz w tym logiki ??? Gdzie mieli stanąć żeby Cie zadowolić??? Na Kotlinie, pod parkingiem szpitalnym ???
pies tez ssak ..zjesc musi :super: :super:
angelterz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 14 października 2011, 22:47
Lokalizacja: House of pain

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: angelterz »

MarioPuccini pisze: Akurat Policja była faktycznie wtedy wezwana do kradzieży...Jeszcze stanęli dalej za wjazdem żeby nie zawadzać tym, którzy chcą wejśc do sklepu z parkingu. Na prawde nie widziśz w tym logiki ??? Gdzie mieli stanąć żeby Cie zadowolić??? Na Kotlinie, pod parkingiem szpitalnym ???
Jakby nie było tam też wyjazd , nie widać?
Znaki obowiązują wszystkich..
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: wilhelm »

Takie jedno podobne zdjecie pod kauflandem bylo juz bodajze na wiocha.pl ze takie rzeczy tylko w jasle albo cos podobnego. fakt, jesli ida po zakupy bo maja akurat przerwe to niech sobie stawiaja radiowoz tam gdzie kazdy szarak czyli na parkingu. Ale jak jest interwencja i jada zgarniac kogos ze sklepu to niech stawiaja pod wejsciem proste i logiczne.
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: wilhelm »

I ja tez nie jestem za przyklaskiwaniem policji ani innym ktorzy uwazaja sie za swiete krowy ale tu chodzi o to ze chocby nie wiem co to i tak obrzenie nic nie zmieni. Wszyscy wiemy jak jest i od zawsze tak bylo ze bylo im wolno wiecej jak i politykom aktorom i innym ktorzy sie troche z tlumu wyrozniaja. ale tez brz przesady nie ma sensu sie czepiac o kazde g.... bo to i tak nic nie da.
MarioPuccini
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 13 listopada 2012, 20:32

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: MarioPuccini »

angelterz pisze:
MarioPuccini pisze: Akurat Policja była faktycznie wtedy wezwana do kradzieży...Jeszcze stanęli dalej za wjazdem żeby nie zawadzać tym, którzy chcą wejśc do sklepu z parkingu. Na prawde nie widziśz w tym logiki ??? Gdzie mieli stanąć żeby Cie zadowolić??? Na Kotlinie, pod parkingiem szpitalnym ???
Jakby nie było tam też wyjazd , nie widać?
Znaki obowiązują wszystkich..
Faktycznie.Trzeba zrobić referendum za likwidacją policji w Jaśle albo ograniczeniem ich praw do minimum bo jak to jasielscy spece od prawa na forum mnie przekonywali nie raz : "Jeśli coś działa nieprawidłowo to naleźy to zlikwidować".
Awatar użytkownika
Kamyk
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 17:50
Lokalizacja: Jasło

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: Kamyk »

MarioPuccini pisze:Akurat Policja była faktycznie wtedy wezwana do kradzieży...Jeszcze stanęli dalej za wjazdem żeby nie zawadzać tym, którzy chcą wejśc do sklepu z parkingu. Na prawde nie widziśz w tym logiki ??? Gdzie mieli stanąć żeby Cie zadowolić??? Na Kotlinie, pod parkingiem szpitalnym ???

Skoro podejmowali interwencję to powinni chyba zostawić radiowóz na sygnałach świetlnych (skoro parkują na środku drogi)? Jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi.

A no i mogliby sobie trochę bardziej dokładnie odśnieżać samochód, bo niejeden kierowca zapewne złapałby mandat za taką ilość śniegu na aucie. :cisza:
MarioPuccini
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 13 listopada 2012, 20:32

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: MarioPuccini »

Kamyk pisze:
MarioPuccini pisze:Akurat Policja była faktycznie wtedy wezwana do kradzieży...Jeszcze stanęli dalej za wjazdem żeby nie zawadzać tym, którzy chcą wejśc do sklepu z parkingu. Na prawde nie widziśz w tym logiki ??? Gdzie mieli stanąć żeby Cie zadowolić??? Na Kotlinie, pod parkingiem szpitalnym ???

Skoro podejmowali interwencję to powinni chyba zostawić radiowóz na sygnałach świetlnych (skoro parkują na środku drogi)? Jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi.

A no i mogliby sobie trochę bardziej dokładnie odśnieżać samochód, bo niejeden kierowca zapewne złapałby mandat za taką ilość śniegu na aucie. :cisza:
Oj chyba za dużo " Policjantów z Miami ". Może w końcu ktoś przed zamieszczeniem zdjęć zacznie od przeczytania przepisów prawa o ruchu drogowym oraz rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych. Zresztą niewaźne. Niektóre rzeczy na tym forum są niewytłumaczalne.Jakby zostawili auto na "kogucie" to byłby problem, że bez sygnału dzwiękowego. Jakby był sygnał dzwiękowy to ktoś by sie pluł, że debile zostawili wyjący samochód na 20 minut.Codziennie jestem w tym sklepie i widze Policjantów którzy przyjeźdżają na kurczaka z budy i parkują na zwykłych miejscach.Jak przyjeźdżają zawinąc gościa bo ukradł coś ze sklepu to cięźko żeby nie stanęli pod wejściem.
To, że trafili na jakiegoś kretyna w dresie z bluzą z Hemp Szopu z avatarem Czarnych, który kręci aferę bo myśli, że jest prześladowany przez policję bo Ci go nie lubią ot tak,to na prawdę nic nie znaczy. Prawilny chłopaczyna chce wypić piwko na osiedlowej klatce a Ci mu przeszkadzają to pstryknął fotkę w odwecie. NIe dajcie się zwariować.
M1910B
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 16 stycznia 2013, 18:54

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: M1910B »

MarioPuccini pisze:
Kamyk pisze:
MarioPuccini pisze:Akurat Policja była faktycznie wtedy wezwana do kradzieży...Jeszcze stanęli dalej za wjazdem żeby nie zawadzać tym, którzy chcą wejśc do sklepu z parkingu. Na prawde nie widziśz w tym logiki ??? Gdzie mieli stanąć żeby Cie zadowolić??? Na Kotlinie, pod parkingiem szpitalnym ???

Skoro podejmowali interwencję to powinni chyba zostawić radiowóz na sygnałach świetlnych (skoro parkują na środku drogi)? Jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi.

A no i mogliby sobie trochę bardziej dokładnie odśnieżać samochód, bo niejeden kierowca zapewne złapałby mandat za taką ilość śniegu na aucie. :cisza:
Oj chyba za dużo " Policjantów z Miami ". Może w końcu ktoś przed zamieszczeniem zdjęć zacznie od przeczytania przepisów prawa o ruchu drogowym oraz rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych. Zresztą niewaźne. Niektóre rzeczy na tym forum są niewytłumaczalne.Jakby zostawili auto na "kogucie" to byłby problem, że bez sygnału dzwiękowego. Jakby był sygnał dzwiękowy to ktoś by sie pluł, że debile zostawili wyjący samochód na 20 minut.Codziennie jestem w tym sklepie i widze Policjantów którzy przyjeźdżają na kurczaka z budy i parkują na zwykłych miejscach.Jak przyjeźdżają zawinąc gościa bo ukradł coś ze sklepu to cięźko żeby nie stanęli pod wejściem.
To, że trafili na jakiegoś kretyna w dresie z bluzą z Hemp Szopu z avatarem Czarnych, który kręci aferę bo myśli, że jest prześladowany przez policję bo Ci go nie lubią ot tak,to na prawdę nic nie znaczy. Prawilny chłopaczyna chce wypić piwko na osiedlowej klatce a Ci mu przeszkadzają to pstryknął fotkę w odwecie. NIe dajcie się zwariować.
Oj Panie MarioPuccini ;) Trochę kultury proszę :) Nie będę się wdawał z Tobą zbytnio w rozmowę bo szkoda mi na Ciebie czasu i zniżania się do Twojego niskiego poziomu ;) Ale kretyna to sobie szukaj wśród swoich kolegów/domowników/rodziny lub kogo tam chcesz. A to czy on będzie w koszulce CheFujary, Hannah Montanah lub jakimś innym badziewiem to mi to zwisa i powiewa ;) Prześladowany to może Ty byłeś za małolata i teraz Ci pozostał jakiś uraz :) A piwko to ja sobie mogę wypić na klatce, w domu, w barze i gdzie mi się tylko podoba i najbardziej smakuje :) BEZ ODBIORU.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: antykieckowy »

M1910B pisze:Oj Panie MarioPuccini ;) Trochę kultury proszę :) Nie będę się wdawał z Tobą zbytnio w rozmowę bo szkoda mi na Ciebie czasu i zniżania się do Twojego niskiego poziomu ;) Ale kretyna to sobie szukaj wśród swoich kolegów/domowników/rodziny lub kogo tam chcesz. A to czy on będzie w koszulce CheFujary, Hannah Montanah lub jakimś innym badziewiem to mi to zwisa i powiewa ;) Prześladowany to może Ty byłeś za małolata i teraz Ci pozostał jakiś uraz :) A piwko to ja sobie mogę wypić na klatce, w domu, w barze i gdzie mi się tylko podoba i najbardziej smakuje :) BEZ ODBIORU.
W miejscach publicznych sobie nie możesz.
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: nitro »

Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: antykieckowy »

Jeśli ktoś lubi pić piwo w lesie to czemu nie :]
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: nitro »

MarioPuccini, antykieckowy macie prawo jazdy? Używacie samochodów? Zdziwicie się kiedyś, wyskoczy ktoś z krzaków z suszarką i zaproponuję czek na np 300zł. Podziękujecie mu pięknie wtedy :padam: Dba o wasze bezpieczeństwo przecież! Nie trzeba być JP i nosić bluz z kapturem, nie trzeba być piratem. Wystarczy jeździć troszkę dynamiczniej niż emeryt lub zrobić za głośnego grila i nawet tacy wzorowi obywatele jak Wy mogą narzekać potem :P
MarioPuccini
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 13 listopada 2012, 20:32

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: MarioPuccini »

nitro pisze:MarioPuccini, antykieckowy macie prawo jazdy? Używacie samochodów? Zdziwicie się kiedyś, wyskoczy ktoś z krzaków z suszarką i zaproponuję czek na np 300zł. Podziękujecie mu pięknie wtedy :padam: Dba o wasze bezpieczeństwo przecież! Nie trzeba być JP i nosić bluz z kapturem, nie trzeba być piratem. Wystarczy jeździć troszkę dynamiczniej niż emeryt lub zrobić za głośnego grila i nawet tacy wzorowi obywatele jak Wy mogą narzekać potem :P
Czy mam samochód??? A bo to jeden :hyhy: Mieszkam w Jaśle 30 lat i jedyny mandat jaki dostałem to wtedy gdy szedłem piechotą :( Natomiast dwa lub trzy razy sie upiekło bo Panie i Panowie Policjanci skończyli na upomnieniu i to nie przy jeździe niedzielnego emeryta więc mam zgoła odmienne doświadczenia z Policją, którymi się dziele. Moźe jestem szczęściarzem którego fart dopuszcza statystyka??? Nie wiem. Natomiast fotki z pod Kauflanda to zwykłe frajerstwo. Wystarczy spytać czy była tam interwencja między 14 a 15 a wtedy wszystko będzie wiadomo.Na miejscu Policjantów lub Policji chętnie bym pozwał tego barana za wrzucenie tych zdjęć. Mógłby wtedy zgłebić znajomośc prawa jeszcze bardziej, bo za niedługo w tym mieście będzie moźna napluć Policjantowi prosto w twarz na środku ulicy bez konsekwencji tak jak to jest już np.w Krakowie.
Awatar użytkownika
copACABana
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 25 września 2012, 12:54

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: copACABana »

Mario Puccini skoro lubisz tak policje to idź i tam pracuj. Ciśniesz ludziom pisząc że to są barany ale póki co to TY nim jesteś broniąc policje.Skoro mieszkasz w Jaśle 30 lat to jak na swój wiek prezentujesz właśnie jakbyś miał 15 lat mniej. Piąteczka:)
ODPOWIEDZ