POLICYJNE miasto

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
Kamyk
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 17:50
Lokalizacja: Jasło

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: Kamyk »

MarioPuccini pisze:
nitro pisze:MarioPuccini, antykieckowy macie prawo jazdy? Używacie samochodów? Zdziwicie się kiedyś, wyskoczy ktoś z krzaków z suszarką i zaproponuję czek na np 300zł. Podziękujecie mu pięknie wtedy :padam: Dba o wasze bezpieczeństwo przecież! Nie trzeba być JP i nosić bluz z kapturem, nie trzeba być piratem. Wystarczy jeździć troszkę dynamiczniej niż emeryt lub zrobić za głośnego grila i nawet tacy wzorowi obywatele jak Wy mogą narzekać potem :P
Czy mam samochód??? A bo to jeden :hyhy: Mieszkam w Jaśle 30 lat i jedyny mandat jaki dostałem to wtedy gdy szedłem piechotą :( Natomiast dwa lub trzy razy sie upiekło bo Panie i Panowie Policjanci skończyli na upomnieniu i to nie przy jeździe niedzielnego emeryta więc mam zgoła odmienne doświadczenia z Policją, którymi się dziele. Moźe jestem szczęściarzem którego fart dopuszcza statystyka??? Nie wiem. Natomiast fotki z pod Kauflanda to zwykłe frajerstwo. Wystarczy spytać czy była tam interwencja między 14 a 15 a wtedy wszystko będzie wiadomo.Na miejscu Policjantów lub Policji chętnie bym pozwał tego barana za wrzucenie tych zdjęć. Mógłby wtedy zgłebić znajomośc prawa jeszcze bardziej, bo za niedługo w tym mieście będzie moźna napluć Policjantowi prosto w twarz na środku ulicy bez konsekwencji tak jak to jest już np.w Krakowie.

Za co byś go pozwał? Za zrobienie zdjęć radiowozowi? Z tego co się orientuję to robienie zdjęć pojazdom uprzywilejowanym jak i policjantom, strażakom itd na służbie nie jest niczym karane, ponieważ są funkcjonariuszami publicznymi. Mam rację? :cisza:
MarioPuccini
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 13 listopada 2012, 20:32

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: MarioPuccini »

Kamyk pisze:
MarioPuccini pisze:
nitro pisze:MarioPuccini, antykieckowy macie prawo jazdy? Używacie samochodów? Zdziwicie się kiedyś, wyskoczy ktoś z krzaków z suszarką i zaproponuję czek na np 300zł. Podziękujecie mu pięknie wtedy :padam: Dba o wasze bezpieczeństwo przecież! Nie trzeba być JP i nosić bluz z kapturem, nie trzeba być piratem. Wystarczy jeździć troszkę dynamiczniej niż emeryt lub zrobić za głośnego grila i nawet tacy wzorowi obywatele jak Wy mogą narzekać potem :P
Czy mam samochód??? A bo to jeden :hyhy: Mieszkam w Jaśle 30 lat i jedyny mandat jaki dostałem to wtedy gdy szedłem piechotą :( Natomiast dwa lub trzy razy sie upiekło bo Panie i Panowie Policjanci skończyli na upomnieniu i to nie przy jeździe niedzielnego emeryta więc mam zgoła odmienne doświadczenia z Policją, którymi się dziele. Moźe jestem szczęściarzem którego fart dopuszcza statystyka??? Nie wiem. Natomiast fotki z pod Kauflanda to zwykłe frajerstwo. Wystarczy spytać czy była tam interwencja między 14 a 15 a wtedy wszystko będzie wiadomo.Na miejscu Policjantów lub Policji chętnie bym pozwał tego barana za wrzucenie tych zdjęć. Mógłby wtedy zgłebić znajomośc prawa jeszcze bardziej, bo za niedługo w tym mieście będzie moźna napluć Policjantowi prosto w twarz na środku ulicy bez konsekwencji tak jak to jest już np.w Krakowie.

Za co byś go pozwał? Za zrobienie zdjęć radiowozowi? Z tego co się orientuję to robienie zdjęć pojazdom uprzywilejowanym jak i policjantom, strażakom itd na służbie nie jest niczym karane, ponieważ są funkcjonariuszami publicznymi. Mam rację? :cisza:
Pomówienia, insynuacje i naruszenie dóbr osobistych i wizerunku nie zaś za zdjęcie radiowzu jako takie. Jednak to oczywiście teoria, która nie zostanie zastosowana gdyż użytkownik dość "szczęśliwie" skonstuował swoją wypowiedź więc szkoda czasu.
MarioPuccini
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 13 listopada 2012, 20:32

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: MarioPuccini »

Pominę już to, że znaki poziome mają zastosowanie tylko ze znakami pionowymi więc takie malunki na drodze parkinku przysklepowego można sobie darować i jeśli w czymś ma wam to pomóc możecie śmiało bez konsekwencji parkować tak samo. To tak na koniec.
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: Kudłaty »

MarioPuccini pisze:
nitro pisze:MarioPuccini, antykieckowy macie prawo jazdy? Używacie samochodów? Zdziwicie się kiedyś, wyskoczy ktoś z krzaków z suszarką i zaproponuję czek na np 300zł. Podziękujecie mu pięknie wtedy :padam: Dba o wasze bezpieczeństwo przecież! Nie trzeba być JP i nosić bluz z kapturem, nie trzeba być piratem. Wystarczy jeździć troszkę dynamiczniej niż emeryt lub zrobić za głośnego grila i nawet tacy wzorowi obywatele jak Wy mogą narzekać potem :P
Czy mam samochód??? A bo to jeden :hyhy: Mieszkam w Jaśle 30 lat i jedyny mandat jaki dostałem to wtedy gdy szedłem piechotą :( Natomiast dwa lub trzy razy sie upiekło bo Panie i Panowie Policjanci skończyli na upomnieniu i to nie przy jeździe niedzielnego emeryta więc mam zgoła odmienne doświadczenia z Policją, którymi się dziele. Moźe jestem szczęściarzem którego fart dopuszcza statystyka??? Nie wiem. Natomiast fotki z pod Kauflanda to zwykłe frajerstwo. Wystarczy spytać czy była tam interwencja między 14 a 15 a wtedy wszystko będzie wiadomo.Na miejscu Policjantów lub Policji chętnie bym pozwał tego barana za wrzucenie tych zdjęć. Mógłby wtedy zgłebić znajomośc prawa jeszcze bardziej, bo za niedługo w tym mieście będzie moźna napluć Policjantowi prosto w twarz na środku ulicy bez konsekwencji tak jak to jest już np.w Krakowie.

wyjedz w końcu po za miasto;)
Mogę wiedzieć kim jesteś z zawodu ?(tylko szczerze)
I jak można dostać mandat za spacer piechotą?
MarioPuccini
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 13 listopada 2012, 20:32

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: MarioPuccini »

Kudłaty pisze:
MarioPuccini pisze:
nitro pisze:MarioPuccini, antykieckowy macie prawo jazdy? Używacie samochodów? Zdziwicie się kiedyś, wyskoczy ktoś z krzaków z suszarką i zaproponuję czek na np 300zł. Podziękujecie mu pięknie wtedy :padam: Dba o wasze bezpieczeństwo przecież! Nie trzeba być JP i nosić bluz z kapturem, nie trzeba być piratem. Wystarczy jeździć troszkę dynamiczniej niż emeryt lub zrobić za głośnego grila i nawet tacy wzorowi obywatele jak Wy mogą narzekać potem :P
Czy mam samochód??? A bo to jeden :hyhy: Mieszkam w Jaśle 30 lat i jedyny mandat jaki dostałem to wtedy gdy szedłem piechotą :( Natomiast dwa lub trzy razy sie upiekło bo Panie i Panowie Policjanci skończyli na upomnieniu i to nie przy jeździe niedzielnego emeryta więc mam zgoła odmienne doświadczenia z Policją, którymi się dziele. Moźe jestem szczęściarzem którego fart dopuszcza statystyka??? Nie wiem. Natomiast fotki z pod Kauflanda to zwykłe frajerstwo. Wystarczy spytać czy była tam interwencja między 14 a 15 a wtedy wszystko będzie wiadomo.Na miejscu Policjantów lub Policji chętnie bym pozwał tego barana za wrzucenie tych zdjęć. Mógłby wtedy zgłebić znajomośc prawa jeszcze bardziej, bo za niedługo w tym mieście będzie moźna napluć Policjantowi prosto w twarz na środku ulicy bez konsekwencji tak jak to jest już np.w Krakowie.

wyjedz w końcu po za miasto;)
Mogę wiedzieć kim jesteś z zawodu ?(tylko szczerze)
I jak można dostać mandat za spacer piechotą?
Nie za spacer piechotą tylko podczas spaceru piechotą.A jak??? Zwyczajnie...Przechodzisz podczas zmiany świateł z zielonego na żółte spod piekarni Antasa wyjeżdża zakamuflowany radiowóz, zuchwały pościg bo nie podejrzewałem że to jadą do mnie ,więc szedłem dalej no i mandat 100zł, którego nie przyjąłem ale wobec wezwań do siedziby dzielnicowych i pytań czy aby na pewno nie przyjmuję mandatu??- odpuściłem. Sprawa nie do wygrania więc szkoda nerwów o marną stówke.Od tego czasu poruszam sie po Jaśle tylko samochodem zwłaszcza, że można tutaj parkować jak się chce. Wystarczy zarzucić awaryjne na środku ulicy i iść sobie do bankomatu czy do kiosku.
Co do pytania o zawód to nie jestem policjantem, mój tata i mama też nie są a dziadek nie był w Zomo i nie mamy nic wspólnego z służbami mundurowymi. Przynajmniej pięć pokoleń w tył.
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: Grunwald »

MarioPuccini

Nie patrz na bluzy "jp" czy "dill gang" bo skoro jesteś taki książę wszech wiedzący to zapewne wiesz że " sama logo nie uczyni z ciebie kogoś ". Młodzi ludzie reagują agresja wobec agresji dla nich przez np. jasielskich milicjantów którzy jeszcze do tolerancji nie dorośli i zapewne szybko tego poziomu nie osiągną bo skoro sie wyssało coś z scierwnej przeszłości w niej się zostanie. Zgrywanie FBI w mieście gdzie 50% społeczeństwa tego od 18 do 35 roku zycia wyemigrowało nie jest powodem do dumy.

Dobrze Ci ktoś napisał że skoro tak kochasz milicje to nikt ci nie broni iść tam pracować myślę że właśnie takich ludzi szukają :) troszke pognębisz ludzi póżniej pochwalisz sie jak możesz łamać prawo i żadne konsekwencje za to nie poniesiesz znając psychikę polskich milicjantów to zapewne skończyłbyś na maltretowaniu zony dzieci i alkoholizmie jak większosc z nich. No ale najważniejsze iśc na łatwizne jak sie w życiu nic nie potrafi :) a sorki zapomniałbym że jeszcze brak wartosci i honoru plus ogólna tępota są wskazane i absolutny brak historii choćby tej z ostatnich 60 lat. ! Wszystko sie składa w człowieka którym sie idealnie łatwo steruje który nie mysli sam robi co sie mu karze = polski milicjant :)

Każdemu milicjantowi można zdjęcia robić za łamanie przez nich prawa nie dajcie sobie wmówić konsekwencji za to bo ktoś usiłuje wam ciemnotę wcisnąć.
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: wilhelm »

grunwald mozna ich nie lubic, mozna nie pochwalac jak sie zachowuja ( ja tak mam) ale kibola to idzie wyczuc z kilometra :D
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: nitro »

MarioPuccini Ty na każde pytanie masz gotową odpowiedź, trudno Ci coś wypersfadować...
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: Grunwald »

wilhelm

Racja Koleżko lecz mała poprawka "Kibol" - słowo wywodzi sie z gwary Wielkopolskiej i jest określeniem kibica . Ja jestem kibicem i tego się nigdy nie powstydzę !
A smierdzącej milicje nie nawidze od stóp do głów nie dlatego że jestem kibicem ale dlatego że jestem POLAKIEM ambitnym na tyle że zna historię swojego narodu!
Pzdr !
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: wilhelm »

ha czyli mialem racje. zwal jak zwal.
MarioPuccini
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 13 listopada 2012, 20:32

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: MarioPuccini »

nitro pisze:MarioPuccini Ty na każde pytanie masz gotową odpowiedź, trudno Ci coś wypersfadować...
Fakt bardzo cięzko :) Zwłaszcza jak ktoś zamieszcza zdjęcia policji pod sklepem i twierdzi, że łamie prawo. Bzdura.I nie interesuje mnie ogólny odbiór i działalnośc policji w Jaśle tylko ta konkretna sytuacja ze zdjęcia. Jaki przepis złamano ???
A na panów w bluzach JP i innych może faktycznie mam uczulenie powodujące raakcje alergiczną. Może dlatego, że mam kolegę, który był w Sharsach Wisły Kraków. On i jego koledzy, którzy gonili się po Krakowie z siekierami i maczetami też czuli się ciągle piętnowani przez Policję.
Jeśli piszecie zę jasielska policja leci w kulki i kilka osób miało nieprzyjemności to ja nie mam podstaw twierdzić, że było inaczej ale na Boga co to ma do zdjęcia z interwencji spod Kauflanda???
MarioPuccini
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 13 listopada 2012, 20:32

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: MarioPuccini »

Grunwald pisze:wilhelm

Racja Koleżko lecz mała poprawka "Kibol" - słowo wywodzi sie z gwary Wielkopolskiej i jest określeniem kibica . Ja jestem kibicem i tego się nigdy nie powstydzę !
A smierdzącej milicje nie nawidze od stóp do głów nie dlatego że jestem kibicem ale dlatego że jestem POLAKIEM ambitnym na tyle że zna historię swojego narodu!
Pzdr !
Piękne słowa. Patos do sześcianu i wszystko bulgoczące w jednym garnku.Patriotyzm, honor, braterstwo, zasady, szowinizm, chamstwo, rozruby i dewastacja wymieszana razem- to zawsze w kibicach lubiłem najbardziej plus oczywiście własna interpretacja historii Polski zwłaszcza tej z międzywojnia i powojennej dla usprawiedliwienia swojej głupoty i wykazania prześladowań kibiców jako grupy uciśnionej.No i tej aktualnej.Bezprawne przetrzymywanie Starucha, fałszowanie akt bo rząd też już nie lubi kibiców i chce im zamknąc usta. Rewelka.
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: nitro »

Ja nie wiem, może o to , że zastawiają miejsca dla niepełnosprawnych i nie parkują jak "Bóg przykazał" :P Jak trzeba wyprowadzić jakiegoś "terrorystę" z jasielskiego sklepu, wiadomo, że wtedy stoją przed wejściem. Gdy przyjeżdżają po kurczaki, mogą sobie darować i nie będzie zdjęc itd ;) Uwierzysz na słowo, że można mieć nieprzyjemności nie będąć JP z maczetą w ręku? Oczywiście gdy latamy z maczetami to ryzyko nieprzyjemności rośnie...
MarioPuccini
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 13 listopada 2012, 20:32

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: MarioPuccini »

nitro pisze:Ja nie wiem, może o to , że zastawiają miejsca dla niepełnosprawnych i nie parkują jak "Bóg przykazał" :P Jak trzeba wyprowadzić jakiegoś "terrorystę" z jasielskiego sklepu, wiadomo, że wtedy stoją przed wejściem. Gdy przyjeżdżają po kurczaki, mogą sobie darować i nie będzie zdjęc itd ;) Uwierzysz na słowo, że można mieć nieprzyjemności nie będąć JP z maczetą w ręku? Oczywiście gdy latamy z maczetami to ryzyko nieprzyjemności rośnie...
Wierzę Ci. Tak jak można mieć nieprzyjemność z rąk niekompetentnego lekarza, weterynarza, księdza, sędziego, prawnika, nauczyciela lub Pana wulkanizatora ale to nie zawsze oznacza prawidłowość i stałą cechę danego zawodu.Czy w Jaśle to już jest prawidłowość ???Kilka lat mieszkałem jednak poza Jasłem to może poprostu coś mnie w tym czasie minęło i nie zauważam(jeszcze) problemu???
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18434
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: dragoness »

MarioPuccini pisze:
nitro pisze:Ja nie wiem, może o to , że zastawiają miejsca dla niepełnosprawnych i nie parkują jak "Bóg przykazał" :P Jak trzeba wyprowadzić jakiegoś "terrorystę" z jasielskiego sklepu, wiadomo, że wtedy stoją przed wejściem. Gdy przyjeżdżają po kurczaki, mogą sobie darować i nie będzie zdjęc itd ;) Uwierzysz na słowo, że można mieć nieprzyjemności nie będąć JP z maczetą w ręku? Oczywiście gdy latamy z maczetami to ryzyko nieprzyjemności rośnie...
Wierzę Ci. Tak jak można mieć nieprzyjemność z rąk niekompetentnego lekarza, weterynarza, księdza, sędziego, prawnika, nauczyciela lub Pana wulkanizatora ale to nie zawsze oznacza prawidłowość i stałą cechę danego zawodu.Czy w Jaśle to już jest prawidłowość ???Kilka lat mieszkałem jednak poza Jasłem to może poprostu coś mnie w tym czasie minęło i nie zauważam(jeszcze) problemu???
Strata energii na dyskusję.
jestem POLAKIEM ambitnym na tyle że zna historię swojego narodu
Oczywiście więc wiesz, że milicji już nie ma. Mogę powiedzieć tylko tyle, że mieszkam tu 20 lat i prócz jednego przypadku "uroczej" niekompetencji, nie miałam z policją kłopotu. i nie ma to nic wspólnego z posiadaniem, badź nie, maczety.
Dobrze Ci ktoś napisał że skoro tak kochasz milicje to nikt ci nie broni iść tam pracować myślę że właśnie takich ludzi szukają troszke pognębisz ludzi póżniej pochwalisz sie jak możesz łamać prawo i żadne konsekwencje za to nie poniesiesz znając psychikę polskich milicjantów to zapewne skończyłbyś na maltretowaniu zony dzieci i alkoholizmie jak większosc z nich. No ale najważniejsze iśc na łatwizne jak sie w życiu nic nie potrafi a sorki zapomniałbym że jeszcze brak wartosci i honoru plus ogólna tępota są wskazane i absolutny brak historii choćby tej z ostatnich 60 lat. ! Wszystko sie składa w człowieka którym sie idealnie łatwo steruje który nie mysli sam robi co sie mu karze = polski milicjant
Ilu znasz policjantów? Prywatnie, nie "służbowo"?
skończyłbyś na maltretowaniu zony dzieci i alkoholizmie jak większosc z nich. No ale najważniejsze iśc na łatwizne jak sie w życiu nic nie potrafi a sorki zapomniałbym że jeszcze brak wartosci i honoru plus ogólna tępota są wskazane i absolutny brak historii choćby tej z ostatnich 60 lat.Wszystko sie składa w człowieka którym sie idealnie łatwo steruje który nie mysli sam robi co sie mu karze
Znaczy telewizyjny stereotyp "kibola". Jak żywy! :rotfl:
ODPOWIEDZ