POLICYJNE miasto

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18434
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: dragoness »

Bu_1910% pisze:Dziś wracajac z Szebni do Jasła po drodze (w Zimnej wodzie - stoja , w warzycach -stoja w brzyszczkach - kolo sali - stoja kolo szkoły - stoja kolo szpitala - stoja. MASAKRA
Normalka. Koniec miesiąca, a norma pewnie nie wyrobiona. Prosta na to rada. Nie dajmy im zarobić, po prostu.
M1910B
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 16 stycznia 2013, 18:54

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: M1910B »

dragoness pisze:
Bu_1910% pisze:Dziś wracajac z Szebni do Jasła po drodze (w Zimnej wodzie - stoja , w warzycach -stoja w brzyszczkach - kolo sali - stoja kolo szkoły - stoja kolo szpitala - stoja. MASAKRA
Normalka. Koniec miesiąca, a norma pewnie nie wyrobiona. Prosta na to rada. Nie dajmy im zarobić, po prostu.
Człowieku! Koniec miesiąca to oni mają od początku roku!! :wsciekly:
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: wieśniak »

Czym Ty się tak denerwujesz ?Boisz się policji ? Ja jeżdżę przepisowo i mogą stać nawet co dwa metry i nie będą mi przeszkadzać. A to że jadąc 70km/h tamuję ruch tym z "wyobraźnią" to nie mój problem ,mnie minuta wcześniej w domu nie zbawi ,a wolę dojechać bez mandatu ,bo na niego mnie nie stać :p
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: N_ »

copACABana pisze:Noisey - przemilczę wypowiedzi twojej osoby bo nie będę sie kłócić ze społeczniakiem jakim ty jesteś.:)
W ogole to po co ta gadka.
Kazdy swoje zdanie na ich temat ma w zalerznosci od sytuacji w jakiej mial okazje sie spotkac.
Licytowanie i przekrzykiwanie sie nic nie da.


:czarni3: 13 kwietnia 2013 DERBY :czarni13: :ups:
pack
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 11 września 2012, 18:46

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: pack »

N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: N_ »

I co ?
Juz pracuja dalej "bohateriowie" reportazu w Jasle.
Reka reke myje ale w druga strone jak by tak bylo to wiadomo jak by sie skonczylo.
ODPOWIEDZ