POLICYJNE miasto

Wydarzenia i komentarze z Jasła
M1910B
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 16 stycznia 2013, 18:54

POLICYJNE miasto

Post autor: M1910B »

Ostatnio coraz bardziej odnoszę wrażenie, że Jasło staje się policyjnym miastem :!: Trasę przez Brzyszczki w ciągu dnia przemierzam czasem 4 razy dziennie. Dziś jadąc rano około godz 9:00 patrol policyjny. Godzina 16:30 - patrol, godzina 20:00 - patrol i tak codziennie od paru tygodni :mur:
Nie muszę mówić chyba o weekendach... Wystarczy trochę pochodzić po mieście wieczorem, lub się przejechać. Bez przesady, ale są chyba wtedy rozdysponowane wszystkie jednostki, a radiowóz wiedzie w każdą uliczkę, i przyczepi się każdego. Brakuje jeszcze tylko wprowadzenia godziny policyjnej :zly:
Dajcie żyć :!: :wsciekly:
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: Jozin »

nie patrolują - żle
patrolują - jeszcze gorzej
zrozumieć Ciemnogród - BEZCENNE
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: wilhelm »

No rzeczywiscie takie to wazne ze tylko temat zakladac. Tez nie przepadam za policja, a bardziej chyba za funkcjonowaniem jej niz za ludzmi tam pracujacymi ale bez przesady zeby czepiac sie ich ze jezdza po miescie. taka jest ich zas*****na robota i nic na to nie poradza ani oni ani ty. karetki tez zle ze jezdza??? a pozniej mowia ze policji tu nie bylo tam nie bylo ze ich nie ma gdzie potrzeba. No to jezdza po miescie zeby byli tam gdzie maja byc. Nad czym tu rozkminiac.
moze masz cos na sumieniu ze tak cie bola :D
swoja droga jedyne co mnie np smieszy w nich to to ze probuja sie nie rzucac w oczy jako tajniacy a i tak wszyscy wiedza ze to policja :D :D
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: CYNGIEL »

Podobno to się nazywa prewencja.Ja tam nic przeciw nie mam.Niech patrolują,za to im płacą.
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: martunialla »

Mnie tu nic nie dziwi. Polska to policyjny kraj, wiec Jaslo to policyjne miasto. A mysle ze i godzina policyjna w koncu nadejdzie :) przeciez musza jakos chlopiny dziure w budzecie zalatac :) oni sie woza tam, gdzie sie nic nie dzieje i w wiekszosci czepiaja sie bogu ducha winnych obywateli, bo wtedy latwo zgrywac teksanskiego straznika.... A jak przyjdzie co do czego to sa malo uzyteczni.... No ale coz, widocznie wszystkim to pasuje.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: antykieckowy »

Jozin pisze:nie patrolują - żle
patrolują - jeszcze gorzej
zrozumieć Ciemnogród - BEZCENNE
Otóż to.

Według mnie patrole policyjne są jak najbardziej potrzebne na ulicach naszego miasta, szczególnie wieczorami. Nie jest ich teraz nie wiadomo jak dużo więc nie widzę powodów do narzekania. Po to jest policja. Mogą oczywiście w każdym momencie postąpić jak Straż Miejska i nie robić kompletnie nic poza siedzeniem w radiowozie i pilnowaniem fotoradaru ale chyba nie o to chodzi.

@M1910B
Nie rozumiem też samego podejścia do sprawy. Dlaczego ci przeszkadzają patrole policyjne? Nie wybijasz szyb, nie grandzisz, nie zaczepiasz ludzi to powinno ci to chyba zwisać i powiewać, prawda? Jaką wolność ograniczają ci patrole policyjne?
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: Pemek94 »

Myślę, że jedynie można się tu przyczepić do miejsca tych patroli bo wg mnie lepiej byłoby gdyby patrolowali centrum miasta lub jakieś jego bardziej zamieszkane dzielnice, no chyba że mają na tyle patroli, że im starcza więc nie ma się do czego przyczepić ;) Panowie z policji też potrafią być sprytni i zamiast pojechać w to miejsce, gdzie jakieś wykroczenie jest prawdopodobne wolą jeździć po takich Brzyszczkach czy Hankówce np. :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18468
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: dragoness »

M1910B pisze:Ostatnio coraz bardziej odnoszę wrażenie, że Jasło staje się policyjnym miastem :!: Trasę przez Brzyszczki w ciągu dnia przemierzam czasem 4 razy dziennie. Dziś jadąc rano około godz 9:00 patrol policyjny. Godzina 16:30 - patrol, godzina 20:00 - patrol i tak codziennie od paru tygodni :mur:
Nie muszę mówić chyba o weekendach... Wystarczy trochę pochodzić po mieście wieczorem, lub się przejechać. Bez przesady, ale są chyba wtedy rozdysponowane wszystkie jednostki, a radiowóz wiedzie w każdą uliczkę, i przyczepi się każdego. Brakuje jeszcze tylko wprowadzenia godziny policyjnej :zly:
Dajcie żyć :!: :wsciekly:
A przepraszam, masz coś na sumieniu, że Ci to przeszkadza? Mnie tylko wkurza, że pieszych patroli nie widzę. Za to "tropiących węża" malolatów i owszem.
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: Winetou »

W tym wątku popieram panią psor, bo ma rację. :ok:
shadow
Ekspert
Ekspert
Posty: 83
Rejestracja: 28 marca 2011, 14:51

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: shadow »

M1910B pisze:Ostatnio coraz bardziej odnoszę wrażenie, że Jasło staje się policyjnym miastem :!: Trasę przez Brzyszczki w ciągu dnia przemierzam czasem 4 razy dziennie. Dziś jadąc rano około godz 9:00 patrol policyjny. Godzina 16:30 - patrol, godzina 20:00 - patrol i tak codziennie od paru tygodni :mur:
Nie muszę mówić chyba o weekendach... Wystarczy trochę pochodzić po mieście wieczorem, lub się przejechać. Bez przesady, ale są chyba wtedy rozdysponowane wszystkie jednostki, a radiowóz wiedzie w każdą uliczkę, i przyczepi się każdego. Brakuje jeszcze tylko wprowadzenia godziny policyjnej :zly:
Dajcie żyć :!: :wsciekly:
Od tego jest policja żeby patrolować i pilnować porządku. Jasło stało się bardzo niebezpiecznym miastem, strach wieczorem samemu wyjść, bo bandy pijanych małolatów co trochę na siłownie pochodzili chodzą po mieście i kozaczą do każdego kogo napotkają. Tylko szkoda, że jak na drugi dzień spotka ta samą osobę sam na sam to ucieka na drugą stronę ulicy.
Policja powinna patrolować wszystkie tereny miasta zwłaszcza centrum i uliczki między blokami, ale niestety oni jeżdżą w miejscach gdzie jest dla nich bezpieczniej. No i brak pieszych patroli. Inną sprawą jest też to że nie szanuje się policji, ale trochę sami na to pracują.
Jest taka anegdota.
Szła sobie grupka chłopków, rozbili lusterko w samochodzie dla zabawy, zobaczył to patrol policji podjechał bez pytania do suki dostali po pale na [...] i odwiezienie do domów, a w domach jeszcze raz na [...] od ojca. Na drugi dzień przepraszali i dziękowali, odkupili lusterko, założyli. I wyrośli na porządnych ludzi, pamiętając że trzeba szanować, cudzą własność, policje i rodziców. Nie twierdze że jest to super metoda ale jeżeli ktoś nie potrafi korzystać z wolności powinien dostać karę. Dzięki temu kiedyś ludzie bardziej się szanowali, każdy każdemu pomagał. A teraz strach, bo nie wiadomo kto to może być, więc nie pomogę.
M1910B - Jeżeli nic złego nie robisz, to ten patrol policji nic Ci nie zrobi.(choć znane są przypadki że się czepiają niepotrzebnie i własnie między innymi tym sobie pracują na zła opinie) No chyba że jesteś jednym z tych małolatów, to wtedy masz powody do obaw.

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18468
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: dragoness »

Pemek94 pisze:Myślę, że jedynie można się tu przyczepić do miejsca tych patroli bo wg mnie lepiej byłoby gdyby patrolowali centrum miasta lub jakieś jego bardziej zamieszkane dzielnice, no chyba że mają na tyle patroli, że im starcza więc nie ma się do czego przyczepić ;) Panowie z policji też potrafią być sprytni i zamiast pojechać w to miejsce, gdzie jakieś wykroczenie jest prawdopodobne wolą jeździć po takich Brzyszczkach czy Hankówce np. :)
Patrolowanie Na Kotlinie to przejazd wzdłuż tujek i posiedzenie na parkingu przed Wyższą Szkołą Gotowania na Gazie po uprzednim zaopatrzeniu sę w jedzonko w budce pod Kauflandem. Podobnie postępuje SM. Z utęsknieniem czekam na chwilę, gdy zabraknie im benzyny ;)
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: wilhelm »

"pani psor" pewnie skonczyla o wiele lepsiejsza szkole niz wyzsza szkole gotowania na gazie skoro z niej tak szydzi, jak zreszta ze wszystkiego???? :suchy: :D
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: nitro »

Pani psor, krótkofalówka i jazda na patrol :P Powinien być dożywotni ban, za zgryźliwe komentarze...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18468
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: dragoness »

wilhelm pisze:"pani psor" pewnie skonczyla o wiele lepsiejsza szkole niz wyzsza szkole gotowania na gazie skoro z niej tak szydzi, jak zreszta ze wszystkiego???? :suchy: :D
Istotnie. Niejedną. Lepsiejszą :hyhy: . Wiem, jacy "absolwenci" mojej szkoły kończą tamtą. Znam też osoby, które tam pracują i są to po prostu nauczyciele jasielskich szkół średnich. Jeśli uraziłam kogoś, kto ciężko pracował, aby osiągnąć wyniki, to przepraszam. Niestety większość szkół prywatnych nastawiona jest przede wszystkim na dochody, a nie kształcenie, a potem cierpią ci, którzy dyplom mogą sobie jedynie powiesić na ścianie dla lepszego samopoczucia. Zostawię patrolowanie panom nitro i wilhelmowi. Oni taaacy odważni :padam:
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: POLICYJNE miasto

Post autor: wilhelm »

nitro pisze:Pani psor, krótkofalówka i jazda na patrol :P Powinien być dożywotni ban, za zgryźliwe komentarze...
:rotfl:
Juz jeden byl na jasle co sie za policjanta sam uwazal i z krotkofalowka latal po miescie zreszta co komu szkodzi nowa MO zrobic na miescie :D
ja patrolowac nie musze pani psorko. Nie mam nic do patrolowania mojego osiedla, moze dlatego ze nie siedze w Polsce :hyhy: ale jak jestem to i tak nie mialem. Niech tylko sie mnie nie czepiaja bez powodu a reszte niech robia jak potrafia bo nie ja jestem z policji tak samo co oni moga wiedziec o mojej robicie i mnie pouczac?? Niech tylko nie cwaniakuja to zlego slowa nie powiem.
ODPOWIEDZ