APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Wydarzenia i komentarze z Jasła
noisey
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 233
Rejestracja: 18 października 2012, 21:04

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: noisey »

Nie interesują mnie wasze mecze i to co robicie na stadionie. Zajmijcie się swoimi meczykami i przestańcie grozić ludziom to nikt nie będzie miał pretensji. Wiadomo jednak, że straszenie kobiet to łatwa i przyjemna robota więc nie mam złudzeń..
zajączek
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 18 lutego 2013, 16:50

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: zajączek »

noisey pisze:Nie interesują mnie wasze mecze i to co robicie na stadionie. Zajmijcie się swoimi meczykami i przestańcie grozić ludziom to nikt nie będzie miał pretensji. Wiadomo jednak, że straszenie kobiet to łatwa i przyjemna robota więc nie mam złudzeń..
meczyk się odbył przyszło myślę że około 1000 ludzi pojawili się tam ponieważ im grożono,było też dużo kobiet wszystkie zostały zastraszone a część zgwałcona,w godzinach porannych obyły się mecze dzieciaków,z którymi przybyły całe rodziny,większość z nich została pobita :D a na sam koniec kibice też stoczyli bitwe tylko tym razem śnieżynkami :D podsumowując ten dzien to około tysiąca zastraszonych ludzi,kilkanaście gwałtów,kilkadziesiąt pobić dzieci i ich rodziców :D
byku89
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 262
Rejestracja: 11 kwietnia 2010, 21:08

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: byku89 »

http://www.youtube.com/watch?v=obMn4uuI2EQ "kibice" sami pokazują na czym polega ich kibicowanie. przez taką hołotę jak na tym filmie np mi osobiście kibice kojarzą się głównie z takimi zachowaniami jak tu. oczywiście do prawdziwych kibiców nie mam nic- nawet Wam zazdroszczę że macie tyle chęci i energii by wspierać drużynę, że nie siedzicie przed komputerami- bo hobby to ważna rzecz w życiu. niestety jeśli nie będziecie odcinać się od hołoty która się pod Was podszywa, to społeczeństwo będzie miało ciężko Was i Wasze hobby zaakceptować.
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: jaselko »

http://www.sandecja.tv/19,Kibicowsko.htm?id=275
Tak się bawią prawdziwi kibice-czy widzicie w tym coś zego?
Awatar użytkownika
PYSIEK
VIP
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 22 sierpnia 2006, 19:09
Lokalizacja: Jaslo/Gdańsk

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: PYSIEK »

Żal mi was ludzie, pokażcie mi drugą incjatywe w Jaśle na którą mimo zimna śniegu pojawi się tyle ludzi. Boli was jakaś pasja ludzi. Ja jestem zwykłym kibicem-piknikiem nie dałem nikomu w ryj nie biegam po murawie itp itd. Ale czytając te wasze wypociny na temat przypomina się mi takie przysłowie o ptaku srającym do własnego gniazda. Wiem że tego nie zrozumiecie bo trzeba być daleko by kochać to co macie na co dzień bez odbioru.
andrzej_ar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 251
Rejestracja: 7 października 2011, 20:41

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: andrzej_ar »

jaselko pisze:Tak się bawią prawdziwi kibice-czy widzicie w tym coś zego?
Znaczy którzy? może ten w kominiarce czy ten który rzuca racę na boisko?

A serio - trzeba wielu lat i ogromnych pieniędzy których kluby nie mają no i zdecydowana postawa klubów żeby zmienić postrzeganie piłki a raczej tego co się dzieje na boiskach.
Rozpowszechniane filmiki takie jak chociażby ten o zapowiedzi derbów bardzo negatywnie świadczą i o klubie i o "kibicach". Klub nie piętnując i nie ścigając takich zachowań wg mnie określa się kogo woli mieć na stadionie... Ale to nie problem tylko Jasła to raczej ogólny problem.
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: jaselko »

Dlaczego wsadzasz wszystkich do jednego wora i widzisz tylko "tych złych" na meczu było ponad 1000 kibiców powtarzam KIBICÓW którzy chcieli pomóc Czarnym i pokazać ,że zależy Im na klubie a Ty dajesz przykład jednego w kominiarce i drugiego rzucającego racą.A dlaczego nie krytykujesz i opisujesz wtargnięcia kibiców na boisko po meczu i obrzucanie kibiców drużyny przeciwnej śnieżkami-to dopiero był akt wulgaryzmu ,chamstwa i agresji na stadionach.
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: Diego Forlan »

Panowie temat do kasacji. Zresztą apel do kogoś kto tylko zmienia rozmiary portmonetek i tak byłby bez sensu.
kotek27
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 6 marca 2013, 11:10

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: kotek27 »

nie mial kasy dla CZARNYCH szkoda ale troszke podratowalismy budrzet spotkaniem z Sandecja nowy Sacz oj duuzo ludzi bylo
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: N_ »

andrzej_ar pisze:
jaselko pisze:Tak się bawią prawdziwi kibice-czy widzicie w tym coś zego?
Znaczy którzy? może ten w kominiarce czy ten który rzuca racę na boisko?

A serio - trzeba wielu lat i ogromnych pieniędzy których kluby nie mają no i zdecydowana postawa klubów żeby zmienić postrzeganie piłki a raczej tego co się dzieje na boiskach.
Rozpowszechniane filmiki takie jak chociażby ten o zapowiedzi derbów bardzo negatywnie świadczą i o klubie i o "kibicach". Klub nie piętnując i nie ścigając takich zachowań wg mnie określa się kogo woli mieć na stadionie... Ale to nie problem tylko Jasła to raczej ogólny problem.
Popatrz kolejny bandyta w kominiarce

http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiek ... 677779.jpg

:hyhy: :hyhy: :hyhy:


Jak ci sie filmik nie podoba nie ogladaj nikt cie nie zmusza ! ! !
Jak ci klub Czarni 1910 Jaslo sie nei podoba nie zagladaj do tego tematu i nie wypowiadaj sie ! ! !

Nie masz pojecia o czym piszesz wiec juz wiecej nie pisz nic :cool:

Obrazek




Lepiej jakis apel do burmistrza zrobcie odnosnie gamratu :cisza: :cisza:
niunia2
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 6 marca 2013, 08:23

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: niunia2 »

dal bys troche kasy czarnym !!!
mieszkancyjasla
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 9 lutego 2013, 10:19

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: mieszkancyjasla »

Jak widać „miłośnicy” Czarnych nie potrafią ( może nie chcą?) normalnie dyskutować. Myślą że można wszystkich wyrównać do swojego poziomu. Czyli –wulgarne obrażanie, ustawki przy bramie i nie dopuszczanie do słowa ludzi o innych poglądach, zainteresowaniach. Niekończące się teksty w postaci „temat do zamknięcia” nic nie wnosi do dyskusji, a nawet wręcz przeciwnie. Daje do zrozumienia że fani JKS nie mają nic do powiedzenia. Jak widać po tym temacie osób którym nie podoba się zachowanie kibiców Czarnych jest więcej. Niestety nie każdy chce się wypowiadać gdyż ludzie są zastraszani. Przykre to jest że policja nie reaguje na przestępstwa i wykroczenia których dopuszczają się kibice.Znudziły mi się ( i chyba nie tylko mi) tłumaczenia jacy to kibice niby spokojni i grzeczni. Dlaczego więc tak dużo policji i ochrony musi być wokół stadionu w czasie meczu? Na siatkówce czy imprezach plenerowych jak Dni Jasła jakoś nie wymagane są takie ilości. A zapomniałem- policja przychodzi prowokować tych porządnych obywateli w kominiarkach i szalikach.

Odbył się mecz charytatywny z Sandecją. Impreza bardzo dobrze zorganizowana i trzeba przyznać że pomysł wypalił. Zebrano pieniążki i właśnie w taki sposób klub powinien uzyskiwać środki do funkcjonowania, a nie wymuszać na Urzędzie Miasta dofinansowanie. Pieniądze publiczne powinny być wykorzystywane na inny cel a nie finansować pasję kilkuset fanatyków. Bo jak sami zainteresowani określili jest to pasja. Pan Lato w innym temacie przyznaje że na mecze ligowe przychodzi około 300-400 osób czyli jak na miasto prawie 40 tysięczne jest to zainteresowanie bardzo niewielkiej ilości osób. Klub dostaje 200 tys. by ta grupa ludzi mogła się bawić. Czy nie wydaje się Wam że nie jest to za wiele pieniędzy jak na takie niszowe hobby kilku zapaleńców. Jeżeli chodzi o kulturę i rozrywkę to te pieniądze można by przeznaczyć na organizację kilku plenerowych imprez jak Dni Miasta i zaprosić za te pieniądze ciekawych artystów. Na takie imprezy plenerowe przychodzi zdecydowanie więcej ludzi niż przez cały sezon na Czarnych. Więc chyba normalnym byłoby sponsorowanie inicjatyw które cieszą się większym zainteresowaniem.

Jeszcze takie luźne informacje dla tych którzy nie orientują się w ogólnej polityce i organizacji klubu.
1. Był tu omawiany temat dzieci i młodzieży w klubie. Że niby klub umożliwia rozwijanie się swoim wychowankom. Po części tak jest ,ale w takim razie jak wytłumaczy taką sytuację że większość zawodników którzy wywalczyli awans do trzeciej ligi zostało odesłanych do drugiej drużyny a na ich miejsce klub zakupił innych ,niekoniecznie lepszych zawodników którym po rundzie jesiennej dał wolną rękę i mogli odejść. Czy to nie są pieniądze wyrzucone w błoto. A może samorząd nie potrafi ogarnąć tematu i przerasta ich ta funkcja w klubie??
2.Jeżeli chodzi natomiast o przyznawane pieniądze przez miasta to ktoś z kibiców Czarnych porównał JKS z Karpatami Krosno i podał nieprawdziwe informacje. Miasto Krosno na klub przeznaczyło 70 tys pln gdy Jasło przeznaczyło 200 tys. Różnica jest kolosalna dlatego Krosno ma pieniądze na inne dziedziny kultury i rozrywki. Której tam nie brakuje w porównaniu do Jasła.

W Jaśle ludzi z pasją nie brakuje więc może w tym roku miasto powinno zainwestować w zlot motocyklistów, imprezę z konikiem polskim, jedną z kilku imprez tematycznych które odbywają się w Podkarpackiej Troi, rowerzyści górscy też mają swoje osiągnięcia i też zasługują na swoją imprezę czy też większy wkład w „Cyklokarpaty”… i wielu innych. Jasło to nie tylko JKS Czarni Jasło!!!!
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: juve_fan »

Obrazek
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: buła »

mieszkancyjasla pisze: Krosno na klub przeznaczyło 70 tys pln gdy Jasło przeznaczyło 200 tys. Różnica jest kolosalna dlatego Krosno ma pieniądze na inne dziedziny kultury i rozrywki. Której tam nie brakuje w porównaniu do Jasła.
tylko że w przypadku Czarnych część z tej kasy klub musi z powrotem oddać, ponieważ płaci za wynajem stadionu przy ul.Śniadeckich a w Krośnie nie płacą. poza tym w Krośnie grupy młodzieżowe mają na bieżąco opłacane wyjazdy przez powiat czy miasto, a Czarni opłacają je z tych 200 tysi. zresztą było to opisane w innym wątku. jakbyś dokładnie poczytał to znajdziesz.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: lato »

bułka chce Ci się z tym ignorantem pisać?To nie ma sensu,tacy ludzie wiedza swoje i żadne argumenty nie będą potrafiły ich przekonać .Na Śniadeckich mieszka mityczne ,,zło,,a każdy kto na Czarnych mecze uczęszcza to potencjalny bandyta, chuligan złodziej i pijak-bo przecież każdy pijak to złodziej.
ODPOWIEDZ