APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Wydarzenia i komentarze z Jasła
byku89
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 262
Rejestracja: 11 kwietnia 2010, 21:08

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: byku89 »

Kibicowanie kibicowaniem, ale bazgroły sprayem nie dość że po cudzych budynkach to jeszcze po prostu brzydkie chyba nie mają nic wspólnego z kibicowaniem. Zamiast paćkać po często odnowionych elewacjach to mogli by poświęcić pieniądze z farb na cele drużyny czy coś. Kibicem nie jestem, ale rozumiem to zainteresowanie i poważam, ale pseudo debilom mówię stanowcze nie.
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: buła »

byku89 pisze: ale pseudo debilom mówię stanowcze nie.


ooo to tak jak ja, szczegolnie tym z Wiejskiej, z tej partii co jej nazwy niestety nie pamiętam, bo nie warta uwagi jest :kwasny: ta co tam baba z fiutem przynależy i paru jeszcze innym debilom też mówie stanowcze nie :ok:
ktośś
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 26 czerwca 2009, 15:12

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: ktośś »

Boże, widzisz i nie grzmisz. Wszyscy rządzący codziennie ru***ają was na ciężko miliony a Wy czepiacie się 'kiboli' którzy coś przeskrobią raz na jakiś czas... I oczywiście jest temat kiboli jak jest źle, a jak robią coś dobrego jak pomoc dzieciom z Domu Dziecka czy mecz charytatywny na rzecz Klubu to już jest cisza. Tak więc odsyłam do małego rachunku sumienia i 'kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień'. PS. również jestem mieszkańcem Jasła i chciał bym porozmawiać z pomysłodawcą tego przedsięwzięcia.
Aokiga6
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 1 czerwca 2012, 22:05

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: Aokiga6 »

pisze szybko bez patrzenia na klawiature i nie sprawdzam pisowni, tak wiem ze o dodatkowe d wstukane przypadkiem idzie sie przyczepic .....
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

==>> 13 kwietnia 2013 INWAZJA na cyganerie ! ! !

Post autor: N_ »

ktoss to sie nazywa mydleniu ludzia oczu i PROPAGANDA tuska i spolki :cisza:
Wiadomo kazdy medal ma dwie strony ale czy nie ma w kraju wiekszych problemow jak kibole ?
byku89
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 262
Rejestracja: 11 kwietnia 2010, 21:08

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: byku89 »

Nie czytam wątku od początku - przyznaje się od razu- ale - mówię otwarcie sport mnie nie interesuje, nie mam nic do fanów, antyfanów JKS. Jeszcze w gimnazjum koledzy wpajali żeby nienawidzić Krośniaków bo to wróg, że KKS to masakra i trzeba z nimi walczyć. ale co powiem to powiem ( "kibice" mnie zwyzywają bo tylko to umieją) chodziłem 4 lata do liceum do Krosna, nigdy, ale to NIGDY żaden Krośnianin nie miał "wątów" do mnie z racji że jestem z Jasła. W ciągu 4 lat tylko raz na dworcu PKS Krosno widziałem "nagonkę do bójki"- czekając na pks widziałem jak 3 podpitych 'jaślan" zaczepiało kolejno idących młodych ludzi i prowokowało do bójki gdyż jedni są z krosna a (ta trójka z jasła) i czepiali się kto jest lepszy. Pytanie do Kibiców JKS- czy nie głupio Wam że ktoś taki jak ja, na dworcu w Krośnie mógł oberwać za to skąd jest? Czemu zamiast wspierać drużynę sportowo to robicie WIEŚ? dlaczego mi musiało być wstyd za Was? czy to jest wierność drużynie? Czy to że jako jaślak dostał bym łomot w Krośnie to według Was dobrze? Czemu JKS ("100 Lat gracie - H**a macie ) zamiast troszczyć się o szacunek dla drużyny z tradycjami działa tak , że w każdym okolicznym regionie każdemu Jaślakowi należy się łomot? Czy JKS MUSI być kojarzony z takimi sytuacjami?
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: buła »

byku89 pisze:dlaczego mi musiało być wstyd za Was?

no właśnie dlaczego...sorry ale nie wiem co Twój post ma wnieść do dyskusji. po prostu tak już jest, że mieszkańcy pewnych miast/państw/regionów nie darzą się sympatią. różne są tego przyczyny, często to jeszcze zaszłości historyczno-polityczne sprzed wielu wielu lat. i naprawdę wątpię żebyś uzyskał odpowiedź dlaczego ludzie z Gdańska nie lubią tych z Gdyni, warszawiacy łodzian czy Turcy Greków, tak jest i już...
MartaW
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 26 grudnia 2011, 11:57

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: MartaW »

buła pisze: po prostu tak już jest, że mieszkańcy pewnych miast/państw/regionów nie darzą się sympatią. różne są tego przyczyny, często to jeszcze zaszłości historyczno-polityczne sprzed wielu wielu lat. i naprawdę wątpię żebyś uzyskał odpowiedź dlaczego ludzie z Gdańska nie lubią tych z Gdyni, warszawiacy łodzian czy Turcy Greków, tak jest i już...
w dzisiejszych czasach większość ludzi ma gdzieś jakieś "zaszłości". Jest bezrobocie takie, że nikogo nie obchodzi jakie miasto byle by prace znaleźć nawet będąc z Jasła w Krośnie i odwrotnie. Każdy szuka pracy a jak znajdzie to się cieszy i nawet nie myśli, że powinien np "nie lubić" jakiegoś miasta bo "zaszłości historyczno-polityczne" ;)
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: buła »

oczywiście Marto, do wszystkiego należy mieć dystans. sam pracowałem niegdyś w Krośnie i jest sprawą oczywistą, że ani z dyrektorem ani z kierownikami nie dochodziło do starcia :D oczywiście jakieś tam delikatne słowne docinki były (szczególnie jak przyszedłem do pracy dzień po wygranych przez Nas derbach :D ) no ale to normalne.
uważam, że forumowicz byku trochę przesadza obwiniając kibiców o to, że gdzieś wyłapał za to, że jest z Jasła.
mieszkancyjasla
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 9 lutego 2013, 10:19

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: mieszkancyjasla »

Jak widać temat aktualny i różne są opinie ludzi na ten temat. Cieszy nas to że nie tylko my( ja i moi znajomi których zainteresował ten temat) dostrzegamy problem kibolstwa i niekoniecznie dobrze wykorzystywanych publicznych pieniędzy które idą na klub JKS Czarni. Wiem że będą zarzuty -że to niby dwie różne sprawy.Jednak widzę w tym połączenie może nie bezpośrednie ale właśnie pośrednie gdzie pośrednikiem jest klub i zarząd klubu który toleruje te wszystkie występki swoich "fanów".

Panie Lato. Spotkanie na pewno nastąpi gdy zbierzemy odpowiednią ilość podpisów pod petycją którą właśnie przygotowujemy w tej sprawie. Wszystkiego dowie się pan w swoim czasie. Będzie to otwarte spotkanie z mieszkańcami, policją ,przedstawicielami Urzędu Miasta Jasła i oczywiście zarządu JKS(czyli także pan panie Lato). Co ciekawe odezwały się także osoby które chciałyby ubiegać się o odszkodowanie za niszczenie mienia prywatnego-malowanie napisów dotyczących JKS Czarni. Mamy tylko nadzieję że spotkanie i dyskusje nie sprowadzicie do poziomu stadionowych wyzwisk i wulgaryzmów. Bo tu na forum jak widać strona miłośników Czarnych niestety ale oskarżeń i wulgarnych tekstów nie ma za wiele do powiedzenia.

Jeszcze jedna sprawa, panie Lato- w temacie może każdy się wypowiadać bo dotyczy to każdą osobę która płacąc podatki niestety w pośredni sposób sponsoruje klub. Tak więc proszę nie dawać sobie i kolegom wyłączności na wypowiedzi. Dziękujemy z góry.

Takich przypadków jak opisał jeden z forumowiczów można mnożyć bo nie jest to wyjątek. Nie wiem tylko dlaczego tak długo jest tolerowany ten problem przez Urząd Miasta i policję.
Procter
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 441
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:45

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: Procter »

Miałem się tutaj w tym temacie nie wypowiadać ale ile mozna czytać takich bzdur pisanych przez nick mieszkancyjasla...Mam bardzo ciekawe pytanie do założyciela tego tematu... byłeś/ byłas kiedyś wgl na meczu Czarnych Jasło ??
JKSCzarniJKS
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 16 lutego 2013, 11:32

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: JKSCzarniJKS »

Dziwi mnie jedna rzecz.. dlaczego ludzie z Jasła nie chcą przeznaczac pieniedzy na sport, ruch, dzieci tylko na dni wina itp.. no ale trudno. druga sprawa to czym Jasło ma sie pochwalic jak nie klubem? Gdize nie wyjade to sie pytaja jak Czarni.. :hyhy:
Awatar użytkownika
copACABana
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 25 września 2012, 12:54

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: copACABana »

nie ma co na niego zwracać uwagę, po prostu to jakiś społeczniak który ma kompleks na punkcie nas kibiców:) sami przejrzycie jego posty które daja wiele do myślenia:)
mieszkancyjasla
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 9 lutego 2013, 10:19

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: mieszkancyjasla »

Trochę małe zrozumienie tematu- chodzi nam o to że klub toleruje i wspiera bandytyzm , chuligaństwo swoich wiernych fanów.
Czym ma się pochwalić jak nie klubem? Chyba nie wiesz co piszesz. Widzisz i żyjesz tylko tym fanatyzmem kibiolskim i nie dostrzegasz ile wspaniałych inicjatyw się dzieje. Jasło to nie tylko JKS!!!
Na mecze chodzę (przynajmniej ja) od ponad dwudziestu lat może nie regularnie ,ale jednak chodzę. Jednak nie przeskakuje przez ogrodzenia i nie rzucam cegłówkami w "cyganerie" z Krosna więc możliwe że nie jestem "prawdziwym kibicem". Wiem jak klub wyglądał, prezentował i czym się różnił od tego dzisiejszego oblicza.
JKSCzarniJKS
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 16 lutego 2013, 11:32

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: JKSCzarniJKS »

Przecież burmistrz nie daje pieniedzy kibcom tylko klubowi,zeby sie rozwijal. Dobrze by bylo jak burmistrz by wogule dawal kase :hyhy:
ODPOWIEDZ