APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Wydarzenia i komentarze z Jasła
mieszkancyjasla
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 9 lutego 2013, 10:19

APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: mieszkancyjasla »

APEL DO BURMISTRZA MIASTA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI JASŁO

Jako mieszkańcy Jasła chcielibyśmy apelować do burmistrza naszego miasta by mocno zastanowił się i przemyślał czy warto dofinansowywać klub sportowy „JKS Czarni”. Sytuacja jest taka ,że klub nasze pieniądze przeznacza na kary jakie są nakładane z powodu rozbojów, bójek i chuligaństwa „kibiców”. Można nazwać ich „pseudokibicami” jednak dla nas to zwykła banda przestępców i bandytów. Wystarczy wspomnieć o meczu z Karpatami Krosno. Są nagrania na Internecie. Policja szuka ludzi którzy chodzą po ulicach naszego miasta, a cały ten cyrk jest finansowany z naszych pieniędzy. Jeżeli ktoś nie zna tematu wystarczy przeglądnąć forum portalu Jasło4u i sprawdzić tematy dotyczące Czarnych Jasło. W każdym temacie przewija się nawoływanie do nienawiści co jest przestępstwem. Klub sportowy i kibice to jakby nie było przedstawiciele i wizytówka miasta. Jednak chyba nie chcemy by Jasło kojarzyło się z chamstwem, bandytyzmem i rozbojami. Klub który współpracuje ze stowarzyszeniem kibiców-bandytów nie powinien dostawać pieniędzy miejskich. Są zdecydowanie ważniejsze sprawy które trzeba wspomóc finansowo. Jak choćby parkingi, żłobki, nowe miejsca pracy, drogi, domy kultury. Sport jak najbardziej jest także ważny i trzeba inwestować w dzieci i młodzież więc proponujemy pieniądze te przeznaczyć na sekcje juniorów, trampkarzy, pływaków, biegaczy…
Trzeba wreszcie zastanowić się czy miasto Jasło stać na sponsorowanie bandytów.

Z szacunkiem i powagą –mieszkańcy Jasła.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: juve_fan »

kakub
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 25 stycznia 2010, 16:47

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: kakub »

wypowiadaj sie MENDO za siebie bo ja jestem mieszkancem JASŁA i sie pod tymi wypocinami nie podpisze.TEMAT DO WYKASOWANIA !!!!!
progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: progres »

hahah ale jaja sie uśmiałem, popraw se to pismo bo przeczysz sam sobie :ok:
Jako mieszkańcy Jasła chcielibyśmy apelować do burmistrza naszego miasta by mocno zastanowił się i przemyślał czy warto dofinansowywać klub sportowy „JKS Czarni”.
Sport jak najbardziej jest także ważny i trzeba inwestować w dzieci i młodzież więc proponujemy pieniądze te przeznaczyć na sekcje juniorów, trampkarzy,
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: wieśniak »

progres pisze:hahah ale jaja sie uśmiałem, popraw se to pismo bo przeczysz sam sobie :ok:
Jako mieszkańcy Jasła chcielibyśmy apelować do burmistrza naszego miasta by mocno zastanowił się i przemyślał czy warto dofinansowywać klub sportowy „JKS Czarni”.
Sport jak najbardziej jest także ważny i trzeba inwestować w dzieci i młodzież więc proponujemy pieniądze te przeznaczyć na sekcje juniorów, trampkarzy,
Na meczach "szustki" chyba nikt nie widział wandali i kiboli-głupoli :hyhy:
Dla mnie idioci bijący się na stadionach ,czy poza nimi są tacy sami-tyle tylko ,że jak idę na mecz to chcę widzieć mecz ,a nie biegających bezmuzgów z cegłówkami .Poza stadionem to mam na to wy.... niech się mordują ,ich sprawa ,ale po co czepiają się jakiegoś zespołu ?Po co im zespół jest potrzebny w mordobiciu ?Niech się tłuką miasto na miasto,wieś na wieś ,a zespołom dali by spokój ,bo psują reputację :hyhy:
makrela88
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 8 września 2012, 09:20

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: makrela88 »

Popieram zaorac stadion i bedzie spokoj...a tych łysoli do kamieniołomow i tez bedzie spokoj w Jasle.
progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: progres »

wyskrobałeś to na publicznym forum tylko i wyłącznie po to żeby prowokować, temat do zamknięcia a jak chcesz to idź se z tym do urzędasów a nie na forum
treneiro99
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 18 marca 2011, 22:21

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: treneiro99 »

[quote="progres"]wyskrobałeś to na publicznym forum tylko i wyłącznie po to żeby prowokować, temat do zamknięcia a jak chcesz to idź se z tym do urzędasów a nie na forum[/qu
Czyż by prawda zacżeła boleć? :hyhy:
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: greg@@ »

makrela88 pisze:Popieram zaorac stadion i bedzie spokoj...
zaorać i posadzić kukurydze będzie większy pożytek :super:
progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: progres »

jak już posadzą tą kukurydzę to z kim ją będziesz zbierał?z rodzicami? poprosisz dziadków? kiedy resztka tej młodzieży wybędzie z tego miasta zabierając im możliwość gry w piłkę,bez odbioru, nie potrzebnie się dałem sprowokować
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: greg@@ »

progres pisze: kiedy resztka tej młodzieży wybędzie z tego miasta zabierając im możliwość gry w piłkę,
Mam orlik pod nosem który wybudowali dla młodzieży tylko ta młodzież siedzi na ławkach z piwem w ręku a po orliku biegają panowie z brzuszkami :rotfl: tak ta młodzież interesuje się grą w piłkę
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: lato »

Do użytkownika mieszkańcyjasła,w jaki sposób moglibyśmy się spotkać abym mógł jako mieszkaniec Jasła podpisać się pod ta wspaniałą inicjatywą?
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: greg@@ »

lato pisze:Do użytkownika mieszkańcyjasła,w jaki sposób moglibyśmy się spotkać abym mógł jako mieszkaniec Jasła podpisać się pod ta wspaniałą inicjatywą?
lato wystarczy że poparłeś tą inicjatywę na forum :padam: fajnie że dołączyłeś do "mieszkańcówjasła"
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: kuba1975 »

temat do zamkniecia :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem:
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: APEL DO BURMISTRZA JASŁA W SPRAWIE JKS CZARNI

Post autor: buła »

mieszkancyjasla pisze:mieszkańcy Jasła.

podpisz się z imienia i nazwiska , ew. pseudonimem, a nie jako ogół społeczeństwa. ja mieszkańcem Jasła jestem i twój apel mam w 4 literach :D
ODPOWIEDZ