U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Wydarzenia i komentarze z Jasła
gvlady
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 24 sierpnia 2012, 17:01

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: gvlady »

Ha ha no z tymi kelnerkami to napewno można im wiele zarzucić. Profesjonalizm średni.
Konrad Walczak
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 09:12

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Konrad Walczak »

Słyszałem, że "u Schabińskiej" będzie w TVNie w niedzielę w Dzień Dobry TVN.
nomad
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 28 maja 2013, 21:01

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: nomad »

Na Jaslonecie o tym piszą
rogulskaona
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 24 października 2013, 09:35

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: rogulskaona »

W realu najmniej warta uwagi restauracja w Jaśle.Dużo autoreklamy (z ołtarzykiem pani Gessler na zewnątrz).
Jednak gdyby pani Gessler przyjechała dzisiaj naprawdę niezapowiedziana przekonała by się jaka rewolucja się dokonała.Bo przecież każdy wie ,ze program na tvn
to show i nie można wszystkiego brać dosłownie i że jej przyjazd na sprawdzenie jest zapowiedziany.A na dzień dzisiejszy najważniejsza rzecz restauracji,czyli jedzenie i obsługa jest tam wciąż najgorsze w mieśćie.
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: makatka »

Jak Państwo Schabińscy byli w DDTVN ostatnio to chwalili się ilością gości i tym jaka to udana rewolucja, tak się składa że często tamtędy jeżdżę i czy sobota wieczór czy niedziela to tam są puste stoliki, zero ruchu.
luk8
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 14 września 2011, 13:35

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: luk8 »

Byłem ok. miesiąc temu, w czwartek około 19 - faktycznie pustki, 1 albo 2 stoliki zajęte. Ostatni raz - w niedziele popołudniu, jakieś 2 tygodnie temu, trzeba było czekać na wolny stolik. Spróbowaliśmy nowe menu - kaczka rewelacja - nie jestem fanem, ale spróbowałem i chyba lepszej nie jadłem. Na minus ceny, trochę drogo jak na jasielskie realia, więc nie często sobie pozwolę na niedzielny obiad u nich.
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: julia1978 »

Byłam zaraz po rewolucji i jedzenie było super. ponownie skusiłam się gdzieś końcem wakacji i od tego czasu tam nie zaglądam, Po prostu tragedia. W gołąbkach miałam drobno pokrojony pieczony schab, który prawdopodobnie ktoś zostawił na talerzu + przypalona kapusta i kwaśnawe grzyby. Fuj :dobani: :dobani:
Osoba, z którą byłam dostała równie paskudną michę pierogów, pływającą w wodo- maśle. Totalna porażka, po rewolucji wszystko wróciło do czasu sprzed, a zapowiadało się takie fajne jedzonko.. Więcej tam nie byłam i nie polecam.
hipka4
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 listopada 2013, 22:44

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: hipka4 »

Co tydzień oglądam M.Gessler w TVN. Dzisiaj była w Tychach. A przecież ja jestem z Jasła, chociaż od kilku lat tam nie mieszkam, ale raz na jakiś czas bywam...
Przejrzałam w necie i nie mogę uwierzyć, że w moim cudownym i kochanym mieście jest restauracja, która zmieniła nazwę z Perły na U Schabińskiej, która kojarzy mi się extra ze względu na miło brzmiące nazwisko. Dzięki temu przejrzałam sobie filmik z odwiedzin i rewolucji Magdy Gessler ( z pewnością jest to sprawa trudna dla właściecieli, a dla oglądających i dla odwiedzających urocza). Jak to możliwe by lokal mógł tak zachwycać. Mam nadzieję, że kolejnym razem jak tylko pojawię się w Jaśle uda mi się skosztować gołąbków i innych dań rekomendowanych przez M.Gessler.
Pozdrawiam i życzę tylko sukcesów :hurra: :hurra: :hurra:
Niech Jasło będzie Perłą Podkarpacia,
bo i jest :hurra:
Pozdrawiam
i liczę na pełne forum fanów dla tak miłych, uśmiechniętych restauratorów !!!Jaślanie trzymajcie z naszymi :) ;) :P
Nigdzie w Polsce lepiej nie zjecie :szok:
Beata.
joasiek
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 19 września 2012, 19:35

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: joasiek »

Bylismy z mezem i corka dwa razy na niedzielny obiad wiekszosc stolikow zajeta i co chwile wchodzil ktos wchodzil Maz zamowil pstraga pieczonego , ja kaczke z zurawina i jablkami Troche zaryzykowalam bo niezbyt lubie polaczenie miesa z owocami ale naprawde bylam bardzo mile zaskoczona Pieknie podane i bardzo smaczne Dlatego tez za jakis czas skusilismy sie po raz drugi i znow zafunowalismy sobie obiad Nisetety tym razem bylismy bardzo rozczarowani kaczka byle jak podana jakbyktos nawalil na talerz nie zastanawiajac sie nad tym w ogole i smak tez juz nie ten sam :( wiec tak naprawde nie wiem od czego to zalezy ale pewnie wiecej tam sie nie wybiore
luka29.82
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 12 kwietnia 2013, 19:23

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: luka29.82 »

właśćiciel lokalu pewnie nawet niewie ile trzeba się napracować żeby sie czegoś dorobić.
Anna Wal
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 09:15

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Anna Wal »

joasiek pisze:Bylismy z mezem i corka dwa razy na niedzielny obiad wiekszosc stolikow zajeta i co chwile wchodzil ktos wchodzil Maz zamowil pstraga pieczonego , ja kaczke z zurawina i jablkami Troche zaryzykowalam bo niezbyt lubie polaczenie miesa z owocami ale naprawde bylam bardzo mile zaskoczona Pieknie podane i bardzo smaczne Dlatego tez za jakis czas skusilismy sie po raz drugi i znow zafunowalismy sobie obiad Nisetety tym razem bylismy bardzo rozczarowani kaczka byle jak podana jakbyktos nawalil na talerz nie zastanawiajac sie nad tym w ogole i smak tez juz nie ten sam :( wiec tak naprawde nie wiem od czego to zalezy ale pewnie wiecej tam sie nie wybiore
Każdy kto był w tej restauracji i zamawiał kaczkę z żurawiną wie doskonale, że podawana jest na DREWNIANEJ DESCE! Pisząc o TALERZACH w cytowanym poście mam wrażenie, że jest to tekst jakiejś konkurencyjnej restauracji. I jeszcze jedna tylko uwaga do twórcy powyższego postu: poznaj przeciwnika a dopiero później oceniaj i zabieraj się za pisanie.
jankow05
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 222
Rejestracja: 17 maja 2013, 16:48

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: jankow05 »

Ja mam wrażenie, że właściciele kompletnie nie znają się na sztuce kulinarnej...Moim zdaniem, dobra restauracja będzie dobrą wtedy, kiedy osoba odpowiedzialna za gotowanie (czy to właściciel czy szef kuchni) ma pasję i wiedzę o tym... A w tej restauracji podaje się miskę pierogów pływających w wodzie z masłem (lub margaryną), widać, że świeżo rozmrożone (porażka)... Poza tym drewniane miski, mega niehigieniczne. Brakuje dobrego managera i szefa kuchni (bo rozumiem, że właściciele nie muszą się znać ani na prowadzeniu restauracji ani na gotowaniu). Rewolucja niewiele dała niestety. O wnętrzu się nie wypowiadam, bo to rzecz gustu, ale za te pieniądze, jakimi dysponowali inwestorzy, można by zrobić naprawdę piękny lokal!
Miszu
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 marca 2013, 12:32

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Miszu »

Bardzo lubię czytać to forum. Drugi raz zabieram tutaj głos. "U Schabińskiej" po rewolucjach byłem już kilkanaście razy z żoną i ze znajomymi. Próbowałem na początku kilka dań. Jak podali mi tam schabowego z kością, ziemniakami i kapustą to poczułem co to znaczy dobrze zjeść. Co by ktoś nie mówił nie spotkałem się nigdy z tak pysznym daniem i tylko po to tam wracam. Mam nadzieję, iż mojej potrawy nie popsują.
joasiek
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 19 września 2012, 19:35

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: joasiek »

Do anna wal
Nie jest to niestety tekst zadnej innej konkurencyjnej restauracji ale zwyczajnej kobiety ktora wybrala sie tam z rodzina a teraz wyrazila swoja opinie zreszta od tego chyba to forum jest A ze na talerzach - zwykle przejezyczenie
ArBuZzZ
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 10 stycznia 2009, 16:25

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: ArBuZzZ »

potrzebuje informacji związanych z oferta promocyjna na wesela w 2014roku..
korzysta ktoś z tej promocji bądź orientował się na jakiej zasadzie ona działa?? co mieści się w promocyjnej cenie 99zl za osobę??
proszę o opinie osoby które korzystały z usług restauracji...jak organizacja.. jakie jedzenie... bardzo proszę o szybka odpowiedz pilna sprawa
podrawiam
ODPOWIEDZ