U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: JURT »

Miszu pisze:... Ludzie dostają pracę, biorą pensje i to powinno być ważnym czynnikiem...
Ile godzin przepracowałeś u tych ludzi, jakie brałeś pensje??? Jak nie "pracowałeś" i nie brałeś od nich "pensji" to może się nie wypowiadaj :cisza: . Lepiej skończ swój komentarz na ocenie walorów smakowych, estetycznych, wizualnych itd. owej restauracji.
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: _WHISKEY_ »

Piszecie opinie to i ja się podzielę, tyle, ze popartą zdjęciami.
Odwiedziłem ten lokal w weekend, zaprosiłem znajomych, którzy przyjechali do mnie "z Polski" w odwiedziny na feryjny pobyt.

Najgorsze żarcie (nie jedzenie bo to było żarcie, jakiego psu bym nie rzucił), jakie kiedykolwiek jadłem w Jaśle, bez smaku, deka przyprawy w nim nie było, ociekające olejem pierogi i stek, który zamówiłem, pierwszy kęs wylądował momentalnie w serwetce bo mi to coś w gębie urosło, na resztę już odwagi nie miałem bo ani smaku, ani wyglądu, syf kiła i mogiła. Stary, śmierdzący olej, na którym usmażone było mięso i cuchnące fryty, równie apetyczne jak pozostała część żarcia.
Żona jadła zimny barszcz, znajomi mieli na tyle taktu, że nie skomentowali zup.
Po "obiadku" ze wstydu przepraszałem znajomych za to, że ich w tak "zacne" miejsce zawlokłem i wstydziłem się za państwo Schabińskich, choć wstydzić powinni się oni.
Pewnie są zadowoleni bo kasa się zgodziła, ale ostatni raz, więcej "momentów" nie będzie.
Cały rachunek wyniósł mnie 225 zł. Czuję się, że ktoś mnie zwyczajnie wyruu..., a tego nie lubię, dlatego dzielę wrażeniami z mojego pobytu w tym wątpliwej jakości przybytku.

Nie pomogą telewizje, Gesslery, ani nawet modlitwa do Pana Boga, jeżeli po ludzku nie zaczniecie szanować klientów i zatrudniać kompetentnych ludzi do pracy.
Obsługa kelnerska OK.

"Pierożki":
Obrazek

I gwóźdź programu, stek za 42 zł:
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Żegnam, powrotu nie będzie, choćby wam papież dał rekomendację, nawet ten Świętej Pamięci...

Ps. widzę, że coś się zdjęcia porozłaziły, chyba za duże choć z telefonu, w razie czego mogę wrzucić w pełnym kadrze, widok równie imponujący, wypada tylko smacznego życzyć na te tłuste żółte żyły.
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: _WHISKEY_ »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: rkoh »

podobno najpierw jemy oczami, niestety nie ma tu czego jeść, a pierogi jak na moje oko wyglądają na rozgotowane ;)
w ogóle fajny pomysł ze zdjęciami, może jak się zacznie wrzucać to co serwuje nam jasielska gastronomia, to coś się w niej ruszy :D
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: Tur »

Ale "apetyczne" :wsciekly: masz racje nie pomoże nic :krzeslem:tam klient się nie liczy tylko kasa 225 złotych takie badziewo. DRAMAT !!!!
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: makatka »

Pierogi nie są rozgotowane tylko mrożone i to widać na pierwszy rzut oka, bo robi się z nich wtedy taka papka jak na zdjęciu wyżej. Ogólnie masakra, ja bym tego nie zjadła tylko zwróciła i wyszła bez płacenia. Aaaaa Ty to wyślij Gesslerowej, niech widzi co promuje :rotfl:
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: viktoria11 »

No żarcie przednie pierogi posklejane taka mamałyga.......ja byłam raz z mężem i dzieckiem spróbować tych rewolucji po rewolucjach w tamtym tyg. i powiem NIGDY WIĘCEJ!!! szkoda że zdj.nie zrobiłam wolałabym już pierogi z elitte za 5,50 a tu za rachunek zapłaciłam 100 zł i wróciłam głodna do domu już nie wspomne że czekaliśmy 45 min!!!!! ja miałam słynne gołąbki ziemniaczane (jeden do zjedzenia ale dwie takie mamałygi zamulą jak fix!) mąż kaczkę z jabłkami i frytkami kaczki to nie przypominało koszt dania 37 zł a może z 6 malutki ( rozłożone szeroko na desce )twardych przypalonych kawałków (przy przyrządzaniu kaczki co chwila włączał się alarm pożarowy kelner mówil że tak jest przy kaczce że się włącza hm........ już wiem dlaczego) jedynie jabłka były dobre......... córce zamówiłam łososia to zjadła tylko ziemniaki z całego dania. łosoś twardy i suchy jak wiór!! MASAKRA !!! podzielcie się opiniami może kiedyś ktoś zjadł tam coś dobrego i wartego ceny........
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18414
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: dragoness »

U Schabińskich byłam jedynie na imprezie zamkniętej, wtedy jedzenie było bez zarzutu. Natomiast pustki w restauracji w niedzielny wieczór (nie było ANI JEDNEGO klienta) muszą o czymś świadczyć.
totto
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 2 stycznia 2015, 18:22

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: totto »

Jaki pan taki kram . Kto zna właściciela wie co to znaczy . Widziałem reklamę pierogów , 12 rodzajów mrożonych....Smacznego wszystkim życzę , szef podobno zjadł 90 sztuk :)))
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: czeszka »

totto pisze:Jaki pan taki kram . Kto zna właściciela wie co to znaczy . Widziałem reklamę pierogów , 12 rodzajów mrożonych....Smacznego wszystkim życzę , szef podobno zjadł 90 sztuk :)))
kiedyś tez napisane tutaj były słowa-jaki pan taki kram i że akurat nie w 100% ale w 10000% tutaj ma to całkowite potwierdzenie............
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: JURT »

No dania palce lizać :wstyd: (lepiej palce oblizać niż to coś zjeść) :D . Geslerowej na pewno by smakowało :rotfl: . Choć przyznam szczerze że po tych osobach niczego lepszego się nie spodziewałem. "Kręcić śrubę" pracownikom i możliwie najniższa jakość a jak największy zysk, podejrzewam że tak jest we wszystkich "placówkach" tychże właścicieli.
dreamtheater
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 14 listopada 2009, 21:48

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: dreamtheater »

Zdjęcie z telefonu, a zbliżenie jak z makro :P
Zobaczcie na strukturę tego mięcha, tam jest wiecej tłuszczu jak mięcha.
Nie jem dzisiaj już nic, a na pewno nie mięso, chyba w wegetarianizm polecę. :wstyd:
Ostatnio zmieniony 11 lutego 2015, 21:36 przez dreamtheater, łącznie zmieniany 1 raz.
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: kociamberek »

wyślij te zdjęcia Magdzi niech wie co promuje a może zajedzie niezapowiedziana
Awatar użytkownika
awesome
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 14 marca 2013, 11:26

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: awesome »

Zajedzie i znowu będzie się czepiać, że wystrój nie ten :D
mitoyshi
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 17 sierpnia 2014, 11:56

Re: U Schabińskiej dawna restauracja Perła

Post autor: mitoyshi »

Raz chłopaczek co miał tam praktytki wrzucił na fb zdjęcia jak pięknie wygląda u nich kuchnia. Później miał przez to przesrane :oczami:
ODPOWIEDZ