Wielkie TESCO w nowej części Galerii Jasło

Wydarzenia i komentarze z Jasła

Moderatorzy: hanka, paul_proteus

ŚmIaŁeK
Guru
Guru

Re: Wielkie TESCO w nowej części Galerii Jasło

Post autor: ŚmIaŁeK » 26 marca 2013, 15:01

:rotfl: A ja słyszalem ze w jasle mają tranwaje jeździć haha :rotfl:
To Tesco potrzebne jak ..... :wsciekly:

semekkk
Bywalec
Bywalec

Post autor: semekkk » 26 marca 2013, 15:51

a nie przypadkiem metro ? :P

Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Kudłaty » 26 marca 2013, 15:54

niunia2 pisze:Tesco zawsze sie przyda,sa rozne promocje fajne,zamiast jechac do Rzeszowa,Jedziemy do jasla :) jest roznica 30 km :P
No jak do Rzeszowa jest 30 km to ja nawet nie bd się wypowiadał

PL_
Ekspert
Ekspert

Post autor: PL_ » 26 marca 2013, 16:05

Kudłaty pisze:
niunia2 pisze:Tesco zawsze sie przyda,sa rozne promocje fajne,zamiast jechac do Rzeszowa,Jedziemy do jasla :) jest roznica 30 km :P
Czytanie nie boli, ktoś pisząc to jest z np okolic Frysztaka i ma 47 do Rzeszowa i 17 do jasła? (różnica 30km..)bo ja tam nie widzę żeby pisało Jasło - Rzeszów 30km

Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Kudłaty » 26 marca 2013, 16:51

I pewnie z Frysztaka bd jezdził do Jasła do tesco które bd jak każdy mały sklep

Awatar użytkownika
landri101
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: landri101 » 26 marca 2013, 21:48

będzie takie tesco jak w Galerii Pruchnickiej w Jarosławiu, tesco express, pożal się Pani Boże ;)

CYNGIEL
VIP
VIP

Post autor: CYNGIEL » 26 marca 2013, 22:03

Jakie będzie to będzie,zawsze jakaś konkurencja. :niepewny:

Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Czoper » 26 marca 2013, 23:02

PL_ pisze:
Kudłaty pisze:
Czytanie nie boli, ktoś pisząc to jest z np okolic Frysztaka i ma 47 do Rzeszowa i 17 do jasła? (różnica 30km..)bo ja tam nie widzę żeby pisało Jasło - Rzeszów 30km
Przecież jest Tesco w Strzyżowie, co za bzdury piszecie o Rzeszowie.

Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP

Post autor: serjtankian » 31 marca 2013, 20:31

Z tego co wiem dokumenty o rozbudowę Galerii zostały złożone w Urzędzie Miasta. I to rozbudowa nie jakaś mała bo planowane jest powiększenie o 8 200 m2.
http://axiimmo.com/galeria-jaslo/

W takim wypadku moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłby parking podziemny pod nowym skrzydłem Galerii.

A Comercial Centre rzeczywiście miało powstać, ale nie wiem co tam się podziało. Data rozpoczęcia budowy była co chwilę przesuwana, a teraz już jej w ogóle nie ma.
http://www.kompasinwestycji.pl/commercial-centre-1758
Wolę żeby tamte tereny zostały uzbrojone i przeznaczone pod inne inwestycje.

modelka12
Początkujący
Początkujący

Post autor: modelka12 » 31 marca 2013, 22:46

no to jest pytanie- czy będzie tesco- a może by tak zapytać wszystkich czy nie mają zamiaru jakiejs fabryki otworzyc, bo taka jest prawada że kolejny sklep jest niepotrzebny, ludzie nie mają pracy , nie mają za co kupowac. wiem wiem konkurencja klient skorzysta itp. tesco to bardzo drogi sklep , zresztą na pewno byłoby to tesco expres lub coś w tym rodzaju -porażka. poza tym ulica Jana Pawła jest juz tak napikowana, że tam tylko brakuje jeszcze jednego sklepu.

stokrotka:)
Początkujący
Początkujący

Post autor: stokrotka:) » 31 marca 2013, 23:04

Wątpie głęboko, że w Jaśle w rejonie ul.Jana Pawła czy Piotra Skargi wybudują, czyt. otworzą TESCO. Po pierwsze to brak miejsc parkingowych jest ich zbyt mało, gdyby jeszcze na obecnym parkingu w rejonie "zakupieri" mieli otworzyć tesco. Jestem jak najbardziej za bo wiadomo konkurencja ale jeśli ceny będą takie jak w rzeszowie to możecie mówić że w TESCO są promocję ale tak naprawdę są promocje na 3 rzeczy za to kolejnych 16 kupiję się drożej o ok. 13-24% niż w Jaśle. Jakoś w Strzyżowie też tłumów nie widzę.

Jak dla mnie Jasło umarło...brak zakładów które robią zysk z produkcji a nasza władza tzn.jasielska myśli że usługi pociągną Jasło w górę i dadzą wpływy i miejsca pracy a Zapytajcie się ludzi PRACUJĄCYCH W sklepach, galeriach ile z nich ma umowę na czas nieokreślony i zarabia netto więcej niż 1300...tyle w temacie. Naciskajcie władzę żeby tworzyła miejsca pracy, ale żeby też w Jaśle istniały firmy słynące z produkcji a nie z usług! naraka pozdr dla studentów;)

piotrek
VIP
VIP

Post autor: piotrek » 1 kwietnia 2013, 07:14

Cytuję:
Statystyczny Polak wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu żarcia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino, wraca do domu. Gotuje obiad na rosyjskim gazie. Na koniec siada na włoskiej kanapie i... szuka pracy w polskiej gazecie wydawanej przez niemiecki koncern mediowy - Znowu nie ma nic dla mnie! I zastanawia się, dlaczego w Polsce nie ma pracy?

mati85061
Guru
Guru

Post autor: mati85061 » 1 kwietnia 2013, 08:38

piotrek pisze:Cytuję:
Statystyczny Polak wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu żarcia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino, wraca do domu. Gotuje obiad na rosyjskim gazie. Na koniec siada na włoskiej kanapie i... szuka pracy w polskiej gazecie wydawanej przez niemiecki koncern mediowy - Znowu nie ma nic dla mnie! I zastanawia się, dlaczego w Polsce nie ma pracy?

lepiej tego nie mogłes ując trafne w 1000 % :)

Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP

Post autor: zielony87 » 1 kwietnia 2013, 10:34

Stokrotka pisze:Jak dla mnie Jasło umarło...brak zakładów które robią zysk z produkcji a nasza władza tzn.jasielska myśli że usługi pociągną Jasło w górę i dadzą wpływy i miejsca pracy a Zapytajcie się ludzi PRACUJĄCYCH W sklepach, galeriach ile z nich ma umowę na czas nieokreślony i zarabia netto więcej niż 1300...tyle w temacie. Naciskajcie władzę żeby tworzyła miejsca pracy, ale żeby też w Jaśle istniały firmy słynące z produkcji a nie z usług! naraka pozdr dla studentów;)
No dokładnie Stokrotka.Z tym,że taka uwaga: Nie muszą być "słynące",mają po prostu być na tyle duże by potrzebowały z 30-50 inżynierów,gdzieś tyle biurowych i z 800-1000 fizycznych na dobry początek.I żeby potrzebowały tych ludzi na normalną umowę,bez jakiejś niepełnosprawności jak to jest w Nowym Stylu.

A co do Tesco w Galerii - w Jaśle jest i tak dość sklepów, tylko ludzi którzy mają pieniądze by tu kupować jest coraz mniej.

slawek8422
Obyty
Obyty

Post autor: slawek8422 » 1 kwietnia 2013, 11:37

Jak ma być to TESCO pokroju tego w Jedliczu to po co? Bardzo małe, promocji z prawdziwego Tesco brak - taki trochę większy sklep z koszykami...Kolejny niby duży sklep z Bóg wie czym...

ODPOWIEDZ