Afera w jasielskiej policji

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Afera w jasielskiej policji

Post autor: Charlie_P »

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /130409574

Kolejny raz widzimy kto pracuje w jasielskiej policji, nie dość że bandyci, bo tak się mówi na ludzi którzy kogoś pobiją, a trzech funkcjonariuszy to właśnie zrobiło, to jeszcze kłamcy i krętacze. Ludzie którzy mają strzec prawa tak rażąco je łamią... przydałaby się rewolucja w jasielskiej policji, a wraz z nową komendą przydałaby się też wymiana całej kadry.
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: Afera w jasielskiej policji

Post autor: Kudłaty »

a wie może ktoś który to policjant?

hehe wystarczy iść na komendę i zadać kilka trudnych pytań i chłopy nie wiedzą co mówić w okienku.Kolega raz wypytywał się coś i 3 razy okno zostało zamknięte przed nosem.

Cwaniactwo i bezkarność w tym jaśle

Jeszcze chwile i policjant Bd mógł poszczelić kogoś na ulicy
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Afera w jasielskiej policji

Post autor: Charlie_P »

To trzech oskarżonych o pobicie. Krzysztof B., Damian Cz., Daniel J, nadal pracują w policji.
Załączniki
fot. Ewa Wawro
fot. Ewa Wawro
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: Afera w jasielskiej policji

Post autor: Grunwald »

Rączka rączke nie umyła do końca ... haha oczywiście że pracują nadal i nikt nic z tego nie robi .. sorki robia nową komende dla nich... żal... w przeciągu ostatnich 5 lat to jest już pokazanie dna jasielskiej milicji nie wiem jak komenda Wojewódzka może przymykac na to nadal oko przecież juz dawno powinni rozwiązac tą komende... Sądze że gdyby prokuratura i CBA zajeły sie ta komendą tak 70 % spraw pewnie by ujrzało nowe zagmatwane wątki .
Hackenbush
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 1 kwietnia 2012, 20:57

Re: Afera w jasielskiej policji

Post autor: Hackenbush »

Skoro cały czas pracują i są funkcjonariuszami publicznymi to pokazać te inteligentne facjaty, a nie zakrywać.
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Afera w jasielskiej policji

Post autor: Jocke »

piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Afera w jasielskiej policji

Post autor: piotrek »

Awatar użytkownika
COCONUT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 246
Rejestracja: 20 kwietnia 2010, 09:10

Re: Afera w jasielskiej policji

Post autor: COCONUT »

co sie dziwic jak zostac krawęznikiem to jedyna stała i jako taka płatna robota w tym [...] miescie... to ci co maja znajomosci a nie maja mozliwosci wyjechac za granice ida do policji albo strazy miejskiej....
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Afera w jasielskiej policji

Post autor: nitro »

COCONUT pisze:co sie dziwic jak zostac krawęznikiem to jedyna stała i jako taka płatna robota w tym [...] miescie... to ci co maja znajomosci a nie maja mozliwosci wyjechac za granice ida do policji albo strazy miejskiej....
G...no prawda :P Mają szkodzić komuś, bo to jedyna dla nich praca? Kogo to interesuję? Mogą wypasać bydło jak się nie nadają do "służby".
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Afera w jasielskiej policji

Post autor: Jocke »

a na nową okmende wydaje się ponad 32 mln złotych...paranoja
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: Afera w jasielskiej policji

Post autor: Kudłaty »

hehe ten pan na zdjęciu po prawej stronie to jechał dzisiaj oplem kremowym i myślałem ze wzrokiem to mnie zje
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Afera w jasielskiej policji

Post autor: Jocke »

no dokladnie, wożą się złotą/beżową astrą na rejestracjach RP.
cup
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 24 września 2012, 11:39

Re: Afera w jasielskiej policji

Post autor: cup »

taaak,pan Damian jakiś miesiąc temu zatrzymał mnie do kontroli. milutki,uprzejmy,hmm.. ale dziwi mnie,że cały czas pracują...
kazekjanka
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 7 maja 2011, 18:34

Re: Afera w jasielskiej policji

Post autor: kazekjanka »

a policjant pan krzysztof .B pewnie wruci do starej swojej pracy czyli rozwożenie pizzy bo tak zarabiał na chleb. ale jest jeden problem bo baru pod armatą juz nie ma i tego trabanta białego tez nie ma . myslał że jest panem i władcą bo pracuje w policji a tu miarka sie przebrała bo to nie pierwsza taka akcja jego .
kazekjanka
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 7 maja 2011, 18:34

Re: Afera w jasielskiej policji

Post autor: kazekjanka »

Kudłaty pisze:hehe ten pan na zdjęciu po prawej stronie to jechał dzisiaj oplem kremowym i myślałem ze wzrokiem to mnie zje
dokładnie ja go tez widziałem dzisiaj w tym złotym oplu . wstyd i hańba żeby funkcjonariusz publiczny wobec którego prowadzone jest postępowanie karne dalej pracował . teraz czekac kto sie mu znów nawinie i dostanie za to że żyje
ODPOWIEDZ