zakaz handlu w niedziele ??

Wydarzenia i komentarze z Jasła
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: zakaz handlu w niedziele ??

Post autor: mała111 »

Czysta głupotę to widzę w momencie gdy czytam twoje wypociny sun tzu w pełnej okazałości :rotfl: myslę że nadmiar płynnej wydzieliny uderzył ci na mózg o ile go wogóle posiadasz :hyhy:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: zakaz handlu w niedziele ??

Post autor: Sun Tzu »

uderzył ci na mózg o ile go wogóle posiadasz
Po co robisz takie śmieszne założenia? Nie wygodniej byłoby ci uznać, że mózgu nie posiadam?
nadmiar płynnej wydzieliny
Hm... Sprecyzujesz?
myslę
Ten żarcik ci się udał :D
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: zakaz handlu w niedziele ??

Post autor: mała111 »

Sun Tzu pisze: Po co robisz takie śmieszne założenia? Nie wygodniej byłoby ci uznać, że mózgu nie posiadam?
dlaczego miałabym zakładac że go nie posiadasz?? :chytry:
Sun Tzu pisze:Hm... Sprecyzujesz?
gdybyś był kobietą pomyśłałabym że to zespół napięcia przedmiesiączkowego :P a tak to nie pozostaje nic innego :hyhy:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: zakaz handlu w niedziele ??

Post autor: Sun Tzu »

gdybyś był kobietą pomyśłałabym że to zespół napięcia przedmiesiączkowego
To ty już jesteś w tym okresie życia, że takie przypadłości cię dotykają? Po intelektualnej głębi twoich postów sądząc, nigdy bym cię o to nie podejrzewał...
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: zakaz handlu w niedziele ??

Post autor: mała111 »

Sun Tzu pisze: To ty już jesteś w tym okresie życia, że takie przypadłości cię dotykają? Po intelektualnej głębi twoich postów sądząc, nigdy bym cię o to nie podejrzewał...
Czy twoje ataki ad personam mają podłoże jakis zaburzeń emocjonalnych :chytry: a może to starokawalerstwo sie daje we znaki?? hm?? :hyhy:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: zakaz handlu w niedziele ??

Post autor: Sun Tzu »

Czy twoje ataki ad personam mają podłoże jakis zaburzeń emocjonalnych
Yyyy... Zwyczajna alergia na, powiedzmy, intelektualistki twego pokroju...
cup
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 24 września 2012, 11:39

Re: zakaz handlu w niedziele ??

Post autor: cup »

antykieckowy pisze:
cup pisze:zakazowi handlu mówię nie! są ludzie którzy pracują łącznie z sobotami i co, kiedy człowiek ma się wybrać na zakupy,czy spożywcze czy odzieżowe,jakiekolwiek? niestety nie narzekam na nadmiar wolnego czasu. Po pracy w tyg. też ma człowiek obowiązki- dom,dziecko itp.
Wprowadźmy zatem zakaz handlu przez cały tydzień bo "ludzie mają obowiązki w domu".
a co ja napisałam? że przecież jestem przeciwna zakazowi handlu w niedziele: napiszę jaśniej,żebyś zrozumial- jestem za tym,aby sklepy w niedzielę byly otwarte. Wszystko jasne? podałam następnie powód dla którego ja osobiście ten pomysł z zamkniętymi sklepami uważam za zły. :) pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: zakaz handlu w niedziele ??

Post autor: dragoness »

Dyskutujemy nad czymś, co jest jedynie kiełbasą wyborczą, obrażamy się wzajemnie. A władzuchna się cieszy... I podrzuca kolejne temaciki, żeby ciemny lud miał się czym zająć.
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: zakaz handlu w niedziele ??

Post autor: mała111 »

Sun Tzu pisze:Yyyy... Zwyczajna alergia na, powiedzmy, intelektualistki twego pokroju...
Po to jest demokracja, by móc mówić - z małymi wyjątkami -co się chce...dąsanie się i tupanie nóżką jest bez sensu. Każdemu przykleisz etykietkę mało inteligentnego?? Gratuluję "bochaterstwa", jeśli tak. Gdybym uznała,że jakiś sun tzu jest w stanie obrazić mnie lub kogoś mi bliskiego i reagowała, to znaczyłoby że jestem na podobnym poziomie.Może rozwiniesz tę pasjonującą analizę mojej osobowości? Ciekawa jestem, co jeszcze wymyślisz tylko dlatego, że wyraziłam swoje zdanie..Prostackie to strasznie
ODPOWIEDZ