NOWY SKLEP Z CHEMIĄ Z NIEMIEC I NIE TYLKO

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

NOWY SKLEP Z CHEMIĄ Z NIEMIEC I NIE TYLKO

Post autor: Anek »

W przyszłym tygodniu będzie otwarcie nowego sklepu z chemią niemiecką i angielską oraz kosmetykami na ul. Sokoła 2 w dawnej księgarni językowej (niestety nie wiem dokadnie kiedy bo od znajomych to słyszałam) . z Tego co wiem ceny będą konkurencyjne. Sama się chętnie tam wybiorę gdyż nie raz znajomi mi taką chemię przywozili i byłam zadowolona cenowo porównywalne do Polskich produktów a połowę wydajniejsze i lepsze.
andrzej_ar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 251
Rejestracja: 7 października 2011, 20:41

Re: NOWY SKLEP Z CHEMIĄ Z NIEMIEC I NIE TYLKO

Post autor: andrzej_ar »

ciekawe jak rozwiążą sprawę z polskimi oznaczeniami produktów - o ile pamiętam na każdym produkcie sprzedawanym w PL muszą być polskie opisy itd itd. Sami będą tłumaczyć czy jak? Czy może są już hurtownie sprzedające taki towar i hurtowo załatwiające znakowanie?
maleoo
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 27 maja 2013, 22:47

Re: NOWY SKLEP Z CHEMIĄ Z NIEMIEC I NIE TYLKO

Post autor: maleoo »

U mnie również można kupić proszki z Niemiec i Belgii oraz inne rzeczy przydatne do prania. Od 13 lipca. Dodam, że proszki będą markowe i w 100% z rynku "zachodniego". A ceny będą adekwatne do jakości. Nie wierzę w proszki np. Ariel 8kg za 50 zł. Mam kontakty u producentów(!) niemieckich i nie jest to możliwe sprzedawać w tej cenie oryginalne koncentraty. Niemcy nie są tacy głupi by sprzedawać polakom proszki za pół ceny a sami by na tym nie zarobili...
maleoo
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 27 maja 2013, 22:47

Re: NOWY SKLEP Z CHEMIĄ Z NIEMIEC I NIE TYLKO

Post autor: maleoo »

Acha zapomniałem dodać. Proszki będą na ul. Floriańskiej 44 (obok dawnej "Perły") W sklepiku IKEIKA z asortymentem z IKEI.
Emily86
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 12 grudnia 2011, 11:36
Lokalizacja: Kraków/Jasło

Re: NOWY SKLEP Z CHEMIĄ Z NIEMIEC I NIE TYLKO

Post autor: Emily86 »

Ostatnio właśnie jak tam przechodziłam to widziałam, że wnosili towar-chemię właśnie. Pewnie też się wybiorę sprawdzić co tam będzie i jak z cenami :) A kiedy dokładnie otwierają?
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: NOWY SKLEP Z CHEMIĄ Z NIEMIEC I NIE TYLKO

Post autor: Anek »

Z tego co wiem każdy produkt ma Polski opis (naklejka z Polskim krótkim opisem ) Wiem że bezpośrednio z rynku niemieckiego z hurtowni niemieckich również 100% markowe (bo ten kolega jeździł jakiś czas do Niemiec i tam zdobył kontakty) nie jakieś podróby jakie sprzedają pod kościołami bo jak już ktoś wyżej pisał ceny takie nie są realne.
Pyska123
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 11 lipca 2013, 20:23

Re: NOWY SKLEP Z CHEMIĄ Z NIEMIEC I NIE TYLKO

Post autor: Pyska123 »

a nie potrzebuja tam jakies reklamy ? np roznoszenia ulotek ?
magusia
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 28 kwietnia 2012, 22:16

Re: NOWY SKLEP Z CHEMIĄ Z NIEMIEC I NIE TYLKO

Post autor: magusia »

Był ktoś w tym nowo otwartym sklepie warto się tam wybrać ? jakie kosmetyki mają do sprzedania w jakich cenach ?
mof87
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 13 października 2011, 22:10

Re: NOWY SKLEP Z CHEMIĄ Z NIEMIEC I NIE TYLKO

Post autor: mof87 »

Tak byłem mają fajne rzeczy np. z damskich c-thru około 15 zł mają chyba adidasa w kulce ale ceny nie pamiętam i wiem że mieli też coś z żeli pod prysznic chyba też c-thru i coś z męskich adidas str8 coś takiego chyba.
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: NOWY SKLEP Z CHEMIĄ Z NIEMIEC I NIE TYLKO

Post autor: Anek »

Niestety ale dokładnie tak jest miałam obydwa i niemiecki jest bez porównania lepszy. Daje się go też mniej niż normalnie proszków tych z Polski
maleoo
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 27 maja 2013, 22:47

Re: NOWY SKLEP Z CHEMIĄ Z NIEMIEC I NIE TYLKO

Post autor: maleoo »

...tylko że proszki typu Original, Onyx, Power Wash i inne są produkowane przez Polską firmę ZALCHEM... Czy też są wtedy Niemieckie? Ha?
mof87
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 13 października 2011, 22:10

Re: NOWY SKLEP Z CHEMIĄ Z NIEMIEC I NIE TYLKO

Post autor: mof87 »

maleoo pisze:...tylko że proszki typu Original, Onyx, Power Wash i inne są produkowane przez Polską firmę ZALCHEM... Czy też są wtedy Niemieckie? Ha?
Tak zgadza się tylko zapominamy tutaj o jednej kwestii w tym wszystkim czy te proszki których mowa można kupić w Polsce? Owszem Są robione przez Polskiego producenta, ale na rynek zachodni nawet kod kreskowy produktu wskazuje ich rynek docelowy, a także różnicę w składzie, stąd też właśnie różną się od Polskich. Nie jest też powiedziane że firmy które produkują w Polsce na rynek zachodni nie mają odgórnie narzuconego składu i ilości chemii na proszki które są produkowane na rynek niemiecki.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: NOWY SKLEP Z CHEMIĄ Z NIEMIEC I NIE TYLKO

Post autor: piotrek »

wiem że Benckiser z Nowego Dworu Mazowieckiego robi różne proszki na różne rynki sprzedaży (Niemcy, Anglia, Polska, Wschód), a są pod tą samą nazwą :)
Konia
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 13 marca 2013, 20:55

Re: NOWY SKLEP Z CHEMIĄ Z NIEMIEC I NIE TYLKO

Post autor: Konia »

Czy jest jeszcze ten sklep z rzeczami z IKEI?
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: NOWY SKLEP Z CHEMIĄ Z NIEMIEC I NIE TYLKO

Post autor: krolik »

Chyba koło tego baru z nalesnikami na Rejtana.
ODPOWIEDZ