Nowe światła na przejściach w Rynku

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Awatar użytkownika
PiOtreCk
Ekspert
Ekspert
Posty: 83
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 18:02
Lokalizacja: z podświadomości

Nowe światła na przejściach w Rynku

Post autor: PiOtreCk »

Czy ktoś może mi powiedzieć kto był taki "mądry" żeby wpaść na pomysł budowy dwóch sygnalizacji świetlnych na przejściach dla pieszych w centrum miasta? Przecież teraz przejazd przez miasto w godzinach szczytu będzie graniczył z cudem. Gratuluję "udanego" pomysłu!!! :cenzura:
szlapt
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 29 listopada 2006, 21:56
Lokalizacja: rzeszow

Re: Nowe światła na przejściach w Rynku

Post autor: szlapt »

Akurat wg mnie to bardzo dobry pomysł, bo chyba nigdzie się tak ludzie nie wpier..dalaja na pasy jak w Jasle, miejscowi kierowcy sa do tego przyzwyczajeni, a czesto mozna zauwazyc ostre hamowanie kierowcow na obcych blachach nie znajacych obyczajów tutejszej społecznosci.
byku89
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 262
Rejestracja: 11 kwietnia 2010, 21:08

Re: Nowe światła na przejściach w Rynku

Post autor: byku89 »

Ja bym proponował takie rozwiązanie- nikt by się nie pchał pod auta i nie blokował miasta ,a i przy starostwie też by się odkorkowało ;]
Załączniki
222.jpg
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: Nowe światła na przejściach w Rynku

Post autor: scand »

czyli 3x światła na odcinku 300 metrów...masakra...chyba tylko po to żeby miejscy wlepiali mandaty za przechodzenie na czerwonym.. :super:
Yaya
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 12 grudnia 2012, 14:11

Re: Nowe światła na przejściach w Rynku

Post autor: Yaya »

Zlikwidować deptak, od razu ruch w centrum miasta się usprawni. To byl idiotyczny pomysl, a teraz są tego konsekwecje i rzadzacy próbują jakoś znaleźć złoty środek, aby wybrnąć z sytuacji.
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Nowe światła na przejściach w Rynku

Post autor: krolik »

Z tego co pamietam to dawniej swiatla byly na rynku tu kolo samanty i bylo jakos dobrze.uwazam ze to dobry pomysl.
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Nowe światła na przejściach w Rynku

Post autor: Pemek94 »

Nie jest to głupie aczkolwiek te światła powinny być jakoś ze sobą zintegrowane i mam nadzieję, że będą bo w godzinach szczytu gdy są dość duże korki może być problem jeśli w jednym miejscu będzie zielone a w drugim czerwone, nic to nie da a korki tylko się powiększą. Wg mnie na tych dwóch przejściach też powinni zainstalować liczniki czasu bo to bardzo usprawnia ruch a nie jest to chyba duży wydatek.
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Nowe światła na przejściach w Rynku

Post autor: dyna »

Liczniki to zaj,,,,,,y pomysl
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Nowe światła na przejściach w Rynku

Post autor: piotrek »

jeżeli będą dobrze zsynchronizowane ze światłami poniżej to w porządku pomysł, czy ich budowa będzie kosztowała w podobnej wysokości jak fontanna kurowskiej?
paweł667
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 września 2013, 18:06

Re: Nowe światła na przejściach w Rynku

Post autor: paweł667 »

myślę że to będzie dobry pomysł, o ile oczywiście światła będą ze sobą zintegrowane
w obecnej sytuacji ludzie wchodzą na przejścia bez patrzenia, nie interesuje ich czy samochód jedzie szybko czy wolno, czy jest blisko czy daleko, stwarzają niebezpieczeństwo, mam nadzieje że to się zmieni,
pracuje jako kierowca, tygodniowo przejeżdżam około 2 tyś. km ale tak jak w jaśle ludzie chodzą po przejściach to jest rzadkością, oczywiście negatywną.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Admin
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 27 października 2013, 11:48

Re: Nowe światła na przejściach w Rynku

Post autor: Admin »

[...] to tam się bedą cały czas paliły światła czerwone masa ludzi tam przechodzi. Jeszcze dobrze nie wskoczy zielone to już bedą pstrykać w guzik = korki jak [...]!!!
kelizan33
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 11 marca 2014, 21:07

Re: Nowe światła na przejściach w Rynku

Post autor: kelizan33 »

Nie zachwycaja mnie one.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nowe światła na przejściach w Rynku

Post autor: dragoness »

kelizan33 pisze:Nie zachwycaja mnie one.
A mnie bardzo. Wreszcie można przejść i przejechać normalnie.
pemo
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 3 marca 2014, 16:08

Re: Nowe światła na przejściach w Rynku

Post autor: pemo »

rozkorkowało jasło faktycznie !
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Nowe światła na przejściach w Rynku

Post autor: avicularia »

Światła spoko :cwaniak: odliczanie sekundek i w ogóle niemal cywilizacja zawitała do dżasła :cool: Gorzej z mentalnością ludzi. Czerwone dla pieszych jak byk, ale paniusia musi wleźć na przejście i ch*j. Kierowca po hamulcach i jej stuka w głupi łeb, to jeszcze fochy robi. Może niektórzy nie dorośli do cywilizacji :dontgetit:
ODPOWIEDZ