pis-owskie Jasło

Wydarzenia i komentarze z Jasła
josephqq
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 20 sierpnia 2007, 13:37
Lokalizacja: Jasło

Re: pis-owskie Jasło

Post autor: josephqq »

Marsjann pisze:Bo widocznie ludzie mają takie preferencje wyborcze.
itd,itd...GŁOS Większości.
napisz coś od siebie,jak ci sie żyje w 4 RP?a większosc jak bedzie chciała to sie wypowie.Wyłożyłes jak na wiecu wuborczym.Nic tylko przyklasnąć;Oczywista,Oczywistosć! :P
copywriter
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 3 sierpnia 2007, 17:45
Lokalizacja: Jasło

Re: pis-owskie Jasło

Post autor: copywriter »

CIekawe jak będzie po tych wyborach:)
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: pis-owskie Jasło

Post autor: lato »

josephqq- ja na PIS nie głosowałem ale jak widze tego teletubisia to pojde chyba na nich zagłosowac aby przypadkiem twoje postrzeganie swiata nie stało się faktem.
Na pytanie jak sie zyje,ja moge odpowiedziec ze bez fajerwerków ale jestem zadowolony.Mam prace,rodzine,stac mnie raz w roku na wakcje,jezdzimy na narty,latam samolotem do Anglii,Niemiec itp. gram w tenisa,moge zjesc kiedy i jaka chce wedline,wódke odrzuciłem z wyboru a nie z powodu jej braku lub kartek,dorobiłem sie luksusu jakim dawniej było mieszkanie,samochód,stac mnie na benzyne i moge kupic jej ile chcę a nie reglamentowana,herbatke słodze cukrem a nie sacharyną i moge tutaj napisac np.Policja jest do [...],albo Kaczki to FUJARY!!
Jesli faktycznie urodziłes sie w 72 r.to chyba rozumiesz o czym pisze.
Zawsze moze byc lepiej i dostrzegam mase złych rzeczy ale nie zmaci mi to obrazu ze wyszlismy naprawde z głębokiego getta i państwa zaściankowego choc tak wiele mediów próbuje Nas jako takie państwo kreowac.
Jesli komus nie pasuje obecny układ to jest na to bardzo proste rozwiazanie-WSZYSCY DO URN!!!Dlaczego tak wysmiewaja młodzi i sredni inteigenci babcie i mohery czy jak im tam?Zwalaja winę za całe zło na nie i jakiegos rydzyka.Człowiek inteligentny w poczuciu krzywdy próbuje powalczyc o poprawe a co robi wspólczena młodziez i pokolenie ludzi w wieku srednim?Narzeka,narzeka i tyle...misja skonczona.To takie polskie-nawet gdy nie jest najgoprzej to lepiej ponarzekac. :mur:
josephqq
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 20 sierpnia 2007, 13:37
Lokalizacja: Jasło

Re: pis-owskie Jasło

Post autor: josephqq »

Gratuluję panu ''lato'' zadowolenia z życia i obecnej władzy.
Pozwolę sobie na krótka polemikę.
lato pisze:josephqq- ja na PIS nie głosowałem ale jak widze tego teletubisia to pojde chyba na nich zagłosowac aby przypadkiem twoje postrzeganie swiata nie stało się faktem.
obrazek hasło z teletubisiem,jak i hasło podpis jest tzw,dzieckiem internetu,a dlatego że mnie śmieszy i oddaje bunt przeciwko władzy obecnej ,z którym się zgadzam wiec dlatego je używam przy swoich postach.Ale nie jest to broń Boże moje postrzeganie świata;zachwujac chierarchię są dla mnie w zyciu rzeczy ważniejsze.
lato pisze:Na pytanie jak sie zyje,ja moge odpowiedziec ze bez fajerwerków ale jestem zadowolony.Mam prace,rodzine,stac mnie raz w roku na wakcje,jezdzimy na narty,latam samolotem do Anglii,Niemiec itp. gram w tenisa,moge zjesc kiedy i jaka chce wedline,wódke odrzuciłem z wyboru a nie z powodu jej braku lub kartek,dorobiłem sie luksusu jakim dawniej było mieszkanie,samochód,stac mnie na benzyne i moge kupic jej ile chcę a nie reglamentowana,herbatke słodze cukrem a nie sacharyną i moge tutaj napisac np.Policja jest do [...],albo Kaczki to FUJARY!!
ładnie opisane-ale czy to wszystko się zmieniło w ciągu ostatnich dwóch lat?Można porównywać jak było za komuny a jak teraz, i ja tez napiszę że stałem w kolejce za kiełbasą,i oglądałem mundial w 82 gdzie Boniek strzelał 3 bramki Belgom to u mnie w domu az kipiało,bo była to przy okazji manifestacja wolnej Polski i Solidarności,ale to nie temat o tym.
lato pisze:Dlaczego tak wysmiewaja młodzi i sredni inteigenci babcie i mohery czy jak im tam?Zwalaja winę za całe zło na nie i jakiegos rydzyka
-albo nie rozumiesz,albo politykujesz;ojca dyrektora-który ma władzęobrażać prezydenta,publicznie wygłaszać swoje antysemickie teorie,który z wiary i religii zrobił polityczne narzędzie i tumani starszych ludzi ty nazywasz jakims tam rydzykiem(jakby to był niewinny grzybek rosnacy w brzozowym lesie).
''Ludzka rzecz narzekac...''i na taka władzę narzekam i bede narzekał dopóki się nie opamieta.
Takiej propagandy sukcesu w każdej dziedzinie życia nie było po 89.
Jest pan kibicem jak wnioskuję z postów,to nie boli pana obecny stan polskiej piłki.Ta niby walka z korupcja,ale jak prezesem klubu jest partyjny kolega(przykład Zagłębia Lubin,i pana Skóry),to prokuratura materiały ''gubi''.Albo komitet organizacyjny Euro 2012-najwazniejsze obsadzic stołki swoimi, a samemu(jarek k.)wspaniałomyslnie mianować się szefem sztabu.
A i nie stać mnie na benzyne ''pod korek''tylko kapie po 15 litrów,i z tego powodu TEZ NARZEKAM.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: pis-owskie Jasło

Post autor: lato »

No fakt ,ja takze tankuje takie ilosci lecz bardziej chodziło mi o mozliwosc tankowania wogóle.Jesli chodzi o piłe nozna to zgadzam sie ze stan polskiej piłki jest bardzo słaby ale...byłem na meczach w Poznaniu,Łęcznej,Kielcach,Krakowie i na wielu innych,których juz teraz nie musimy sie wstydzic a te stadiony nie zmodernizowano w latach80 czy 90 lecz w sotatnich.Komitet organizacyjny do Euro 2012-hmmm tak przyznaje po częsci racje ze obsadzony byc moze nie do konca z rozsadkiem i pewno w cześciowo po linii politycznej lecz odwraca to uwage od czegos innego-od samego faktu wyboru Polski na miejsce Euro.Kiedy te wybory były ?Czyz nie za czasów tego wstretnego pisiura?Mowisz o propagandzie sukcesu-zgadza sie ale sam sobie odpowiedz jaka władza nie wykorzystałaby wielkiego boomu gospodarzego w swoim kraju?Co do ojca dyrektora jak to napisałes mozna miec podejscie nijakie jak ja ,mozna go kochac albo i nienawidziec bo jest osoba kontrowersyjna ale spojrzmy na inna cieawa postac,która była głowa państwa przez 2 kadencje.Mnie osobiscie bardziej boli widok nachlanego kwasniewskiegonad mogiłami polskich oficerów niz fakt lzenia i obrazania kogokolwiek przez rydzyka(celowo te dwa nazwiska napisałem z małej litery bo sa małymi dla mnie ludzmi).O kwestii antysemityzmu wypowiadal sie nie będe bo nie uwazam aby cos takiego istniało w naszym kraju w skali tak dużej jak staraja sie to nam przekazac media.Jakos nikt nie płacze i nikomu nie przeszkadza antypolonizm w USA,Izraelu,Rosji,Niemczech i wielu innych krajach.Dziekuje za gratulacje z powodu zycia ale wiesz życie może byc naprawde ciekawe jakaby władza nie rządziła trzeba tylko umiec cieszyc sie nawet z najdrobniejszych spraw i przestac na wszystko narzekac.Co do obecnej władzy to nigdzie nie napisałem że jestem nia zachwycony.Mnie marzy sie Wielka Polska rządzona przez ludzi kochajacych swój kraj,sprawujących urzedy nie za pieniadze lecz społecznie bo samo urzedowanie i sprawowanie słuzby Polsce jest najwiekszym zaszczytem i wynagrodzeniem.Polska gdzie kazdy bedzie mogł pracowac za godziwe pieniadze,gdzie nikt nie bedzie musiał wyjezdzac za chlebem lecz z wyboru na wakacje np.,gdzie mieszkanie czy samochód bedzie mozna zostawic niezamknietym bez obawy i Polska gdzie rodzice będą wychowywac dzieci a nie zwalac te odpowiedzialnosc na szkołe9w duzej mierze z braku czasu dla dzieciaków z powodu gonienia za pieniadzem).Polska gdzie kazdy znał bedzie jej chistorie,słowa hymnu i bedzie dumny gdy biało czerwona flaga trzepotac bedzie wysoko.Takiej Polski nie da mi zaden pis,po,lidy,sridy,elpeery,samoobrony czy tym podobne smieszne partyki,które tylko nazwy zmieniaja i wymieniaja sie działaczami.To jest moje marzenie wiec jak widzisz daleko mi do popierania obecnejwładzy co nie oznacza ze uwazam ze jest gorsza od tych którzy juz byli.W pewnym sensie jest duzo lepsza i trafiła jak 6 w totolotka to ze sprawuje rzady akurat w czasie gdy gospodarka ma sie dobrze.Ale to przeciez juz nie jej wina.Pozdrawiam i przepraszam jesli gdzies obraziłem bo lubie podyskutowac z kims co ma cos do powiedzenia. :ok:
ODPOWIEDZ