UWAGA ! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ !

Wydarzenia i komentarze z Jasła
jasełko1910
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 20 września 2013, 11:25

UWAGA ! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ !

Post autor: jasełko1910 »

" Organizator spotkania Firma ECO-BON TON ma zaszczyt zaprosić Państwa na jedyny w swoim rodzaju występ kabaretowy ... cezarego pazury .... 30.11.2013 godzina 16:00 Zespół Szkól Miejskich Nr 3 ul. Szkolna 38 Jasło " :cisza:
Podaje link do wiadomości na ten temat :

http://www.ostrow24.tv/news/7678-idzies ... wazaj.html
jasełko1910
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 20 września 2013, 11:25

Re: UWAGA ! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ !

Post autor: jasełko1910 »

Jaślanie prosze o wpisy żeby ten temat był cały czas widoczny .
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: UWAGA ! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ !

Post autor: julia1978 »

Przecież na tych biletach jak byk jest napisane, że występ jest połączony z pokazem, więc chyba każdy w miarę inteligentny osobnik domyśli się o co chodzi. I w sumie każdy może sam zdecydować, czy chce ten pokaz obejrzeć, czy nie. Osobiście widziałam już w życiu większe oszustwa...
jurek1115
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 5 sierpnia 2013, 13:36

Re: UWAGA ! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ !

Post autor: jurek1115 »

Dzięki za ostrzeżenie
Mistrzu
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 25 listopada 2013, 11:55

Re: UWAGA ! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ !

Post autor: Mistrzu »

Miałem się wybrać na ten kabaret ale rezygnuję, Dzięki za ostrzeżenie i proponuję żeby każdy ostrzegał o tym swoich znajomych!
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: UWAGA ! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ !

Post autor: Jaślanka »

Do mnie dzwonili! Zdziwiło mnie, że cena biletu to 0zł...
Na szczęście wtedy wybieram się na Andrzejki ;) ale mówili żebym popytała znajomych, rodziny bo szkoda żeby mi 2 darmowe bilety przepadły.. :mad: i maja dzwonić wieczorem :krzeslem:
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: UWAGA ! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ !

Post autor: Jaślanka11 »

Nachalność telemarketerów nie zna granic ! Pomijając sklepy, gdzie wciskane są zdrapki, z których każda wygrywa bilet, to jeszcze dziś wydzwaniali najpierw na nr. domowy, a za moment na komórkę :dobani:
Ludzie te garnki, które chcą Wam wcisnąć nie są warte 500 zł. Mam nadzieję, że Jasło nie zasłynie z aż takiej naiwności. Zanim, ktoś tam się wybierze, radzę poczytać

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... kilka.html


A swoją drogą Pazura, Grabowski, czy Kryszak juz tak nisko upadli, żeby występować do takiego "kotleta". Żałosne.
magia_slow
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 25 listopada 2013, 09:16

Re: UWAGA ! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ !

Post autor: magia_slow »

Telemarketerzy nie są niczemu winni, zazwyczaj numer wybierany jest automatycznie z listy w bazie danych. Czasem zdarza się, że jest on wybierany kilkakrotnie, a konsultanci informacji o historii połączeń z tym numerem nie posiadają. Po drugiej stronie słuchawki najczęściej siedzą studenci, którzy zarabiają na swoje utrzymanie. Bądźmy bardziej wyrozumiali pomimo naszego poirytowania.
Odrębną kwestią są bilety na występ znanej osoby. Nie każdego stać, by raz na jakiś czas pozwolić sobie na wyjście do kina, na kabaret czy do teatru. Bilety dla dwóch osób kosztują. A tu całkiem za darmo mogę skorzystać z zaproszenia. To ja zdecyduję czy kupie od nich rondelek. Czytałam, że na takie pokazy zawsze przychodzą ludzi.
POzdrawiam
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: UWAGA ! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ !

Post autor: Messer »

Jaślanka11 pisze:
A swoją drogą Pazura, Grabowski, czy Kryszak juz tak nisko upadli, żeby występować do takiego "kotleta". Żałosne.

Andrzej Grabowski też? No nie :/ tych dwóch pozostałych to rozumiem, takie błazny, szczególnie Pazura, ale Grabowskiego bardzo cenię jako aktora.
Awatar użytkownika
bob4
Guru
Guru
Posty: 132
Rejestracja: 29 maja 2011, 13:02

Re: UWAGA ! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ !

Post autor: bob4 »

Dzwonili i do mnie z tel. 22 4934510 - jakieś Biuro Organizacji Imprez Masowych. Nic nie wspominali o pokazie. Zapraszali na kabaret Pazury do "Trójki" i tyle. Pytałem o "haczyk" - jeden wymóg ukończone 30 lat
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: UWAGA ! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ !

Post autor: Jaślanka »

Jaślanka11 pisze:

A swoją drogą Pazura, Grabowski, czy Kryszak juz tak nisko upadli, żeby występować do takiego "kotleta". Żałosne.
Ja nie chcę mówić jak to będzie teraz, bo wróżką nie jestem... ;)

ale byłam raz na pokazie, miał gotować Okrasa, nabrałam się na to z koleżanką, poszłyśmy a Okrasa był przez 3 min puszczony" na filmiku :D To był pokaz garnków Filipiak i też kilka tysi chcieli za garnki :rotfl: I jeszcze ten okropny prowadzący, był obrażony że mało chętnych było na zakup, no bo przecież TAAAKA okazja, bo zamiast 8 tys, chcieli 'tylko' 4 z hakiem :rotfl: :rotfl:

Wtedy ten pokaz był w Małopolsce.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: UWAGA ! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ !

Post autor: ajaks1 »

Tutaj będą chcieć od was tylko 4100zł z racji jubileuszu firmy bo tak normalnie to 8500zł, podane kwoty dotyczą zestawu 4 garów, bo gdyby ktoś chciał wszystkie kupić to jedyne 11 tysiaków trzeba wyłożyć, :hyhy: a przed kabaretem oczywiście odbędzie się prezentacja garów, najlepszy numer jest z piernikiem jak jedna dziewczyna bierze i odkrawa spaloną część piernika wyrzucając ją do kosza na śmieci.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: UWAGA ! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ !

Post autor: piotrek »

Kupujcie nasze polskie gary z Olusza, mam, używam, i są OK. Chińskich z supermarketu za 10 zeta nie polecam, także tych filipiaków dla naiwniaków
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: UWAGA ! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ !

Post autor: Jozin »

POwiadasz, że POlecasz POlskie gary z Olkusza ? POmyślimy...
Awatar użytkownika
lena
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:58

Re: UWAGA ! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ !

Post autor: lena »

julia1978 pisze:Przecież na tych biletach jak byk jest napisane, że występ jest połączony z pokazem, więc chyba każdy w miarę inteligentny osobnik domyśli się o co chodzi. I w sumie każdy może sam zdecydować, czy chce ten pokaz obejrzeć, czy nie. Osobiście widziałam już w życiu większe oszustwa...
Może i my widzieliśmy, czytaliśmy i słyszeliśmy o większych oszustach, ale starsi ludzie ...? przecież to właśnie na nich najwięcej żerują .
ODPOWIEDZ