Kabaret Pazura w Jaśle Nie dajcie się oszukać!

Wydarzenia i komentarze z Jasła
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Kabaret Pazura w Jaśle Nie dajcie się oszukać!

Post autor: ajaks1 »

Dyrektor szkoły zadowolony bo wiadomo, jak dostał za darmo wyposażenie i to się chwali firmie na plus ale ci ludzie wychodzący z kabaretu Pazury to śmiać mi się chce, pojęcia nie mają jak wygląda przygotowanie takiego pokazu od kulis, nie wiedzą o tym, że prelegent mówi według schematu, że patelnia na której smażony jest omlet, jest przed pokazem natłuszczana olejem, a na pokazie prelegent mówi że patelnia jest czysta, numer z piernikiem też dobry, jak część piernika ląduje w koszu na śmieci, powiem tylko tyle, że to co piszą gazety, przytaczając wypowiedzi pracowników tej firmy jest zdecydowanie bardziej wiarygodne, a ten tekst o dziesiątym jubileuszu firmy to każdemu się wciska podczas rozmowy przy stoliku :hyhy:
gonzo
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 5 czerwca 2013, 18:47

Re: Kabaret Pazura w Jaśle Nie dajcie się oszukać!

Post autor: gonzo »

Ten temat juz byl
Klimek
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 28 listopada 2013, 13:26

Re: Kabaret Pazura w Jaśle Nie dajcie się oszukać!

Post autor: Klimek »

Też dostałem zaproszenia dla wyjatkowych,ale nie poszliśmy
Awatar użytkownika
dziewczyna
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 20 lutego 2012, 16:06

Re: Kabaret Pazura w Jaśle Nie dajcie się oszukać!

Post autor: dziewczyna »

Ja również otrzymałam zaproszenie, tylko słowem nikt nie wspomniał, że to żaden kabaret, tylko pokaz garnków. Teraz bez przerwy tylko wydzwaniaja do mnie , albo dają tak krótki sygnał, że nie można odebrać . To jakaś kpina:/ Widziałam ,jak ludzie cieszyli się na darmowe zaproszenia na kabaret Cezarego Pazury, a tu tak zawsze okazuje się co innego... Głupie garnki co w sklepie kosztują z 500 zł, a tam wmówią człowiekowi za 6 tysięcy. Bezsensu i odradzam wszystkim:/
reaa 12
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 4 marca 2013, 12:34

Re: Kabaret Pazura w Jaśle Nie dajcie się oszukać!

Post autor: reaa 12 »

Moja babcia poszła :) ale nic nie zakupiła...ma już extra patelnię grilową :mur: zakupioną na podobnym pokazie którą używa raz na miesiąc :zakrecony: a spłacać ją będzie jeszcze rok :mad:
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Kabaret Pazura w Jaśle Nie dajcie się oszukać!

Post autor: avicularia »

:mur: Ja pitole czytam i nie wierzę. Naprawdę macie przeciąg zamiast mózgu? , Kto o zdrowych zmysłach uwierzy,że coś można dostać za darmo. Za darmo to można w pysk dostać, a i tak zazwyczaj trzeba sobie zarobić :wstyd:
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Kabaret Pazura w Jaśle Nie dajcie się oszukać!

Post autor: Diego Forlan »

Logujesz sie specjalnie żeby nas o tym ostrzec? Miłe i ciekawe że jesteś taki dobry. Tyle że sfejsbukowany Obywatel i tak jak ma iść to pójdzie a chociażby dlatego że dostanie bilety w pracy etc. Oczywiście że to dno i wodorosty Pazuropodobne wynalazki mające na celu wydojenie człowieka.
ODPOWIEDZ