Nowa sygnalizacja świetlna

Wydarzenia i komentarze z Jasła
Kogut002
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 4 grudnia 2013, 18:47

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: Kogut002 »

a to przykład z dziś i to nie tylko na światłach

http://www.youtube.com/watch?v=0aa1DjzQ ... e=youtu.be
czarna30
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 10:06

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: czarna30 »

"Kogu 002t" dokładnie tak jest jak na filmie , masz zielone, piesi czerwone a i tak idą , trochę minie zanim się przyzwyczają.... jak na moje oko to dojdzie tam i w stronę ul .K.W. kiedyś do niejednego wypadku, ale oby nie !!! Niemniej jednak życzę kierowcom jak i pieszym więcej rozwagi , to tak ogólnie :)
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: piotrek »

o ile pamiętam światła tam zawsze były - więc jeśli się nie "przyzwyczaili" to już tak zawsze będzie.
Z mojej strony apel do młodych? matek - gdy widzicie cofający samochód, nie starajcie się przechodzić za nim - tym bardziej z dzieckiem
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: rjarek »

Cielęta jasielskie muszą nauczyć się chodzić na przejściach ze światłami
Awatar użytkownika
dziewczyna
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 20 lutego 2012, 16:06

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: dziewczyna »

W każdym cywilizowanym kraju kierujący pojazdem ustępuje pieszemu na przejściu, a ten z kolei nie musi walczyć o to aby przejść albo przebiegać w popłochu, aby nie zostać przejechanym. Nasze społeczeństwo niestety w większości nie jest tego nauczone.
bzdzioszek
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 15:11

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: bzdzioszek »

stujcie młoty teraaz po 5 min n przejsciu jaklzic nie potraficie po ludzku
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: nitro »

bzdzioszek pisze:stujcie młoty teraaz po 5 min n przejsciu jaklzic nie potraficie po ludzku
:P
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: dragoness »

bzdzioszek pisze:stujcie młoty teraaz po 5 min n przejsciu jaklzic nie potraficie po ludzku
Ani pisać..., niestety. Spokojnie, ludzie się przyzwyczają, kierowcy też. Już jest lepiej, a to dopiero parę dni.
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: julia1978 »

bzdzioszek pisze:stujcie młoty teraaz po 5 min n przejsciu jaklzic nie potraficie po ludzku
I jeszcze młoty kupcie sobie słownik :D :rotfl:
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: Messer »

rjarek pisze:Cielęta jasielskie muszą nauczyć się chodzić na przejściach ze światłami

Nie wiem czy jasielskie czy podjasielskie. Dziś sam byłem świadkiem na tymże przejściu jak jakiś pan wszedł na czerwonym i dopiero jak kierowca mu pokazał co o tym sądzi to zaczął coś pod nosem ględzić i sądząc po akcencie to nie był jaślanin. Uważam, że ludzie z Jasła mają z sygnalizacją świetlną kontakt od urodzenia, więc szybko skumali temat, natomiast taki przyjezdny śmiga sobie na wiosce jak mu się podoba i w mieście ciężko się dostosować.
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: lenkamii »

Messer pisze:
rjarek pisze:Cielęta jasielskie muszą nauczyć się chodzić na przejściach ze światłami

Nie wiem czy jasielskie czy podjasielskie. Dziś sam byłem świadkiem na tymże przejściu jak jakiś pan wszedł na czerwonym i dopiero jak kierowca mu pokazał co o tym sądzi to zaczął coś pod nosem ględzić i sądząc po akcencie to nie był jaślanin. Uważam, że ludzie z Jasła mają z sygnalizacją świetlną kontakt od urodzenia, więc szybko skumali temat, natomiast taki przyjezdny śmiga sobie na wiosce jak mu się podoba i w mieście ciężko się dostosować.

To jaki akcent mają Jaślanie?? :wstyd:
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: ananasek »

Zapewne koledze chodziło o gware :rotfl:
Awatar użytkownika
madellina
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 16:27

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: madellina »

Primer pisze:Tzn? Światła są dobre. To przechodnie chodzą jak barany po łące. Gdyby jeden z drugim popatrzył/a na kolor światła jaki ma, ruch przebiegałby płynnie, a tak jest jak przed montażem świateł.

Nie tylko przechodnie, bo kierowcy też jadą jak barany...zatrzymują się na zielonym, żeby przepuścić pieszych :wstyd:
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: nitro »

madellina pisze:
Primer pisze:Tzn? Światła są dobre. To przechodnie chodzą jak barany po łące. Gdyby jeden z drugim popatrzył/a na kolor światła jaki ma, ruch przebiegałby płynnie, a tak jest jak przed montażem świateł.

Nie tylko przechodnie, bo kierowcy też jadą jak barany...zatrzymują się na zielonym, żeby przepuścić pieszych :wstyd:
Ta, trzeba być baranem, powinni taranować :P
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Nowa sygnalizacja świetlna

Post autor: ananasek »

madellina pisze:
Primer pisze:Tzn? Światła są dobre. To przechodnie chodzą jak barany po łące. Gdyby jeden z drugim popatrzył/a na kolor światła jaki ma, ruch przebiegałby płynnie, a tak jest jak przed montażem świateł.

Nie tylko przechodnie, bo kierowcy też jadą jak barany...zatrzymują się na zielonym, żeby przepuścić pieszych :wstyd:
Potrącisz takiego idiote i co? dla społeczeństwa lepiej, może baran by się nauczył chodzić, ale dla Ciebie 'problem'. Wczoraj jadę sobie, mam zielone, pieszy czerwone, a ten bezczelnie pcha mi się pod maske. Ja trąbie, pokazuje debilowi, że ma czerwone, jadę dalej, a ten wymachuje rękami z pretensjami i wbiega mi przed maske :szok: Gdzie Ci ludzie mają mózg? Autentycznie miałam ochotę wysiąść z auta i z powrotem zaciągnąć go na chodnik.
ODPOWIEDZ