Kino Syrena-repertuar

Wydarzenia i komentarze z Jasła
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Kino Syrena-repertuar

Post autor: makatka »

Hej. Wie ktoś czy grają już w Jaśle film "Wkręceni"?
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Kino Syrena-repertuar

Post autor: ananasek »

Nie wiem, sprawdz w internecie co grają :rotfl: a jeżeli już się wybierzesz to zabierz ze sobą ciepłe ciuchy, a najlepiej koc, bo jest baaardzo zimno.
Anka7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 19:20

Re: Kino Syrena-repertuar

Post autor: Anka7 »

Moim zdaniem to kino w Jaśle jest zamknięte.
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Kino Syrena-repertuar

Post autor: makatka »

ananasek pisze:Nie wiem, sprawdz w internecie co grają :rotfl: a jeżeli już się wybierzesz to zabierz ze sobą ciepłe ciuchy, a najlepiej koc, bo jest baaardzo zimno.
A po to jest forum chyba żeby pytać, jak się nie wie, jakbym wiedziała to bym nie pytała :] Znajdź mi aktualną taką informację i wtedy się wymądrzaj :rotfl: Poza tym byłam nie raz w jasielskim kinie i wiem jakie tam panują warunki, więc Twoje rady są zbyteczne.
Anka7 pisze:Moim zdaniem to kino w Jaśle jest zamknięte.
Może dlatego nigdzie nie mogłam znaleźć informacji o aktualnym repertuarze, dzięki za pomoc :)
żo.be
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, 20:56

Re: Kino Syrena-repertuar

Post autor: żo.be »

Kino jest otwarte, dziś grają Śniadanie do łóżka...
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Kino Syrena-repertuar

Post autor: ananasek »

Nie załapałaś ironii :rotfl:
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Kino Syrena-repertuar

Post autor: makatka »

ananasek pisze:Nie załapałaś ironii :rotfl:
Mylisz się, to nie było akurat trudne. Po prostu byłam już świadkiem Twoich popisów przy okazji innych wątków schodzących na inne tematy i potyczek słownych z innymi użytkownikami i nie mam zamiaru się w to bawić :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
maly jimmi
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 1 czerwca 2013, 11:31
Lokalizacja: Jasło

Re: Kino Syrena-repertuar

Post autor: maly jimmi »

Nie łudziłabym się, że kiedykolwiek ten film będzie w repertuarze Syreny. :kwasny:
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Kino Syrena-repertuar

Post autor: ananasek »

makatka pisze:
ananasek pisze:Nie załapałaś ironii :rotfl:
Mylisz się, to nie było akurat trudne. Po prostu byłam już świadkiem Twoich popisów przy okazji innych wątków schodzących na inne tematy i potyczek słownych z innymi użytkownikami i nie mam zamiaru się w to bawić :) Pozdrawiam
Z 2 użytkowniczkami, które okazały się spokrewnione to po pierwsze, po drugie nie była to próba kłócenia się z Tobą (masz stanowczo za wybujałą wyobraźnię :padam: ) tylko zażartowałam, żebyś sprawdziła repertuar w internecie (bo większość kin posiada swoją stronę internetową, ale nie kino Syrena) i dobra rada, żebyś wzięła koc, bo jest tam okropnie zimno. To Ty najechałaś na mnie. Idź do tego kina, kosmetyczki czy gdzie tam jeszcze i odpręż się, bo za bardzo się spinasz.
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: Kino Syrena-repertuar

Post autor: makatka »

Dziekuję za rady w takim razie :padam:
Awatar użytkownika
pomelo
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 18:47

Re: Kino Syrena-repertuar

Post autor: pomelo »

Ja też szukałam w necie repertuaru Syreny i nie znalazłam
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Kino Syrena-repertuar

Post autor: serjtankian »

Telefon: (13) 448 07 20 - zadzwonić i się dowiedzieć.
euforia
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 8 listopada 2012, 23:48

Re: Kino Syrena-repertuar

Post autor: euforia »

Kino oczywiście jest otwarte, jednak nie warto szukać informacji w o Syrenie w necie. Osobiście kiedyś sprawdzałam- (na jaslo4u zresztą :P ) zamieszczona była informacja o dniu i godzinie wyświetlanego filmu- po czym udałam się z koleżankami na seans, a przy kasie pani oznajmiła nam, że film rozpoczął się pół godziny temu, a na argument, że w internecie podana była "taka" godzina, usłyszałyśmy, że trzeba było sobie podejść i doczytać z plakatu, a nie bzdur z internetu szukać :szok:
Innym razem (po sprawdzeniu godziny w kinie :D ) okazało się, że film nie został wyświetlony, ponieważ poniżej 4 widzów to się nie opłaca.
Ot nasze kino :szok: :szok: :szok:
A czasem zwyczajnie nie chce się jechać do Krosna, czy Rzeszowa i nawet "zimnicę" można by przetrwać- jednak nie warto.
Anka7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 19:20

Re: Kino Syrena-repertuar

Post autor: Anka7 »

To co aktualnie grają , jeśli jest otwarte? Plakaty wiszą stare, niektóre z tamtego roku.
ODPOWIEDZ