Co sądzicie o Jaśle?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
kumite
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 27 grudnia 2007, 11:11
Lokalizacja: jaslo

Re: Co sądzicie o Jaśle?

Post autor: kumite »

kakusia225 pisze:Wiesz jak to było?? Statałam sobie normalnie na stacji i gadałam przez tel bo wracałam od kolegi no i podeszło jakichś trzech i do mnie że ich "troszeczkę wk****am" a ja oczywiście gadane mam... No i powiedziałam trochę za dużo ale na szczęście jakiś gostek to widział i ich spławił.
a jakby tego gostka nie bylo? juz zadzgali pod blokiem faceta za zwrocenie uwagi. glosno o tym bylo...
SweetInvisible
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 7 listopada 2007, 20:35
Lokalizacja: Jasło

Re: Co sądzicie o Jaśle?

Post autor: SweetInvisible »

Ogólnie to Jasło złą mieściną nie jest, ale kilka zastrzeżeń to jednak mam. Po pierwsze: jeśli chodzi o zakupy to rewelacji nie ma, wszystko prawie wszędzie jest podobne, więc chcąc kupić sobie coś fajnego, a zarazem modnego i w pewnym sensie odróżniającego nas od innych, to trzeba się nieźle nachodzić, a i tak nie ma pewności, że znajdzie się coś odpowiedniego. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to ja nie narzekam, jeszcze wracam cała i zdrowa z wędrówki po mieście, chociaż dworzec PKS to bezpiecznych miejsc nie należy, szczególnie wieczorem :/ Drogi też może nie są za ciekawe, ale powoli się to zmienia. Imprezy, hmm... gdyby nie ta Europa to cienko by było, chociaż i tak dobrze to nie jest :kwasny: W skali od 1 do 10 daję taką mocną 4... ech... te sentymenty... :D
irek2008
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 24 maja 2008, 08:46
Lokalizacja: jasło

Re: Co sądzicie o Jaśle?

Post autor: irek2008 »

Jasło to dziura , jedna dyskoteka , knajpy takie jak pająk które świetnosć przeżywały co najmniej 8 lat temu, nowych zbytnio niema. w zasadzie kompletny brak rozrywki dla młodzieży. Jak ktos chce coś ciekawego otworzyć to niestety stara zasada smarowania nadal sie sprawdza ,bez tego ani rusz.

[ Dodano: 24 Maj 2008, 16:20 ]
Zresztą w Europie ( Galeria ) dziewczyny tam pracujące sa wykorzystywane maxymalnie przez swoich pracodawców ( najciekawsze jest to że w razie problemów pracodawcy mają w europie swojego doradcę jak z ewentualnych kłopotów podatkowych, zatrudnienia, zus im doradza ) oczywiście działając na szkode osób które są tam tylko pracownikami.

[ Dodano: 24 Maj 2008, 16:24 ]
Ostatnio najlepszy przykład był na stoisku niby z oreginalnymi perfumami z dozowników które znajduje się w przejściu do innych sklepów.
Pracodawca chciał aby pracownice pracowały za 400zł na miesiąc po od 8 do 10 godzin dziennie cały czas na nogach łącznie z sobotami ( jak wszyscy wiemy najnizsza krajowa to ok 800zł netto , niestety nieodpowiedzialne i nie madre moim zdaniem dziewczyny godzą sie na takie warunki i przyzwyczajaja następnych pracodawców do dalszego wyzysku ludzi. Pomijam kwestie oszustwa na szkode ZUS, Urząd Skarbowy, UKS, Inspekcja Pracy.

[ Dodano: 24 Maj 2008, 16:30 ]
Piszecie o towarach w sklepach w Jaśle , więc pamietajcie o tym że marża na nich jest minimum 100% a czesto 200 do 300 w zalezności od asortymentu, tutaj największy narzut maja sklepy w centrum bo ich koszt utrzymania jest duży ( duże czynsze za 1 metr kwadratowy ) bo pracowników mają za pół darmo.

[ Dodano: 24 Maj 2008, 18:54 ]
wwww
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Co sądzicie o Jaśle?

Post autor: serjtankian »

Jasło nie jest złym miastem ale wiadomo zawsze moze być lepiej.
Co do bezpieczenstwa...hmm....tu jestem zdania ze w Jasle nie jest bezpiecznie..
zdarzaja sie bardzo grozne sytuacje co wiem od moich znajomych.
Co do towarów..to prawda mały wybór i wszystko podobne..ale dobrze ze chociaz to jest...powstana teraz galerie wiec bedzie duzy wybor.
Co do dróg...hmm...nie sa w najlepszym stanie..ale to wqszystko teraz sie poprawia:) i bardzo dobrze:)
a jesli władze chca unowoczesniac miasto w ten sposob ze robia sygnalizacje na wszystkich skrzyzowaniach w Jasle to robiaaaa wielkiiii blad. Skrzyzowanie Baczynskiego i 3-go Maja - TRAGEDIA!!
DORII
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 11 stycznia 2010, 15:44

Re: Co sądzicie o Jaśle?

Post autor: DORII »

Więcej ośrodków sportowych. I niech wkońcu zainwestują w kryte lodowisko.
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: Co sądzicie o Jaśle?

Post autor: Grunwald »

Jasło jako miasto bardzo ładne bardzo dobrze położone wiele szlaku przez Nasze ziemie przebiega .... Miasto stare z tradycjami z przeżyciami..... Miasto które mogłoby być duże mogłoby być atrakcyjne ekonomicznie stać bardzo wysoko .... Lecz niestety nie z ta władza która liczy tylko sie "nachapac"... wystarczyłoby ludzi którzy rządzili Jasłem po 2 WŚ .... Jakby Kurowska rządziła to teraz bylibyśmy jak Skołyszyn lub mniejsza miejscowość nawet.... do tego za duzo policji którzy kompletnie nic nie robią panosza sie bo niema co robić o połowe mniej starzy miejskiej tez wiekszy nakład na szpital i STRAZ POZARNA która jest przydatna i cos robi .. widziałem już pare wypadków gdzie straż kierowała ruche a policja sie przyglądała bo przecież to za duzy wisiłek.... mamy duze mozliwosci sportowe .... Piłak Nozna , Siatkówka, Bejsbole , Karate, Aikido.Judo, Ju Jitsu, Trikers Team i wiele innych na które władze jakos nie patrza z przyszłością ..... czemu Jasło nie rosnie? upychane na "chama" na kupie infrastruktura genialna.... tereny dokoła bardzo ładne folusz krempna i wiele inncyh mozna na prawde duzo ale nie z ta burmistrz i paroma radnymi !
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: Co sądzicie o Jaśle?

Post autor: Jaślanka11 »

Jasło, to taki ogródek przed domem- będzie przyjemnie jak się go rozsądnie posprząta, bo krajobraz niczego sobie i położenie dogodne. Ale zarówno po zakupy, jak i dla rozrywki każdy kto ma trochę gustu i możliwości jeżdzi do Rzeszowa, albo i trochę dalej. Jednym słowem zaciszna noclegownia :piwo:
ODPOWIEDZ