Referendum dotyczące Straży Miejskiej-jak myślicie

Wydarzenia i komentarze z Jasła
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Referendum dotyczące Straży Miejskiej-jak myślicie

Post autor: juve_fan »

Jozin pisze:Jednak to Ty jesteś pasożytem budżetowym a nie sprzedawcy AGD..... Widzisz różnicę ? Chcesz ją widzieć ?
Podobnie jak sprzedawca AGD tak jak i ja otrzymuję wynagrodzenie za pracę. Co więcej, osiągałem wynagrodzenie również za pracę tzw. "niebudżetówkę" w innych dziedzinach. Nie za bardzo rozumiem do czego zmierzasz? Nie wiem, starasz się jakoś udowodnić, że sprzedawca siedzący w sklepiku AGD jest bardziej szlachetny od tego siedzącego za biurkiem w urzędach? Quo vadis, stary?

Wracają do tematu SM. Miałem w liceum nauczycielkę od matematyki (też według pokrętnej logiki Jozina sypiemy jej do miski), która moim zdaniem średnio dawała radę. Czy właściwym będzie przeprowadzenie referendum w sprawie likwidacji ILO?
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Referendum dotyczące Straży Miejskiej-jak myślicie

Post autor: Jozin »

TWOIM zdaniem średnio dawała radę ? Helo? Nastoletni goovniarz ocenia pracę nauczycieli ?
Nie pooebało tu kogoś ?
I kolejny raz proszę, nie porównuj pierdzenia w stołek, zamawianiu kwiatów pod pomniki czy rezerwację biletów na podniebne podróże Pani Senator do prawdziwej pracy, bo obrażasz ciężko i uczciwie pracujących ludzi....

Wracając jednak do tematu SM, to uważam, że skoro ich pensje pochodzą z naszych podatków to mamy prawo wymagać by sobie na nie zasłużyli. Na razie to kiepsko dają radę...
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Referendum dotyczące Straży Miejskiej-jak myślicie

Post autor: juve_fan »

Jozin pisze:TWOIM zdaniem średnio dawała radę ? Helo? Nastoletni goovniarz ocenia pracę nauczycieli ?
Nie pooebało tu kogoś ?
I kolejny raz proszę, nie porównuj pierdzenia w stołek, zamawianiu kwiatów pod pomniki czy rezerwację biletów na podniebne podróże Pani Senator do prawdziwej pracy, bo obrażasz ciężko i uczciwie pracujących ludzi....

Wracając jednak do tematu SM, to uważam, że skoro ich pensje pochodzą z naszych podatków to mamy prawo wymagać by sobie na nie zasłużyli. Na razie to kiepsko dają radę...
Halo? Nastoletni goovwniarze od Korwina, oceniający pracę Straży Miejskiej?
Nie pooebało tu kogoś?
I kolejny raz proszę, nie segreguj ludzi na tych "uczciwie" i "nieuczciwie" pracujących, bo naprawdę sprzedawanie lodówek nie jest heroizmem na miarę naszych czasów. Wiem, że może wynikać to z zakompleksienia, ale ogarnij się trochę. Jakoś jestem przeczulony do typów Januszowych, oceniających czyjąś pracę i liczących czyjeś pieniądze. Sorki, ale to trochę zaściankowe, nie uważasz?

Wracając jednak do tematu SM, tak samo masz prawo wymagać od SM, jak ja miałem prawo wymagać od nauczycielki matmy. Czujesz czaczę?
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Referendum dotyczące Straży Miejskiej-jak myślicie

Post autor: Jozin »

Nastoletni ? Którzy ? Krystian Skalski czy Grzesiu Przetacznik ? Ponosi chyba Pan Wójta....

Pierwsze słyszę by licealiści płacili podatki...

Różnicę między sprzedawcą AGD, jako przedstawicielem klasy robotniczej , a pasożytem budżetowym z partyjnego nadania wyjaśniałem już chyba z 10 razy.... Kto chciał ten zrozumiał....
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Referendum dotyczące Straży Miejskiej-jak myślicie

Post autor: juve_fan »

Jozin pisze:Nastoletni ? Którzy ? Krystian Skalski czy Grzesiu przetacznik ? Ponosi chyba Pan Wójta....
A oni czym zasłużyli się dla społeczności, by decydować o likwidacji SM? Zbiorą podpisy, będzie referendum, ludzie zdecydują. Drażni mnie jednak wyzywanie od "pasożytów", bo jestem pewien, że wśród tych dwudziestu kilku strażników są tacy, którzy wykonują rzetelnie swoje obowiązki.
Jozin pisze: Pierwsze słyszę by licealiści płacili podatki...
Ich rodzicie płacą. Mają prawo do likwidacji szkoły, bo jakiś nauczyciel się im nie podoba?
Jozin pisze: Różnicę między sprzedawcą AGD, jako przedstawicielem klasy robotniczej , a pasożytem budżetowym z partyjnego nadania wyjaśniałem już chyba z 10 razy.... Kto chciał ten zrozumiał....
Powiało tutaj PRLem... :)
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Referendum dotyczące Straży Miejskiej-jak myślicie

Post autor: juve_fan »

PS: Według Jozinowskiej logiki każdy urzędnik to "pasożyt budżetowy". Nawet ten wykwalifikowany i dobrze wywiązujący się ze swoich obowiązków?
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Referendum dotyczące Straży Miejskiej-jak myślicie

Post autor: Wojtq »

Uwierzę w sumienne wykonywanie obowiązków przez urzędników w momencie gdy za swoje błędy będą odpowiadać ci właśnie urzędnicy a nie jednostka organizacyjna czyli - nikt! Bo jak przyjdzie co do czego to nie ma winnego.
To samo się tyczy np. p. Masteja. Że jeszcze się nie trafił nikt kto by go rozliczył? No chyba że ci co wiszą nad nim mają interes w tym żeby dalej było tak jak jest.
sakon11
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 14:31

Re: Referendum dotyczące Straży Miejskiej-jak myślicie

Post autor: sakon11 »

Ciekaw jestem czy zebrali już wymaganą ilość podpisów.
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Referendum dotyczące Straży Miejskiej-jak myślicie

Post autor: clashtorny »

Podpisałem się na liście ponieważ uważam że im mniej jednostek utrzymywanych z podatków tym lepiej skoro mamy tzw "kryzys" który oczywiście jest zasłoną dymną dla polityków to zacznijmy lokalne oszczędzanie następnie proponowałbym aby każdy polityk zarabiał minimalną krajową czyli około 1300zł netto i żeby ktoś kto do polityki się pcha, wchodził z własnymi pieniędzmi a nie szedł po nie do sejmu ;)

A tak z pozytywnych rzeczy to jak pierwszy raz powstała SM chciałem aby patrolowali z buta miasto nocą a nie w dzień spalając paliwo za nasze podatki :)
sakon11
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 14:31

Re: Referendum dotyczące Straży Miejskiej-jak myślicie

Post autor: sakon11 »

sakon11 pisze:Ciekaw jestem czy zebrali już wymaganą ilość podpisów.
Nikt nie wie ?
Stanislaw
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 18 czerwca 2009, 10:15

Re: Referendum dotyczące Straży Miejskiej-jak myślicie

Post autor: Stanislaw »

Też właśnie jestem ciekaw, bo coś sprawa ucichła.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Referendum dotyczące Straży Miejskiej-jak myślicie

Post autor: dragoness »

Stanislaw pisze:Też właśnie jestem ciekaw, bo coś sprawa ucichła.
Nie ucichła, plakaty wiszą w całym mieście.
Awatar użytkownika
KNPJasło
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 5 października 2014, 14:08
Lokalizacja: Jasło

Re: Referendum dotyczące Straży Miejskiej-jak myślicie

Post autor: KNPJasło »

Zbiórka trwa cały czas. Plakaty informacyjne wiszą w mieście. Poniżej lista punktów, w których można złożyć swój podpis:

- Apteka w sklepie Carrefour ul. Baczyńskiego
- Piekarnia Antas przy targowicy
- Salon fryzjerski "Image" Sobniów
- Bar "Elitte" - ul. Towarowa 2
- Serwis opon ul. 17 stycznia
- Pizzeria Slice Room ul. Szkolna
- Sklep z chemią niemiecką ul. Sokoła 2
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Referendum dotyczące Straży Miejskiej-jak myślicie

Post autor: krolik »

O to dobrze bo już myślałem że zrezygnowano z tego.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Referendum dotyczące Straży Miejskiej-jak myślicie

Post autor: Jozin »

Dzisiaj POdPiSałem :)
ODPOWIEDZ